Wyjaśnienia i propozycja

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
DIDI
Posty: 480
Rejestracja: 24 sty 2003, o 21:23
Lokalizacja: Myslowice-Duesseldorf
Kontakt:

#46 Post autor: DIDI » 10 lut 2003, o 16:22

Panie Prezesie jestem kibicem Ruchu z krwi i kosci ale teraz WSTYD mi za pana.Pozdrowka dla PRAWDZIWYCH Niebieskich!(MS)
FREIES Oberschlesien!
Ernst Otto Pradella

Morris
Posty: 280
Rejestracja: 10 sie 2002, o 16:36
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#47 Post autor: Morris » 10 lut 2003, o 16:31

zdaje się że dziennikarze sportu mocno filtruja nasze forum. może by tak panie dziennikarzu, tentiemę z przedruku wypowiedzi równiez nie zabrac do własnej kieszonki a przesłać we właściwym kierunku???? :P

Kosa

#48 Post autor: Kosa » 10 lut 2003, o 16:45

Niestety nie kupuję SPORTu.
W zwiazku z powyższym mam pytanko: Czy przedrukowali w caŁości, czy tylko fragmenty i czy podali źródło (reklama rulezz)?

Pozdro

ukasz77
Posty: 336
Rejestracja: 11 sie 2002, o 17:01
Lokalizacja: Świony/Bytom/Ahlen
Kontakt:

#49 Post autor: ukasz77 » 10 lut 2003, o 18:07

Mariusz jestem z Tobą.
A co do Prezesa naszego to tylko czekam na poważną reakcję bo tłumaczenie że ma wiele innych spraw jest śmieszne i niegodne Przesa.Chyba że trzęsie galotami i nie wie co zrobić!!!! :twisted:

alex

mario kibice sa z toba

#50 Post autor: alex » 10 lut 2003, o 18:22

uwazam ze mario powinien byc i zarazem pilkarzem i prezesem ruchu.poprostu to jest czlowiek z 8) jajami

andy

#51 Post autor: andy » 10 lut 2003, o 21:09

Jestem prawnikiem z zawodu a moje serce jest niebieskie. Poznałem kiedy

Psychofan

#52 Post autor: Psychofan » 10 lut 2003, o 23:28

Mariusz pamiętaj, że bez względu jak potoczą się twoje dalsze losy my kibice będziemy zawsze z tobą i nie zapomnimy ci nigdy tych 101 bramek które dla nas zdobyłeś!Za ten pomysł z Klubem Kibica i domem dziecka masz u mnie wielkie piwo :D

RUDA ŚLĄSKA 1 ZAWSZE Z RUCHEM[/b]

Awatar użytkownika
Wilus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 603
Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:07
Lokalizacja: kiedys Batory, K-ce Podlesie/ Ruda Śl
Kontakt:

#53 Post autor: Wilus » 10 lut 2003, o 23:29

Witam

Przeczytalem wszystkie posty w tym temacie i widze zgodnosc, ze wszyscy stoja za Mario, mimo, ze wczesniej roznie z tym bywalo. Ciesze sie, ze docenilismy wszyscy kibice, kim naprawde Mariusz jest dla naszego kochanego Ruchu. Mimo, ze forma nie jest juz taka jak kiedys to taki gracz zasluzyl na szacunek ze strony dzialaczy jak i kibicow. Moim zdaniem Mario moze jeszcze wiele zdzialac, dla dobra naszego ukochanego klubu, bedac czynnym zawodnikiem . mam nadzieje, ze zarzad to zrozumie i czesciowo zrekompensuje Mariuszowi wszystkie krzywdy , ktore doznal, a na nie nie zasluzyl. Tak wiec Mariusz do kadry a Ruch w gore tabeli. Pokazmy, ze Ruch to jednak wielka niebieska rodzina

Wilus

grhoak

#54 Post autor: grhoak » 11 lut 2003, o 07:54

Zamiast do szatni zawodników trzeba chyba wp***dolić się do gabinetu tych ciot z zarządu.

