Trener Ruchu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
cisiu
Posty: 774
Rejestracja: 22 lis 2003, o 21:30
Lokalizacja: NRŚL
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7321 Post autor: cisiu » 9 lis 2023, o 21:04

ArcziBald1 pisze:
9 lis 2023, o 20:29
I powodzenia Jarkowi...widzymy się w przyszlym Sezonie😉
Oby niy :przestraszony:
--------------------Na Zawsze Niebieski----------------------
---------------------Na Zawsze Ruch--------------------------

Awatar użytkownika
MakeRson
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 295
Rejestracja: 27 sie 2009, o 11:58
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7322 Post autor: MakeRson » 10 lis 2023, o 04:57

cisiu pisze:
9 lis 2023, o 21:04
ArcziBald1 pisze:
9 lis 2023, o 20:29
I powodzenia Jarkowi...widzymy się w przyszlym Sezonie😉
Oby niy :przestraszony:
Wiadomo, że chodziło o potencjalny awans drużyny, którą może przejąć trener Skrobacz :rotfl:
Niebieskie Mysłowice

True Blue
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1037
Rejestracja: 8 sie 2007, o 20:18
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7323 Post autor: True Blue » 10 lis 2023, o 08:14

A co, chcesz co by somsiady z drugiyj strony parku awansowali? Coś czuja, że tam Jarka niydlugo zoboczymy.
ZAWSZE NIYBIESKI

Awatar użytkownika
Rickenn10
Posty: 2764
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:02
Lokalizacja: 1920
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7324 Post autor: Rickenn10 » 10 lis 2023, o 08:51

True Blue pisze:
10 lis 2023, o 08:14
A co, chcesz co by somsiady z drugiyj strony parku awansowali? Coś czuja, że tam Jarka niydlugo zoboczymy.
My akurat nie mamy wpływu na to kto awansuje.
Lepiej żebyśmy to my się utrzymali w tej lidze a kto tam do niej awansuje to pal licho.
Choć nie ukrywam, że kibicowsko możnaby wymienić co nieco z Ekstraklasy na drużyny które są niżej ;)

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1659
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7325 Post autor: west72 » 10 lis 2023, o 12:23

True Blue pisze:
10 lis 2023, o 08:14
A co, chcesz co by somsiady z drugiyj strony parku awansowali? Coś czuja, że tam Jarka niydlugo zoboczymy.
nie wydaje mi się ,żeby człowiek z NIEBIESKIM SE/R\CEM poszedł trenować cy9anki. :hyhy: :hyhy: :hyhy:

Myślę ,że trener Skrobacz dostanie ofertę z lepszego klubu niż gieksa.

Jeśli dostanie czas i odpowiednie środki(finansowe) to pewnie jest w stanie zbudować drużynę na Ekstraklasę.....

Myślę ,że może wylądować w TYCHACH lub Bielsku...choć pewnie zrobi sobie przerwę żeby skompletować nowy team i asystenta ;)

Jeśli faktycznie WIECZYSTA KRAKÓW chce szczebla centralnego to trener idealnie stworzony dla nich.

I to może być naprawdę autorski projekt Jarka z asystentem Peszkinem :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: i awansują szybciej niż Wisła .
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

RoMiko77
Posty: 83
Rejestracja: 14 sie 2023, o 00:32
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7326 Post autor: RoMiko77 » 10 lis 2023, o 19:50

