Kadra I zespołu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#46 Post autor: vahanara » 14 sty 2003, o 18:05

DjMaciar pisze: WIEC Z CALYM SZACUNKIEM DO TWOJEJ OSOBY NIE PISZ GUPOT CO KIBIC ROBI DO SPORTU (w tym przypadku dla RUCHu)
Witam. Ja pisałem ten post ale mnie nie logneło.
1. Coś dla klubu zrobiłem. Firma reklamuje się na bandzie Ruchu. (znajoma firma-nie moja) :lol:
2. Rzuciłem kiedyś pomysł (jeszcze na poprzednim forum) by każdy z nas - kibiców tzw. "net-owych" wysyłał mail-e np. do TP-sy z prośbą o spsonsorig Ruchu. Choć wtedy pomysł upadł nadal uważam że taka akcja skierowana do kilku bogatych firm mogłaby klubowi tylko pomóc.
3. Już w jakimś innym temacie zwracałem Ci uwagę że to co dobrze wygląda z Twojej perspektywy niekonieczni takie jest w Chorzowie.
4. Zawsze uważałem i to się nie zmienia że :"... po owocach ich poznacie..." Jak można dzisiaj bluzgać na decyzje zarządu skoro nikt nie wie jak Ruch będzie grał? Ostatnio Basałaj (prezes Wisły) mówił jak to jest. Przez parę lat kibice wieszali na nim psy, wyzywali od sk...nów itp. Teraz kiedy zespól zaskoczył chcą go na rękach nosić.
5 Łatwo jest niszczyć (bluzgać, wyśmiewać) dużo trudniej coś zbudować. Jeśli każdy ciągnie wózek w swoją stronę to nic niema prawa się udać.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#47 Post autor: radzion » 14 sty 2003, o 18:53

jedno co widze z tego co tu jest napisane w tym temacie to to ze atmosfera robi sie naprawde nerwowa!!!
na poczatku mam takie pytanie do szanownego pana prezesa:
czy moze pan powiedziec szczerze jaki byl powod rezygnacji z mariusza srutwy( tylko prosze nie pisac ze slaba forma,bo coniektorzy zawodnicy grali jeszcze gorzej a jednak dalej sa w kadrze 1 zespolu)
TO PO PIERWSZE
po 2:ktos tu cos pisal ze niby nie ma pieniedzy wiec zawodnicy nie maja motywacji do gry,dobra zgadzam sie,kazdy wie ze zaleglosci w wyplatach sa bardzo duze,ale w takim razie niech mi ktos powie dlaczego w innych klubach gdzie takze kasa jest pusta wszyscy zapierniczaja jeszcze bardziej i osiagaja bardzo dobre wyniki,
po 3 zastanawiam sie dlaczego co niektorzy zawodnicy ktorzy maja odejsc z klubu robia wszystko zeby z niego nie odejsc(choc sami deklarowali ze chetnie by juz opuscili chorzow),to samo do zarzadu,prezesa: dlaczego klub gdy chce sprzedac jakiegos grajka i gdy pojawi sie jakas oferta a wiec i szansa na jakas kase stawia zaporowe ceny?
po 4 do prezesa: rozumiem ze coniektore slowa z panskiej wypowiedzi byly zwrocone rowniez do mnie.ok zgoda,ale niech mi pan powie jak my kibice mozemy sie czuc gdy w klubie z tak wielkimi tradycjami znajduje sie kilka osob ktorym ruch ze tak powiem wisi i dla ktorych obojetne jest co sie z nim stanie!wiekszosc z nas chodzi na mecze od kilku badz kilkunastu lat,wielu jezdzi za ruchem po calej polsce i wydaje naprawde duze pieniadze zeby zobaczyc swoj ukochany klub w akcji,czy my wymagamy az tak duzo????chyba nie!chcemy tylko aby raz na zawsze zrobiono porzadek w klubie,nie bede juz pisal juz o zarzadzie bo to i tak nie ma sensu.rozumiem ze moze nie byc kasy,ale trzeba tez myslec jak ja zdobyc!dlaczego tak jak juz wielokrotnie pisano tutaj na forum klub nie zajmie sie np rozprowadzaniem pamiatek,szalikow,koszulek i innych tego typu rzeczy wsrod kibicow,niech mi pan wierzy ze gdyby byl choc jeden sklep klubowy z prawdziwego zdarzenia to przynosilby naprawde duze zyski!!!!
dalej mam pytanie???jak wyglada sprawa stadionu,czy cos jest zalatwiane w tym aspekcie???ponoc pan prezydent chorzowa zadeklarowal pomoc przy "calkowitej" modernizacji stadionu!!!!!a moze sie myle??/
na koniec:czy ktos z klubu ma zamiar jakos oficjalnie pozegnac i podziekowac mariuszowi za gre dla ruchu przez tyle lat???chodzi mi o klub bo my kibice i tak niezaleznie od tego czy klub cos zorganizuje podziekujemy mu za te wszystkie bramki dla niebieskich!!!!
a moze panie prezesie wyjsciem byloby zorganizowanie jakiegos spotkania pana, ludzi z zarzadu,pilkarzy z kibicami,wtedy kazdy moglby zadac pytanie i otrzymac odpowiedz,wydaje mi sie ze jest to mozliwe!!!
pozdrowienia

