LICYTUJ ORYGINALNA KOSZULKE!

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#46 Post autor: KK » 14 sty 2003, o 14:32

Bart a ja widze tutaj inne osoby ktore hurtowo nabijaja sobie ilosc postow
Przy calym szacunku, ale posty typu "Zgadzam sie z Toba..." i to wszystko to wiesz...
A takich postow ostatnio piszesz sporo i nie sa to tylko moje odczucia
Gerhat pisze duzo, ale zawsze napisze cos od siebie, cos nowego i za to go cenie

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1955
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#47 Post autor: wojt » 14 sty 2003, o 19:29

Sorry Bart ale ja juz też nie mogę czytać twoich postów.Wchodzę codziennie na forum i kiedy bym nie otworzył jakiegoś tematu, czy to w "psychofanach" czy "po meczu" wszędzie twoje posty. To że tak dużo piszesz nie jest jeszcze takie złe, najgorsze że piszesz o niczym i zawsze chcesz mieć ostatnie zdanie. Tak więc od pewnego czasu jestem tu coraz żadziej właśnie przez takich jak ty nabijaczy.Poprostu robi się nudno.

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#48 Post autor: Mikoruch » 14 sty 2003, o 22:14

Nie zwalajcie znowu całej winy na Barta. Nie ma ligi, jest mało nowych tematów, jest trochę nudno. Wszyscy chcieliby juz wiosnę..... :wink:

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1955
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#49 Post autor: wojt » 14 sty 2003, o 23:16

Masz racje Mikoruch może żeczywiscie troche za ostro potraktowałem Barta. Miałem cięzki dzien. Bart nie gniewaj sie.

Gość

#50 Post autor: Gość » 14 sty 2003, o 23:55

Nie gniewam sie Wojt. Dzieki Miko.
Wojt moze i masz rację jeśli jest jakiś temat to jeśli mam w nim, coś do powiedzenia od siebie to po prostu się wypowiadam. Staram się to robić tak ,że jeśli jest temat np. śpiewnik Ruchu, mozesz tam zajżeć, napisałem jedna odpowiedź na ten tamat. Piosenka którą bardzo lubię i ją zaproponowałem. W odpowiedzi n aten post napisałem tylko jeden. I tak staram sie robić w każdym temacie chyba, ze rozwiąże się dyskusja np. tak jak tutaj.
Ale generalnie nie odpisuje 6 postów na jeden temat. Jeśli przeszkadza to Tobie Wojt lub Tobie Kriszo lub komukolwiek to jest mozliwość odpowiadania jako gość na jakiś temat i zawsze mogę pisać niezalogowany wtedy nawet nikt nie będzie wiedział, ze to ja.
Co do Gerhata , to tyczy się i Fuhra, jak dla mnie to oni na forum bywaja i tak za rzadko. Tak samo jest z Pattonem ale to moje zdanie.
Jeśli komuś nie pasuje że piszę tutaj to czy tamto, nie musi mnie tu być w ogóle, przecież to tylko forum ,ale ktoś to chyba bieże zbyt poważnie...

Awatar użytkownika
Schlesien
Posty: 572
Rejestracja: 10 sie 2002, o 21:01
Lokalizacja: Batory / Hamilton
Kontakt:

#51 Post autor: Schlesien » 15 sty 2003, o 00:21

Bart, to nie chodzi o to, ze ktos ciebie nie lubi.

Problemem jest to, ze jest za duzo postow ktore niczego nie wnosza do dyskusji. Chodzi o to, ze np. na post "Marek Wlecialowski jest najlepszy" nie bylo 10 odpowiedzi w stylu "zgadzam sie z toba" i 10 w stylu "chyba cie pogielo". Takich postow to kazdy moze splodzic dziennie dziesiatki. Trzeba dazyc do tego aby kazdy nawet najglupszy poglad byl czyms poparty. Wtedy przyjemniej czyta sie to forum, bo kogo obchodzi ile osob sie z kims zgadza? Od tego sa ankiety.