Skrobacz teraz płacze,że nowy trener będzie miał łatwiej,bo on już grał z Legią,Lechem,Pogonią,Rakowem ,Śląskiem,Jagiellonią ,same trudne szpile,a obecny trener to już ma same spacerki.To ja przypomnę panu Jarkowi ,że on też się mógł wykazać z takimi tuzami tej ligi jak Puszcza czy Warta i był o krok od sprawienia niespodzianki w PP z rezerwami Legii ( blamaż).Weź pan wstydu oszczędź.Skrobacz miał odejść po 5-6 kolejce bo już wtedy nie miał pomysłu na tę drużynę.Asystenci niby byli,ale trener i tak robił swoje.Teraz się okazuje ,że nie we wszystkim było po drodze Skrobaczowi,Wosiowi i Grzybowi...Ciężko będzie się utrzymać.Pewne sprawy zostały zaniedbane.Transfery nietrafione,zawirowanie z stadionem i do tego złe wybory trenera.W Chorzowie cudem było powstanie z kolan i 3 ligowej otchłani.Teraz cudem będzie utrzymanie się w Ekstraklasie.W poniedziałek Ruch gra mecz z gatunku o wszystko,albo nic.
Wszyscy już powoli odjeżdżają Ruchowi w tabeli,nawet Puszcza punktuje...To jest ostatni wagon w pociągu.. .Jeśli Ruch do niego nie wskoczy to może się już pakować do 1 ligi...

AndRe
Posty: 2195
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7327 Post autor: AndRe » 10 lis 2023, o 20:25

Chyba trener Skrobacz ma pretensje do Wosia....
Praktycznie co wywiad ucina ten temat

Ciekawe o co tam poszlo... a moze lepiej zeby to zostalo niedopowiedziane..
My name is prince and i'm funky

17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)

RoMiko77
Posty: 83
Rejestracja: 14 sie 2023, o 00:32
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7328 Post autor: RoMiko77 » 10 lis 2023, o 20:35

Może lepiej... Chociaż to i tak wypłynie.

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 12025
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7329 Post autor: Ozor » 11 lis 2023, o 20:53

Słabe to było

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1476
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7330 Post autor: kroy » 11 lis 2023, o 21:07

Ozor pisze:
11 lis 2023, o 20:53
Słabe to było
No ale co się dziwić… jesteś szefem, Ciebie zwalniają a a twój były podwładny zostaje szefem. Rzadko tak się zdarza choć oczywiście zdarza się. Wiadomo że sytuacja jest napięta, ciekaw tylko jak to wpłynie na ich relacje - podobno są sąsiadami. Mam nadzieję że uda im się zostawić dumę za sobą i mimo wszystko być dumnym z tego co osiągnęli. Dla mnie osobiście wymiana Skrobacza na Wosia to typowe wymienił stryjek siekierkę na kijek - mam nadzieję że się mylę
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

RoMiko77
Posty: 83
Rejestracja: 14 sie 2023, o 00:32
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7331 Post autor: RoMiko77 » 13 lis 2023, o 00:02

Stokłosa w ostatnim wywiadzie dość mocno zaznaczył i wyraził się :
"Każdy transfer przed obecnym sezonem był opiniowany i akceptowany przez Jarosława Skrobacza".
O czym więc mowa.Trener doskonale wiedział jaki materiał ma w drużynie.
Marudzenie dzisiaj ,że nie zostało spełnione jego wiele wytycznych nie ma żadnego sensu.
Bredzeniem jest także ,że nadchodzące mecze to będą dla Ruchu łatwe ,a on miał trudnych przeciwników.
Puszcza czy Legia II raczej nie przebiją Radomiaka czy Widzewa.
Trzeba umieć przyznać się do porażki, a, taką jest 8 pkt. W 13 meczach w Ekstraklasie i odpadnięcie w 1 rundzie PP z drużyną z 4 poziomu piłki nożnej w Polsce.

Elmer
Posty: 10465
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7332 Post autor: Elmer » 13 lis 2023, o 08:43

Nie ma co w tym grzebać. Woś dostał dla siebie życiową szansę i dlaczego miał rezygnować? Przecież to nie on zwalniał Skrobacza. A szukanie dziury w całym jest bez sensu. Dziennikarze będą grzebać. Po co? Jarosław Skrobacz przejdzie do historii Ruchu. Oby podobnie było z Wosiem.