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1955
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#48 Post autor: wojt » 14 sty 2003, o 20:23

Przestańcie juz usprawiedliwiać zarzad i to że na Ruch chodzi mało kibiców złą kondycja gospodarcza na Slasku. Na Ukrainie jest dużo gorsza sytuaccja a na mecze w Kijowie i Doniecku chodzi po kilkanascie tysiecy ludzi.Bilety na spotkania "niebieskich" są naprawde tanie i w ciagu jednej rundy, bedac na każdym meczu można wydać ok 70\80 zł. Mam biednych sasiadów którzy też narzekaja na zła sytuacje na Ślasku, a te 70zł. sa w stanie przepić w pól nocy. To jakaś wielka bzdura tłumaczenie frekwencji bieda obywateli.W naszym regionie mieszka kilka milionów ludzi ,a fanów Ruch ma jak wiadomo nie tylko na Ślasku. Trudno uwiezyc w to że na dobre mecze na ładnym stadionie nie przychodziło by przynajmniej 10tys. kibiców. Najważniejszy jest jak juz ktos zauważył sukces druzyny, a ten moze być zapewniony tylko przez dobra polityke zarzadu(której od dekady brak). To jakas paranoja że my kibice sami obwiniamy sie o to jaka jest sytuacja w Chorzowie. Teksty typu: "odpowiedz sobie co ty zrobiłes dla Ruchu" są żenujace. Trzeba sobie powiedziec stanowczo kibice sa od chodzenia na mecze i od krytykowania, a za sponsoring, pieniadze na kontrakty, sprowadzanie zawodników, polityke marketingowa, musi byc odpowiedzialny tylko i wyłacznie, nie ważne jak liczny ZARZAD i za to powinien być rozliczany. Moim naiwnym zdaniem ludzie kierujacy Ruchem powinni być wybierani na okreslony czas i po tym okresie powinno ich sie rozliczyc z dokonanych osiagniec i sukcesow sportowo finansowych. Naszych władców bardzo łatwo rozliczyc bronią ich przeciez: olsniewajace sukcesy w latach 90 i i obecnych druzyny, wspaniały stadion, sukcesy druzyn młodziezowych, wspaniała rodzinna atmosfera( to chyba rodzina patologiczna),rzesza sponsorów, liczne imprezy poprzedzajace spotkania piłkarskie, czytelna rola poszczególnych osób w klubiei itp.Nie dziwię sie ze Ci ludzie piastuja swoje stanowiska tak długo ,przecież oni robia to naprawdę dobrze!

