Trener Ruchu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1576
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7531 Post autor: Rafał19R20 » 22 maja 2024, o 17:53

Na no podstawie wywiadów z canal plus plus Siemianowskiego w radiu moim zdaniem zostaje w Ruchu.
JN oczekuje wyzwań , jakie będzie miał w Cracovi czy Motorze ?
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

Awatar użytkownika
WolnyLogin
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 476
Rejestracja: 4 lut 2016, o 20:51
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7532 Post autor: WolnyLogin » 22 maja 2024, o 22:30

Cracovia właśnie przedłużyła kontrakt z dotychczasowym trenerem, Dawidem Kroczkiem. Czyli w najbliższym czasie JN nie trafi do tego klubu. A jego rzekomo "słodkie" wypowiedzi na temat prezesa Dróżdża? Myślę, że to wyłącznie kurtuazja. I po trzecie - zanim JN trafił na Cichą deklarował, że nie zamyka się także na oferty z I ligi.

Elmer
Posty: 10481
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7533 Post autor: Elmer » 22 maja 2024, o 22:43

Odejście JN byłoby niemiłą niespodzianką. On jest w stanie doprowadzić do powrotu do Ekstraklasy. Awanse z Polkowicami czy Widzewem to nie był przypadek. Ktoś pisze Szulczek. Tylko, że Szulczek = defensywny styl gry, słaby dla oka. A kibice wiadomo, co chcą oglądać.

Wszystko wskazuje na to, że zostanie. Sam Włodarczyk podkreślał, że słyszał plotki. Sam Niedźwiedź myślę, że ma coś do udowodnienia i nie przychodził do nas na pół roku.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

pedro-sbl
Posty: 7384
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7534 Post autor: pedro-sbl » 22 maja 2024, o 23:16

WolnyLogin pisze:
22 maja 2024, o 22:30
Cracovia właśnie przedłużyła kontrakt z dotychczasowym trenerem, Dawidem Kroczkiem. Czyli w najbliższym czasie JN nie trafi do tego klubu. A jego rzekomo "słodkie" wypowiedzi na temat prezesa Dróżdża? Myślę, że to wyłącznie kurtuazja. I po trzecie - zanim JN trafił na Cichą deklarował, że nie zamyka się także na oferty z I ligi.
Fantastyczne wiesci. Jo tam wierza w niego. Co tako Cracovia mo do zaoferowanio po za wiynkszym hajsem? Jesli u nos niy bydzie burdelu organizacyjnego i zacznymy etap wiynkszyj profesjonalizacji struktur, to pryndzyj czy pozniyj Ruch bydzie w ekstraklasie i bydzie w gornyj polowce tabeli.

Wort tyz dodac, ze Ruch mimo presji jako jest w klubie jednak daje popracowac trynerom. Podejrzewom, ze nawet w sytuacji kaj by nom malo braklo do awansu, to z Niedzwiedziem podpisze sie nowy kontrakt.
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

Awatar użytkownika
WolnyLogin
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 476
Rejestracja: 4 lut 2016, o 20:51
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7535 Post autor: WolnyLogin » 23 maja 2024, o 08:48

Elmer pisze:
22 maja 2024, o 22:43
Tylko, że Szulczek = defensywny styl gry, słaby dla oka. A kibice wiadomo, co chcą oglądać.
Styl gry powinien być w mijającym sezonie i kolejnym drugorzędny - najważniejsze powinny być punkty, dające utrzymanie (2023/24) czy awans (2024/25). Trwa odbudowa, a niestety najistotniejsze w niej są pieniądze, które najłatwiej i najszybciej można zdobyć grając w ESA.
Elmer pisze:
22 maja 2024, o 22:43
Sam Niedźwiedź myślę, że ma coś do udowodnienia i nie przychodził do nas na pół roku.
Też uważam JN za ambitnego trenera. Tak naprawdę ta runda kompletnie mu nie wyszła. Miał zapewne spory wpływ na dobór zawodników i ruchy transferowe, a zanotował raptem 16 pkt w 14 meczach. Jeśli poczuwa się do odpowiedzialności za ten wynik, powinien zostać na kolejny sezon i powalczyć o awans.

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6305
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7536 Post autor: heli » 23 maja 2024, o 10:33

Oby decyzja każdej ze stron była już po prostu podjęta. Żeby nie było ciągle jakiegoś przeciągania i czekania na lepszą ofertę. Tylko tyle oczekuje. Że po meczu z Cracovią będzie już pewne czy JN będzie trenerem w przyszłym roku czy nie.
Bo nie mamy czasu by się z tym wozić jak musimy kompletować pół składu, którzy będą pasować do takiego czy innego trenera.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10249
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7537 Post autor: jajo » 23 maja 2024, o 14:37

czy Szulczek to glownie defensywa to sie okaze jak obejmie kogos z czolowym potencjalem w lidze.
na razie go znamy z zespolu, ktory potencjal to ma do spadku, stad zabezpieczenie tylow to podstawa. jakby tam probowal grac fajna ofensywna pilke, to by sie juz pewnie z tej ligi dwa razy wywalil.

ps. nie wiem jak dokładnie wygladala kadra Wigier i jak szlo ja pozycjonowac na tle reszty ligi.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Mirek
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 12520
Rejestracja: 23 lis 2003, o 12:59
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7538 Post autor: Mirek » 27 maja 2024, o 11:16