Wiadomo, ze bedzie ciezko to zrobic, bo caly czas naplywaja nowi uzytkownicy i nie lapia tutaj tych naszych zasad.

To czy bedziesz pisal zalogowany czy nie, to jak widzisz niczego nie zmieni, no moze poza tym, ze nie bedzie nikt na tobie psow wieszal.

Apropo przydal by sie nam jakis "dekalog" :)

A wracajac do tematu... CENA IDZIE W GÓRE :!: :wink:

Pozdrawiam...
Obrazek

Gość

#52 Post autor: Gość » 15 sty 2003, o 00:36

Rozmumiem Cie schleisse. Masz racje. z tym ,ze nie zgodze się tujataj z Kriszem . Nie lubie odpowiadać na posta zdaniem " zgadzam sie z tobą". Zdarzyło mi się to raz moze dwa razy. Jeśli więcej daj mi przykłady. Jeśli juz piszę jakiegoś posta to próbuje się w nim wypowiedzieć i poprzeć swoje wpisy argumentami. Przynajmniej tak mi się wydaje.

"A takich postow ostatnio piszesz sporo" = zgadzam się z Tobą?? W ostatnim czasie napisałem raz a wcześniej może dowiem sie kiedy, choć trudno się będzie tego dokopać już teraz chyba.
Zresztą byłem na forum dużo wcześniej niz powstało te. Zawsze można zaglądnąć na archiwalne i się przekonać.
Jeśli jakiś post jest bez sensu właśnie w stylu np. "zgadzam się" to od tego jest moderator,żeby do usunąć bo nic nowego do dyskusji nie wnosi.

Dalej jeśli piszecie o nabijaniu licznika. Kriszo jeśli to możliwe wyzeruj mi licznik albo ja zaloguje się raz jesczze na ten sam nick, tylko najpierw musisz to od strony technicznej rozwiązać. Nic to nie zmieni dalej będę pisał tak jak piszę i to co piszę, bo sa to moje przemyślenia, moje prywatne zdanie. I nie mów mi o podbijaniu liczby postów bo o wyzerowanie czy wykasowanie licznika proszę juz chyba 3 raz jeśli to możliwe , właśnie z powodu takich zarzutów.

Awatar użytkownika
Schlesien
Posty: 572
Rejestracja: 10 sie 2002, o 21:01
Lokalizacja: Batory / Hamilton
Kontakt:

#53 Post autor: Schlesien » 15 sty 2003, o 01:08

Bart, ja bym sie na twoim miejscu tym tak nie przejmowal. Nie wiem czy to bylo do Krzysia czy do mnie...
Zdarzyło mi się to raz moze dwa razy. Jeśli więcej daj mi przykłady.
... mniejsza z tym. Sam chyba zauwazyles, ze takich postow jest jednak wiele. Ja nie patrze kto to pisze, bo zadnych statystyk nie prowadze. Po prostu takie posty mnie nie interesuja.
Jeśli jakiś post jest bez sensu właśnie w stylu np. "zgadzam się" to od tego jest moderator,żeby do usunąć bo nic nowego do dyskusji nie wnosi.
Tutaj akurat zostalem wywolany na dywanik :wink: Co do tego bym sie z Toba nie zgodzil i uwazam, ze forum nalezy moderowac jak najmniej. Jestem za usuwaniem tylko obrazliwych lub prowokujachych postow ale tez z umiarem. No ale mowie to tylko za siebie

Co do licznika, to zerowanie niczego nie zmieni, bo powtarzam, ze nie chodzi to o ilosc, ale jakosc... Dobra, wystarczy chyba dyskuji na ten temat, bo sie nam niezly "off topic" zrobil.