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#49 Post autor: KK » 14 sty 2003, o 20:58

Wojt ale kurde trzeba czyms przyciagnac sponsora, sama tradycja juz sie nie da... Na Ukrainie chodzi tyle ludzi na 2 kluby, ktore finansuje mafia wiec wiesz nie porownuj nas do nich...
Nie bronie zarzadu. Powinni cos ruszyc. Ale juz wkrotce napisze jakis artykulik na temat dlugow BUDUSA, Generali, Stalexportu wobec Ruchu, kazdy z nich wisi Ruchowi po kilka ladnych mln zlotych, a nawet po sadowym wyroku, Ruch nie wiadomo ile zyska bo firmy sa nie wyplacalne...
A gdyby regularnie na Cichej bylo 10.000 ludiz, to taki KREISEL mzoe by wpakowal jakas kase... A nie przyjechal na Plock na trybunach 2.000 ludzi, slaba gra, smutno i co? Zaintewstujesz?
W LECH cos zainwestowali, klub mogl stanac na nogi i zaczyna budowac ciekawy zespol...
Mowisz zeby nie porownywac Ruchu do gospodarki. Ale patrz ile kosztuje po przeliczeniu bilet, dojazd kibicow zagranicznych a Polakow...
Nie ma sponsorow, nie ma stadionu, ludzi nie ma i kolko sie zamyka... A czmeu kiedys na meczach bylo 20.000 ludzi? bo jednak wszystko bylo tanie... Na Inter przyszlo 20.000 wiec mozna tych ludzi jakos przyciagnac...
Co do Slaska. To nie dosc ze kryzys, to jeszcze tyle klubow. I co z tego ze tyle milionow ludzi? Mamy kilka klubow w 1 lidze, a sporo ludzi to tzw. GOROLE, ktorzy kibicuja za kims innym.
Ja chodze do klasy z gorolami, ktoryz ida za Legia, Wisla i innymi klubami, bo ich ze Slaskiem wiaze to ze tutaj mieszkaja...

piechol
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 243
Rejestracja: 22 wrz 2002, o 11:18
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#50 Post autor: piechol » 14 sty 2003, o 21:01

WOJTEKK pisze:1) gdzies jak narazie bezpowrotnie uciekła ta nasza rodzinna atmosfera :cry: :cry: :cry: jaka zawsze była w Ruchu.

2)Pozatym macie wszyscy pozdrowienia od Macka Mizi
1) niestety, ale uciekla.. a nie wydaje mi sie by tak szybko powrocila :cry:

2) dzieki!! jak bedziesz go spotykal to pozdrow go serdecznie!!!
od małego NIEBIESKI

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1955
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#51 Post autor: wojt » 14 sty 2003, o 23:04

Duzo w twoim poscie niekonsekwencji Krzysiu . Z jednej strony chciałbys skrytykować skostniały i nie bójmy sie tego powiedziec nieudolny zarzad, z drugiej bronisz go {to akurat rozumie wspólpracujesz z prezesem który pomaga Ci w dostepie do wiadomosci}.Nastepnie twierdzisz ze na Ślasku jest tak biednie i ludzi nie stac na mecz po czym dajesz przyklad meczu z Interem gdzie było 20 tys i piszesz że da sie ich jednak przyciagnac. Z ilościa klubów na Ślasku to też chyba marny argument, przecież w ostatnich latach ich nie przybyło, a sam piszesz ze kiedys chodziło na Ruch tylu lkibiców .Jesli chodzi o goroli o których mówisz gwarantuje Ci że gdyby Ruch był profesjonalnym klubem przynajmniej tak jak Wisła, twoi kolesie z klasy jezdzili by z toba do Chorzowa.
Za to kto podpisywał umowy sponsorskie z bankrutami chyba tez ktoś jest odpowiedzialny.Każdy powazny klub powinien najpierw zrobic rekonesans na rynku i wiedzieć z kim sie wiaze. Gdyby zarzad podpisał umowe sponsorska ze Stocznia Szczecinska tez bys mi pokazal artykuł o długach stoczni? Mysle że nie. Wstydziłbys sie chyba jak wiekrzosc z nas, "wspaniałych" menagerów.
Jeśli chodzi o mafie na Ukrainie to zgodze sie z toba, ale ta mafia finansuje klub, a nie biednych ukraińców. Nikt tam za darmo biletów nie rozdaje. Kibice mimo że ubodzy chodza na mecze, podobnie jest zreszta w innych krajach biedniejszych od Polski, w Afryce, Azji o biednej Ameryce Łacińskiej z Brazylia na czele nie wspominając.

