Ruch - GKS 2:0 :)))

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1953
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#16 Post autor: wojt » 31 sie 2002, o 00:50

Kibic GKSu napisał że mecz był bardzo słaby. Chyba żeczywiście żadko chodzi na polską ligę.Mnie mecz sie bardzo podobał (zresztą zawsze mi sie podoba jak Ruch wygrywa). Pewne zwycięstwo świetny doping i zachowanie kibiców, pogoda, krzesełka które naprawdę dodały uroku naszemu smutnemu stadionowi, zmienione ogrodzenie, trzy nowe wejscia elektroniczne. Grzechem było by dzisiaj nazekac. Szkoda tylko Surmy, zawsze go lubiłem.

Gość

#17 Post autor: Gość » 31 sie 2002, o 08:13

Tomek a mozesz zrobic dwie wersje z tej kamerki zeby byla tez w mpeg???

Tomasz_W (niezalogowany)

#18 Post autor: Tomasz_W (niezalogowany) » 31 sie 2002, o 09:45

Nawet nie wiem jak wyszedl ten film. Nie bedzie mi sie chcialo bawic w MPEGa - a do divxa najpierw musze pozyczyc od kumpla karte TV - bo swoja juz dawno sprzedalem :((( a to najwczesniej w niedziele.

Tomasz_W (niezalogowany)

#19 Post autor: Tomasz_W (niezalogowany) » 31 sie 2002, o 09:48

Nawet nie wiem jak wyszedl ten film. Nie bedzie mi sie chcialo bawic w MPEGa - a do divxa najpierw musze pozyczyc od kumpla karte TV - bo swoja juz dawno sprzedalem :((( a to najwczesniej w niedziele.

Siwy Mikołów
Posty: 141
Rejestracja: 25 sie 2002, o 15:49
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#20 Post autor: Siwy Mikołów » 31 sie 2002, o 10:29

Brawo RUCH !!!!Brawo KIBICE!!!!!!!Już dawno niebyło takij atmosfery na stadionie.A swojom drogom ciekawe kogo Orest wstawi za Surmy :? :? :?

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#21 Post autor: fuhr » 31 sie 2002, o 12:27

brawo!!!

super atmosfera, dobra gra a oprawa na super poziomie

mysle ze ludzie po takim meczu beda przychodzic na kolejne spotkania
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

niebieski78

#22 Post autor: niebieski78 » 31 sie 2002, o 12:50

Klubem Śląska jest H K S !!! i gdzie ci wszyscy Gieksiarze ktorzy do wczoraj tak chetnie odwiedzali nasze forum:)
Lider :lol: wiara czyni cuda? :lol: moze z frajerami typu Szczakowa napewno nie z Ruchem ktory przerasta Gks o 2 klasy

deniss
Posty: 194
Rejestracja: 13 sie 2002, o 03:04
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

#23 Post autor: deniss » 31 sie 2002, o 12:59

NIESTETY NIE MOGŁEM BYĆ NA SZPILU :cry: ZASRAŃCY NIE DALI MI URLOPU :x NOCKI.
O 22 DZWONIŁEM DO DYSPOZYTORA POWIEDZIAŁ MI ŻE 2-0 DLA RUCHU :!: :!:
:D TO BYŁA SUPER WIADOMOŚĆ :D
OBY TAK DALEJ :wink:
MOJA JEDYNA MIŁOSC TO
NIEBIESCY

niebieski78

#24 Post autor: niebieski78 » 31 sie 2002, o 13:05

Super pomysl z tymi dzieciakami co graja swój meczy przed glównym szpilem wida ze to dla nich wielka frajda
Widzieliscie jak po szpilu otoczyli Wośa i Śrutwe wianuszkiem i biegali do okola nich ?