Główny akcjonariusz Motoru, miliarder Zbigniew Jakubas myśli natomiast o kolejnym sezonie i sonduje możliwość zatrudnienia nowego trenera. Znany dziennikarz Tomasz Włodarczyk zdradził w programie „Z tego, co słyszę” na kanale YouTube portalu meczyki.pl, że lubelski klub interesuje się Januszem Niedźwiedziem. 41-letni szkoleniowiec aktualnie pracuje w Ruchu Chorzów, z którym jest związany kontraktem ważnym do 30 czerwca przyszłego roku. Do śląskiego klubu trafił w grudniu ubiegłego roku, by uratować go przed spadkiem z PKO Ekstraklasy. Wiadomo już, że ta misja zakończyła się niepowodzeniem. Zdaniem Włodarczyka w umowie trenera widnieje bardzo niska klauzula dotycząca zwolnienia go z kontraktu. Podobno wynosi ona tylko 50 tysięcy złotych.

https://lublin24.pl/sport/spadkowicz-tr ... D5rKC-saCg

Awatar użytkownika
Adam1983
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2632
Rejestracja: 7 paź 2009, o 10:48
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7539 Post autor: Adam1983 » 27 maja 2024, o 11:28

Po tym co mówił ostatnio Misiu, jestem zdania że jednak u nos zostanie. No ale jak wiemy, jak kasa leży na podłodze to się po nią styknie schylić.

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6305
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7540 Post autor: heli » 27 maja 2024, o 12:44

jo nie wiem czy my tak są wyczuleni i co normalne oczywiście każdą taką plotkę znamy, ale ostatnio mam wrażenie jakby pół ekstraklasy i pierwszej ligi chciało akurat Niedźwiedzia. Może jasna deklaracja też w końcu utnie te plotki.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10249
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7541 Post autor: jajo » 27 maja 2024, o 15:02

heli pisze:
27 maja 2024, o 12:44
jo nie wiem czy my tak są wyczuleni i co normalne oczywiście każdą taką plotkę znamy, ale ostatnio mam wrażenie jakby pół ekstraklasy i pierwszej ligi chciało akurat Niedźwiedzia. Może jasna deklaracja też w końcu utnie te plotki.
bo Niedzwiedz mimo spadku jest wygranym tej rundy.
pokazal odmieniony styl gry zespolu, pokazal ze po 4 miesiach pracy moze seryjnie punktowac.
w srodku rundy mozna bylo mu zarzucac, ze to granie na siebie wlasnie. teraz, trudno nie docenic tego co tutaj zrobil.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 12057
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7542 Post autor: Ozor » 27 maja 2024, o 17:59

jajo pisze:
27 maja 2024, o 15:02
heli pisze:
27 maja 2024, o 12:44
jo nie wiem czy my tak są wyczuleni i co normalne oczywiście każdą taką plotkę znamy, ale ostatnio mam wrażenie jakby pół ekstraklasy i pierwszej ligi chciało akurat Niedźwiedzia. Może jasna deklaracja też w końcu utnie te plotki.
bo Niedzwiedz mimo spadku jest wygranym tej rundy.
pokazal odmieniony styl gry zespolu, pokazal ze po 4 miesiach pracy moze seryjnie punktowac.
w srodku rundy mozna bylo mu zarzucac, ze to granie na siebie wlasnie. teraz, trudno nie docenic tego co tutaj zrobil.
tak jest , początkowo miałem wątpliwości ale jak dostał lepszy materiał to i styl się zmienił bo najzwyczajniej miał już lepszych piłkarzy .Warto iść tą drogą ale aby to zagrało musi mieć zawodników na odpowiednim poziomie ,z szrotem nic nie zrobi.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10249
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7543 Post autor: jajo » 27 maja 2024, o 19:48

Ozor pisze:
27 maja 2024, o 17:59
jajo pisze:
27 maja 2024, o 15:02
heli pisze:
27 maja 2024, o 12:44
jo nie wiem czy my tak są wyczuleni i co normalne oczywiście każdą taką plotkę znamy, ale ostatnio mam wrażenie jakby pół ekstraklasy i pierwszej ligi chciało akurat Niedźwiedzia. Może jasna deklaracja też w końcu utnie te plotki.
bo Niedzwiedz mimo spadku jest wygranym tej rundy.
pokazal odmieniony styl gry zespolu, pokazal ze po 4 miesiach pracy moze seryjnie punktowac.
w srodku rundy mozna bylo mu zarzucac, ze to granie na siebie wlasnie. teraz, trudno nie docenic tego co tutaj zrobil.
tak jest , początkowo miałem wątpliwości ale jak dostał lepszy materiał to i styl się zmienił bo najzwyczajniej miał już lepszych piłkarzy .Warto iść tą drogą ale aby to zagrało musi mieć zawodników na odpowiednim poziomie ,z szrotem nic nie zrobi.
zastanawiam sie, zwlaszcza po sobotnich slowach Baszcza na ile ten kryzys w srodku rundy to nie byl rezultat tego zatrucia.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adam1983, chropaczow, Dorcia, Google [Bot], kroy, mody Ruch, Pulocini, Radvan138, Ridej1920, Stasiu19R20 i 206 gości