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#52 Post autor: vahanara » 15 sty 2003, o 09:15

wojt pisze:Przestańcie juz usprawiedliwiać zarzad i to że na Ruch chodzi mało kibiców złą kondycja gospodarcza na Slasku(...) To jakas paranoja że my kibice sami obwiniamy sie o to jaka jest sytuacja w Chorzowie. Teksty typu: "odpowiedz sobie co ty zrobiłes dla Ruchu" są żenujace. Trzeba sobie powiedziec stanowczo kibice sa od chodzenia na mecze i od krytykowania, a za sponsoring, pieniadze na kontrakty, sprowadzanie zawodników, polityke marketingowa, musi byc odpowiedzialny tylko i wyłacznie, nie ważne jak liczny ZARZAD i za to powinien być rozliczany. Moim naiwnym zdaniem ludzie kierujacy Ruchem powinni być wybierani na okreslony czas i po tym okresie powinno ich sie rozliczyc z dokonanych osiagniec i sukcesow sportowo finansowych.
Otóż za żenujące uważam siedzenie z boku, nieangażowanie sie i krytykowanie. "Kibice są od krytykowania"!? Problem polega na tym że większość kibiców tak właśnie myśli. To taki typowo polskie... Nie usprawidliwiam zarządu-w jakimś innym temacie proponowałem nawet zorganizowanie jakieś grupy "opozycyjnej"-ale ów zarząd jest zdaje się wybierany na określony czas i potem musi uzyskać tzw. absolutorium od członków klubu (czyli jest rozliczany z tego co robi).

To tyle, pozdrawiam

Kosa

#53 Post autor: Kosa » 15 sty 2003, o 11:03

vahanara pisze:ale ów zarząd jest zdaje się wybierany na określony czas i potem musi uzyskać tzw. absolutorium od członków klubu (czyli jest rozliczany z tego co robi
A ty gdzie to wyczytałeś??? :shock:
Z tego co ja się orientuję, to nie ma gremium, które opiniuje Zarząd (gdybyśmy byli SSA to właściciel by ich opiniował). A wręcz przeciwnie - to zarząd opiniuje Prezesa i piłkarzy.

Pozdro

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#54 Post autor: vahanara » 15 sty 2003, o 12:45

A ty gdzie to wyczytałeś??? :shock:
Z tego co ja się orientuję, to nie ma gremium, które opiniuje Zarząd (gdybyśmy byli SSA to właściciel by ich opiniował). A wręcz przeciwnie - to zarząd opiniuje Prezesa i piłkarzy.

Pozdro[/quote]

Napisałem "zdaje się" ale jestem przekonany że co jakiś czas odbywa się tzw. walne zebranie członków klubu. Gdzieś o tym słyszałem ale dla pewności trzeba będzie przeczytać status i będzie jasność.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#55 Post autor: radzion » 15 sty 2003, o 13:16