WOJTEKK

#55 Post autor: WOJTEKK » 11 lut 2003, o 10:14

Wilus jak widzisz zarzad nie zrozumiał tego i niezrekompensuje Mariuszowi krzywd jakie dostał,moze faktycznie trzeba jak grhoak napisał do pokoi zarzadu zagladnoc :?: :?: ale czy to ma jakis sens jak i tak cały zarzad z Rogala na czele ma nas serdecznie i głeboko w du*** :?: :?:

marcyk
Posty: 704
Rejestracja: 22 sie 2002, o 13:21
Lokalizacja: Naklo Slaskie
Kontakt:

#56 Post autor: marcyk » 11 lut 2003, o 10:50

Tak czytam to co napisal Mariusz i to co pisza forumowicze i mam chec zadac trzy pytania
1. DO MARIUSZA :Z Twojej wypowiedzi wynika, ze ten smrod ciagnie sie juz od dobrych kilku lat, wiec pytam sie dlaczego dopiero teraz jak zaczelo ci sie palic pod nogami o tym mowisz, czy niemozna bylo wczesniej?
2. DO KLUBU KIBICA: Czy kiedykolwiek Mariusz lub inny pilkarz sam dobrowolnie z wlasnej kieszeni dolozyl Wam do organizacji oprawy meczu?
3. DO wielkiego prezesa: Jak zamierza i czy wogole zamierza sprawe Mariusza kulturalnie zakonczyc i czy wogole dowiemy sie ku*** o co tu chodzi.
Teraz zas mozecie mie wszyscy zj***c.

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#57 Post autor: Patton » 11 lut 2003, o 11:17

Czesc Marek! Wiec ja Ci napisze jak ja to widze... Piszesz, ze jak Mariuszowi zaczal sie palic grunt pod nogami to wyciaga brudy - przynajmniej ja to tak odczytalem. I dobrze - kazdy ma prawo sie bronic, dlaczego zarzad ma byc nieomylny i o niczym nie informowac... Pilkarze maja siedziec cicho itd. Zreszta Mario sam napisal, ze nie mogl mowic zle o zarzadzie... A, ze sprawa sie ciagnie od dluzszego czasu - to swiadczy o tym, jak klub wybiela wszystko.... i raczej winy Mario w tym nie widze - nie mial akurat zadnego w tym interesu, zeby kazdego informowac... Wiem, ze za bardzo za Mariuszem nie przepadasz osobiscie :wink: ale teraz chyba chociaz troche zmieniles zdanie co? :P Co do Klubu Kibica - watpie ( chociaz to nie moja dzialka ) zeby ktorykolwiek z zawodnikow byl w stanie przekazywac 1500zl na oprawe co miesiac - policzyc latwo mozna, ze to daje rocznie 18000zl!! Jak to sie ma do wydatku na derby, ktory wynosi powiedzmy 1000zl... a wiemy, ze bylo za***iscie jak na nasze mozliwosci.... A co do prezesa - ja juz milcze na ten temat... pewnie prezes sie teraz obrazi na kibicow... bo zarzad jest nieomylny. A jak zakonczono kulturalnie sprawe Mariusza? Chyba juz wiesz od rana... czy to kulturalnie jest - to pozostawiam do Twojej oceny... A teraz pozdrawiam serdecznie!
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

marcyk
Posty: 704
Rejestracja: 22 sie 2002, o 13:21
Lokalizacja: Naklo Slaskie
Kontakt:

#58 Post autor: marcyk » 11 lut 2003, o 13:06

Pattonie pewnie ze teraz zdanie o nim troche zmienilem, i widze go w Ruchu ale na stolku rogali bo na boisku niestety raczej nie.Co do drugiej sprawy nie chodzilo mi o to zeby kazdy z pilkarzy dawal 1500 zl na Klub Kibica tylko jakis skromny datek np. 20 do 100 zl(to chyba nie jest wiele)
Co do kulturalnego zakonczenia sprawy wiem narazie tylko tyle ze nie przyjeli jego warunkow.
Wiesz jaki jestem. Pozdrawiam
Acha i na zakonczenie ROGALA NIECH wy***rdala. MARIO NA PRYNCYPALA !!!

LoLo

#59 Post autor: LoLo » 11 lut 2003, o 13:53

TO JEST SZCZYT CHAMSTWA CO ONI ROBIA Z MARIUSZEM!!!PAMIETAJ MY MARIUSZ JESTESMY Z TOBA!!! :!: :!: :!: je*** zARZAD :evil:

Siwy Mikołów
Posty: 141
Rejestracja: 25 sie 2002, o 15:49
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#60 Post autor: Siwy Mikołów » 11 lut 2003, o 14:11

A może "Krist" by coś napisoł na tyn temat :?: :?: :?: Chyba zapomnioł ,że jak była "biyda to do Mariusza"O ch** tu chodzi :?: :?: :?:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Ejsi87, HullCityFC, niebieski77, pedro-sbl, Pulocini, Radvan138, Rafal1920 i 188 gości