Widze, ze rodzinna atmosfera popsula sie nie tylko w klubie :wink:
Obrazek

Gość

#54 Post autor: Gość » 15 sty 2003, o 08:54

No mam takie same zdanie jak ty ,ze forum powinno być jak najmniej usuwane. Ale jeśli moderator widzi,że ktoś pisze dużo postów z których nic nie wynika, to może wysłać prywtną wiadomość z nazwijmy to upomnieniem, że jeśli się to będzie powtarzać to po prostu będzie takie posty usuwać i nie byłoby problemu. To moderator jest od tego żeby był porządek na forum, i można go zachować w różnoraki sposób. Sam jestem moderatorem jednego z forum wiec wiem, że rozmowa z ludźmi i wytłumaczenie im czegos daje znacznie więcej niz oskarżanie i usuwanie postów.
Moze i takich postów jest dużo ale nie ja je piszę, natomiast ja teraz zbieram za te osoby. Mogę tylko pomyśleć o kogo chodzi. Na prawdę sam mozesz sprawdzić WSZYSTKIE moje posty od początku i sam stwirdzić jaki procent tych postów zajmują te nazwijmy je "złe".

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#55 Post autor: Mikoruch » 15 sty 2003, o 14:34

Panowie! Myślę, że sprawę juz wyjaśniliście i nie ma tematu. Każdy się poprawi i będzie OK. Jak to mówią politycy "dyskusja będzie konstruktywna i merytoryczna". Pozdrawiam

Gość

#56 Post autor: Gość » 15 sty 2003, o 17:01

A moze spojrzycie na DjMaciara... ten to dopiero produkuje... czepia sie tu kilka osob Barta, ale jak czytam to Forum to czasami specjalnie musze omijac wypowiedzi pana maciara... tego nie da sie po prostu czytac!!! Jasne kazdy moze miec swoje zdanie, ale skoro zaczelo sie czepinoko.. to poczepiajmy sie... :?

Gość

#57 Post autor: Gość » 15 sty 2003, o 18:11

Myślę ,że tamt został już zakończony a do kogo tyczyły się uwagi ten wie. Dzięki ,że "poruszyłeś? innych użytkowników oprócz nie, ale moim zdaniem jeśli juz to robisz, to powinieneś się najpierw zalogować, jeśli wiesz co mówisz i jesteś tego pewien.
Chociaż ja nie widzę żadnego sensu w zajemnym oskarżaniu się, powinniśmy skończyć rozmowę na ten temat, bo tak jak Schlesien romzowa odchodzi powoli od tematu, w którym zawieraja się te posty.

(Niech nikt nie myśli ,że chce ukrucić ten temat bo mówi się o mnie , jakby co moja prywatna skrzynka na forum jest dostępna dla wszystkich)

Gość

#58 Post autor: Gość » 16 sty 2003, o 03:58

:mrgreen: zgadzam sie z wami :mrgreen:
chyba wszyscy juz nie mozemy doczekac sie tego dnia
8 MARCA DZIEŃ KOBIET :mrgreen:

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#59 Post autor: DjMaciar » 16 sty 2003, o 18:06

Anonymous pisze:A moze spojrzycie na DjMaciara... ten to dopiero produkuje... czepia sie tu kilka osob Barta, ale jak czytam to Forum to czasami specjalnie musze omijac wypowiedzi pana maciara... tego nie da sie po prostu czytac!!! Jasne kazdy moze miec swoje zdanie, ale skoro zaczelo sie czepinoko.. to poczepiajmy sie... :?
no i o to chodzi jak nie umiesz patrzec kolego na moje posty poprostu je omijaj
a co do pisania to chyba po to jest forum zeby mozna bylo cos skrobnac
dobrze ze jestem zalogowany tak jak i Bart to latwo mozna sprawdzic co kiedy i o ktorej piszemy bo jak bysmy wchodzili jako goscie to by sie nikt nie czepial bo nie bylo by czego
MIMO WSZYSTKO KONCZE TEN TEMAT I POZDRAWIAM WSZYSTKICH
i to byl moj post nr.408 a zobacz ile teraz mam
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

Gość

#60 Post autor: Gość » 17 sty 2003, o 11:53

:lol: i oczywiscie ostanie slowo znowu musi nalezec do Ciebie!!!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], HullCityFC, kibol-siem-ce i 169 gości