wojt chyba tu napisal ze ilosc osob zasiadajacych na trybunach nie zalerzy od sytuacji ekonomicznej i gospodarczej na slasku,w pewnym sensie sie z nim zgadzam,ilu z nas widzi co chwila najeb.... ludzi ktorzy niby tak narzekaja na to ze nie maja pieniedzy a codziennie wala np po 2 jabole,czy wydaja kase na inne bzdety
poza tym kriszo piszesz ze niby na meczu z p[lockiem 2 tysiace ludzi i kreisel rezygnuje,
a jak niby ma byc wiecej kibicow skoro :
po 1 stadion sie sypie
po 2 zespol chu.. gra
po 3 nie ma kasy w klubie
wez pod uwage tez to ze niektore firmy potrafia zaryzykowac i wylozyc kase, a kreisel widzocznie sie bal ze i tak z tego zadnuych zyskow nie bedzie mial
sam przyznasz ze gdyby byla kasa w klubie,zespol gralby troche lepiej i cos zrobiono ze stadionem to ludzi byloby wiecej!!!!
piszesz ze na interze bylo 20 tysiecy,zgoda ale te 18 tysiecy przyszlo tylko i wylacznie zobaczyc w akcji inter,poza tym mecz byl rozegrany na stadionie slaskim,wiec i lepiej sie taki mecz oglada
co chwila gazety pisza o jakis dotacjach dla klubow, na budowe stadionu i inne glupoty,dlaczego nigdy my takiej dotacji nie dostaniemy?????
odpowiedziec ci?? bo w tym klubie pracuje za duzo wypalonych osob ktore nic juz nie zdzialaja!!!!potrzebne sa zmiany,potrzeba osob dla ktorych dobro ruchu byloby najwazniejsze: typu mariusz srutwa,gucio czy z charakterem gerarda cieslika!!!!wtedy moze cos ruszy!!!dlaczego klub sie nie reklamuje????co chwila ktos pisze, miedzy innymi prezes ze my kibice tylko narzekamy! ale na boga co innego mozemy robic skoro co chwila jest cos obiecywane i jakos nigdy slowo nie zostaje dotrzymane!!!!!
potrzebne sa zmiany i to szybko bo moze byc za pozno( patrz rownia pochyla ku 2 lidze)

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#56 Post autor: vahanara » 15 sty 2003, o 13:41

radzion pisze: odpowiedziec ci?? bo w tym klubie pracuje za duzo wypalonych osob ktore nic juz nie zdzialaja!!!!potrzebne sa zmiany,potrzeba osob dla ktorych dobro ruchu byloby najwazniejsze: typu mariusz srutwa,gucio czy z charakterem gerarda cieslika!!!!wtedy moze cos ruszy!!!dlaczego klub sie nie reklamuje????co chwila ktos pisze, miedzy innymi prezes ze my kibice tylko narzekamy! ale na boga co innego mozemy robic skoro co chwila jest cos obiecywane i jakos nigdy slowo nie zostaje dotrzymane!!!!!
potrzebne sa zmiany i to szybko bo moze byc za pozno( patrz rownia pochyla ku 2 lidze)
Ok. Więc jakie zmiany proponujesz i jak tego dokonać? Konkretnie, kto powinien odejśc a kto nowy przyjść. Z tego co się orientuję to Gucio raczej odpada. Gerard Cieślik jest w obecnym zarządzie-więc się trzeba zastanowić, zostawiamy Go czy nie? Mariusz wciąż jest jeszcze czynnym zawodnikiem. Poza tym żeby czegoś dokonać trzeba chyba zostać członkiem K.S. Ruch, opłacać pewnie składki itd.

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#57 Post autor: radzion » 15 sty 2003, o 14:05

napisales :Ok. Więc jakie zmiany proponujesz i jak tego dokonać? Konkretnie, kto powinien odejśc a kto nowy przyjść. Z tego co się orientuję to Gucio raczej odpada. Gerard Cieślik jest w obecnym zarządzie-więc się trzeba zastanowić, zostawiamy Go czy nie? Mariusz wciąż jest jeszcze czynnym zawodnikiem. Poza tym żeby czegoś dokonać trzeba chyba zostać członkiem K.S. Ruch, opłacać pewnie składki itd.