Przy okazji. Z ostatnich 30 lat (może ktoś umknął)
Jan Żurek - tragedia
Jan Rudnow - krótko był
Jan Kocian - pierwszy raz ok, drugi raz wiadomo
Jan Woś - ???
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

trzecioligowiec
Posty: 2
Rejestracja: 1 kwie 2023, o 20:28
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7333 Post autor: trzecioligowiec » 13 lis 2023, o 10:17

RoMiko77 pisze:
13 lis 2023, o 00:02
Stokłosa w ostatnim wywiadzie dość mocno zaznaczył i wyraził się :
"Każdy transfer przed obecnym sezonem był opiniowany i akceptowany przez Jarosława Skrobacza".
O czym więc mowa.Trener doskonale wiedział jaki materiał ma w drużynie.
Marudzenie dzisiaj ,że nie zostało spełnione jego wiele wytycznych nie ma żadnego sensu.
Bredzeniem jest także ,że nadchodzące mecze to będą dla Ruchu łatwe ,a on miał trudnych przeciwników.
Puszcza czy Legia II raczej nie przebiją Radomiaka czy Widzewa.
Trzeba umieć przyznać się do porażki, a, taką jest 8 pkt. W 13 meczach w Ekstraklasie i odpadnięcie w 1 rundzie PP z drużyną z 4 poziomu piłki nożnej w Polsce.
Chyba przesadzasz. Można mieć różne odczucia (każdemu wolno) ale myślę się zagalopowałeś :) Sprawy transferów już dawno były wyjaśnione, a Ty tak jakbyś nie rozumiał. I Stokłosa i Skrobacz potwierdzili ze zrobili to na co było stać Ruch. Poza tym Skrobacz nigdzie nie powiedział (przynajmniej ja nie czytałem) że nadchodzące mecze będą łatwe. Powiedział jedynie że w nadchodzących meczach szanse na zdobycz punktową są większe niż z Legią, Śląskiem, Lechem czy Pogonią. Trudno się z tym nie zgodzić. Mecze z Puszczą czy Wartą grane na wyjeździe - nie przegrane, mogą mieć ogromne znaczenie na koniec sezonu. Liczę na to że w najbliższych meczach będziemy punktować. Mój optymizm podyktowany jest tym, że obojętnie jak ocenimy dotychczasową postawę, to raczej nie odstawaliśmy zdecydowanie od innych drużyn i w większości meczów niewiele brakło żeby punktować lepiej.Zmiana trenera też powinna mieć pozytywny wpływ - zawsze liczymy na efekt "nowej miotły".Pozdrawiam i życzę więcej obiektywizmu.

pedro-sbl
Posty: 7356
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7334 Post autor: pedro-sbl » 14 lis 2023, o 10:12

Jako krytyka decyzji zw z objeciem pozycji trynera przez Wosia, ostatni szpil lekko mie przekonol do zasadnosci tyj decyzji. Wierza, ze manszaft w koncu zagro 2 dobre polowy i po dobryj grze wygrajom z Widzewem. To napedzi automatyzm i podniesie morale i na Korona wyjdymy fest pewni siebie.

-7

Tyn szpil z Widzewem widza jako punkt zwrotny abo wygromy i odpolymy do konca rundy, abo przegromy/zremisujemy i bydzie jesienny maras.
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

Mavo1920
Posty: 977
Rejestracja: 14 maja 2022, o 17:02
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7335 Post autor: Mavo1920 » 14 lis 2023, o 18:30

Elmer pisze:
13 lis 2023, o 08:43
Nie ma co w tym grzebać. Woś dostał dla siebie życiową szansę i dlaczego miał rezygnować? Przecież to nie on zwalniał Skrobacza. A szukanie dziury w całym jest bez sensu. Dziennikarze będą grzebać. Po co? Jarosław Skrobacz przejdzie do historii Ruchu. Oby podobnie było z Wosiem.

Dokładnie. Co, miał iść na bezrobocie ze Skrobaczem? Skoro czuje się na "siłach", żeby być jedynką to trudno mu się dziwić, że ofertę przyjął. Trzeba wspierać i dać szansę.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BandzioR, Bing [Bot], chropaczow, disu, Google [Bot], Google Adsense [Bot], heli, NG1920, nołnejm, pedro-sbl, Tobol, vito75, WolnyLogin i 84 gości