Jurek

#25 Post autor: Jurek » 31 sie 2002, o 20:34

Chyba dobrze wam zrobi jak ktoś wam uświadomi że to był tylko jeden mecz, udało wam się wygrać i gratulacje(chociaż gdyby nie błąd Tkocza to niewiadomo jak by się to skończyło), zobaczymy na wiosne kto będzie lepszy

Viro

#26 Post autor: Viro » 31 sie 2002, o 23:07

WIARA CZYNI CUDA ALE Z CHORZOWSKIM RUCHEM WYGRAC SIE WAM NIE UDA:))
TEN MECZ DZIECIAKOW TO za***isty POMYSL
MIMO PORAZKI ONI BYLI WNIEBOWZIECI WIDZIELISCIE JAK SIE CIESZYLI ZNNAMI
TO JEST TO
MAM NADZIEJE ZE PRZED KAZDYM MECZEM BEDA GRALI

Awatar użytkownika
amra
Posty: 419
Rejestracja: 11 sie 2002, o 20:30
Lokalizacja: Königshütte
Kontakt:

#27 Post autor: amra » 31 sie 2002, o 23:29

:D Katowickie zrobili po szpilu to co nyger bo oni ich lubiom(jachaja i spólka)Obrazektemat bajtli za***isty !!! pamiętom jak mogli my podować bale Wandzikowi, Guciowi, Jozkowi Nowokowi i innym ale to boł czad!!!
oby tak dalej
[b][size=167][color=blue] NASZYM HONOREM JEST NASZ KLUB[/color][/size][/b]

[img]http://img55.imageshack.us/img55/7136/naforum0tp.jpg[/img]
[img]http://img233.imageshack.us/img233/1124/narod5zv.jpg[/img]

marcyk
Posty: 704
Rejestracja: 22 sie 2002, o 13:21
Lokalizacja: Naklo Slaskie
Kontakt:

#28 Post autor: marcyk » 2 wrz 2002, o 09:27

Niewiem naco gieksiarze liczyli przed meczem. Mecz swietny mam nadzieje ze to jest poczatek marszu w gore tabeli. Na tym forum Mariusz Srutwa po moich paru slowach krytyki co do jego osoby posadzil mnie kiedys ze chyba jestem z zabrza i obiecywal innym ze gra bedzie lepsza. I co widze? poziom gry chlopcow sie dzwiga Mariusza niestety nie(zamurowalo go wewnetrznie albo co) W szpilu z gieksa zaobserwowalem nawet w jego wykonaniu brak przyspieszenia co u napastnika jest chyba rzecza warzna(chyba ze inni mysla inaczej), biega po boisku jak ..... a Orest na to nic. Mariusz niestety ale musze ci dac propozycje : dwa najblizsze mecze przynajmniej jedna bramka jak nie to bierzesz mlotek, gwozdz i wbijasz mlotkiem gwozdz do sciany na gwozdziu wieszasz swoje fusbalszuly godzicz sie z liczba 99 i zaczynasz dzialac w zarzadzie. Bo niestety nie moge ja i wielu innych patzrec na twoja indolencje strzelecka. Wszyscy na boisku na ciebie bys ustrzelil ta 100 ale jakos ci nie wychodzi . POMYSL I POPRACUJ NAD SOBA. Pozdro.
MARCYK NA ZAWSZSZE SERCYM I DUCHYM BOL JEST I BYDZIE Z RUCHYM.

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10219
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#29 Post autor: gerhat » 2 wrz 2002, o 09:41

marcyk - masz racje, srutwa byl najslabszym zawodnikiem Ruchu w piatek, brak szybkosci widac bylo nie tylko w tym meczu ale to juz ciagnie sie od ubieglego sezonu. W tych pieciu meczach mial jedna dobra akcje (glowka na Wodzislawiu), strzelil niecelnie ale za to go nie winie bo pozycja byla trudna i byl trzymany za koszulke, pozostale sytuacje niewykorzystane lub brak tych sytuacji to jego ewidentne bledy, zle sie ustawia, nie wychodzi na pozycje, bledy w przyjeciu i ociezalosc co ulatwia obroncom powstrzymac go. Przeciez to nie przypadek, czy tez fatum ze od kwietnia nie strzela, a przedtem tez nie bylo lepiej, to efekt jego dyspozycji.


Co do gwozdzia to wydaje mi sie ze jeszcze za wczesnie na to, ale dwa mecze na lawce pownie dobrze by mu zrobily, niech w ataku zagra biza i gorawski bo na skrzydlach nie sa dobrzy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], koperniol1984, Rickenn10 i 110 gości