chodzilo mi o ludzi z charakterem jak gerard cieslik, a nie o samego gerarda cieslika,ludzi dla ktorych ruch jest najwazniejszy!!!
kto powinien odejsc???wybacz ale nie bede pisal nazwsik,zreszta wiekszosc osob wie co co chodzi( zaznaczam ze nie chodzi mi o prezesa,ktory i tak robi to co moze zeby ten klub jakos funkcjonowal)
myslisz ze dlaczego inne kluby otrzymuja dotacje????
bo pracuja w nich ludzie ktorzy potrafia walczyc o swoje!!!potrafia tak nakrecic prezesow firm zeby sponsorowali ich kluby!!!maja smykalke do roboty,!!!takich ludzi w naszym klubie brakuje!!nie chce nikogo tu obrazac ale w naszym klubie pracuje za duzo darmozjadow ktorzy biora kase i nic nie robia!!!
zaraz pewnie mi napiszesz to czemu ja nic nie zrobie!!!co by to dalo ze ktos rzuci jakims pomyslem skoro i tak nic z niego nie wyjdzie,ile razy juz byly tu wysuwane jakies propozycje i na tym sie skonczylo????
tak z innej beczki, sam prezes kiedys napisal post w ktorym zaproponowal poszukiwanie nowego gracza ktory moglby zagrac w ruchu!! ico? bylo tyle propozycji,byli zawodnicy nad ktorymi warto sie bylo zastanowic,pisze przynajmniej zastanowic, ansz prezes nawet do tych propozycji sie nie ustosunkowal!!!co ze sklepem kibica,inne kluby takowe posiadaja i jakies tam pieniazki zawsze sa???dlaczego nic nie slychac o tym ze ruch w jakis sposob walczy o jakies dotacje??np jak juz wspomnialem we wczesniejszych postach pan prezydent chorzowa zadeklarowal pomoc dla naszego klubu?i co?nic!!kazdy jakby o tym zapomnial,trzeba umiec walczyc o swoje,obecnie zyjemy w takich czasach ze trzeba walczyc o cos zeby cos osiagnac,a ja i pewnie wiele osob mam odczucie ze w naszym klubie nikt o top nie wlaczy,tylko wszyscy czekaja az sam ktos do nich sie zglosi i laskawie zapyta czy nie chcieliby moze jakiegos sponsora!

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#58 Post autor: Patton » 15 sty 2003, o 14:11

Witam. Nie chcialem sie wpisywac od poczatku do tego tematu, bo bylem przekonany, ze mnie nerwy poniosa.... Ale teraz juz na spokojnie cos napisze... Jest mi ogromnie przykro i to z kilku powodow. Po pierwsze jak mozna sie klocic o to "Co Ty zrobiles do klubu?" To przynosi na mysl stara propagande w stylu "Co Ty zrobiles dla Kraju" Panowie, tak sie buduje dobra atmosfere wokol Klubu? Ile razy pisaliscie, ze Ruch to My, a nie wy pseudodzialacze? To teraz dajecie popis temu, jak Ruch to My... Po drugie - sprawa Mariusza.... Nie wiem ile juz tematow i postow bylo na ten temat... rece opadaja, jak sie to wszystko czyta. Chyba najbardziej zasluzony pilkarz dla Klubu w ostatnim 10cio leciu jest odstawiany na boczny tor i nie licza sie jego zaslugi, tylko to" ze jest za stary..." Dobrze, forma nie blyszczal ostatnio... ale to powod, zeby zostal jedynym kozlem ofiarnym za slaba postawe calego zespolu? Chyba nie... Po trzecie - ujawnianie niektorych zalozen kontraktu... Wole pozostawic to bez komentarza, bo dla mnie jest to zenada.... Mnie nie interesuje, ile zarabia Mariusz, Prezes, czy sprzataczka. Mariusz jest od grania, Prezes od rzadzenia, a sprzataczka od sprzatania i za TO maja placone. Krzysiu - juz kilkakrotnie sie z Toba klocilem na ten temat, ale ciagle powtarzanie, ze na Slasku jest zle, ze bezrobocie, bieda to usprawiedliwianie sie po najmniejszej linii oporu... To nawet jak PKB bedzie tak jak w UE a Ruch bedzie zle grac, to wine zwalimy moze na system podatkowy?? Co do frekwencji... nie bede sie i opinii kolegow z forum powtarzac, dlaczego tak malo ludzi jest. Bo co to za przyjemnosc stac w ulewie przez 2 godziny dla jakiegos np dziadka z wnuczkiem? Co do zadluzen sponsorow wobec Klubu... no coz, wypada ubolewac, ze w Ruchu brak jest odpowiednich menagerow i ekonomistow... a zapewniam, ze tacy napewno by sie znalezi bo fachowcow na rynku u nas, ktorzy potrafia sie obracac w gospodarce "dzikiego kapitalizmu" nie brakuje. A taki klub to juz nie stowarzyszenie w XXI wieku, tylko przedsiebiorstwo. Tylko, ze ludzie na stolkach chyba mysla innymi kategoriami i z innej epoki. Bo mlodzi ludzie ktorzy chca cos osiagnac i sa na dorobku, raczej Klubu by w takie bagno nie wpier... Dobra, ja juz wiecej nic nie pisze, bo to temat rzeka, a nie chce mi sie rozczulac nad sytuacja K.S. Ruch Chorzow :cry: Pozdrawiam wszystkich Serdecznie, a w szczegolnosci Mariusza i Pana Prezesa - na przyszlosc zycze wiecej serdecznosci w obustronnych kontaktach.
Ostatnio zmieniony 15 sty 2003, o 16:13 przez Patton, łącznie zmieniany 1 raz.
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#59 Post autor: radzion » 15 sty 2003, o 14:20

no wlasnie patton,napisales cos tam o srutwie!dlatego ja jzu kilka postow wczesniej zapytalem prezesa dlaczego tak szczerze zrezygnowano z mariusza( bo ni chyba z powodu slabszej gry) bo zostaja jeszcze slabsi,ciekawe czy prezes odpisze,
a co do reszty to zgadzam sie z topba w 100 %,nie ma co narzekac na slaba sytuacje ekonomiczna ze nie ma pieniedzy!!!!
zreszta jak juz bylo pisane tu kilkakrotnie w innych klubach tez nie ma kasy a jak graja????
szkoda ze w klubie z takimi tradycjami,gdzie ponoc zawsze byla wspaniala rodzinna atmosfera tyle rzeczy sie psuje!!!

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#60 Post autor: Patton » 15 sty 2003, o 14:36

Co do tej sytuacji ekonomicznej radzion... Recesja z tego co mi wiadomo jest prawie na calym swiecie i powiem szczerze, nie widze, zeby kluby upadaly jak szalone. Ja osobiscie uwazam, ze w obecnej sytuacji Klubowi sa potrzebni mldzi i dynamiczni ludzie, ktorzy beda w stanie podjac ryzyko istnienia we wspolczesnym systemie. Bo wegetowac z sezonu na sezon mozna oczywiscie i to czasami z niezlym skutkiem... tylko nic na dluzsza mete... Powinien istniec jakis plan zakladajacy np w najblizszym 5 leciu stopniowe postepy i cele ktore sa w zasiegu Klubu. Tylko u nas sie mysli w ten sposob, ze Klub musi jedynie zajac jakies dobre miejsce na koniec sezonu, a pozniej to sie bedziemy martwic.... no i sie tak martwimy juz od dobrych kilku lat... I z roku na rok jest coraz gorzej... Ja wolalbym przez te 5 lat czekac, ale widziec pewne efekty takiej polityki np. w pierwszym skladzie coraz to mlodszych chlopakow, niezle wyszkolonych, pelen profesjonalizm w Klubie, modernizacja stadionu itd. A wtedy to te 5 lat przelecialoby w momencie i z klubem dobrze poukladanym, majacy konkretny cel wyznaczony moznaby duzo zdzialac.... Ale sie rozmarzylem......... :roll:
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 175 gości