Ruch na Stadionie Śląskim

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
MeteoR1920
Posty: 194
Rejestracja: 19 mar 2010, o 18:02
Lokalizacja: NRŚL
Kontakt:

Re: Ruch na Stadionie Śląskim

#46 Post autor: MeteoR1920 » 6 paź 2023, o 02:28

NietoperzWRWE pisze:
6 paź 2023, o 01:08
Siema Niebiescy. Chciałem zapytać o mecz Ruchu z malinowymi nosami na stadionie śląskim. Wiecie na jakich sektorach będzie młyn? Wybieramy się ekipą z Łodzi i chcemy do młyna. W&R
27D-33D

19gorek20
Posty: 2350
Rejestracja: 16 cze 2009, o 19:30
Lokalizacja: ???
Kontakt:

Re: Ruch na Stadionie Śląskim

#47 Post autor: 19gorek20 » 6 paź 2023, o 06:05

A może naprzeciw temu co odwala wobec nas ss klub lub kibice zaproszą na mecz kibiców Śląska, przecież tambędzie tyle miejsca że spokojnie i 2 tys się ich zmieści albo lepiej. Na cichej jakoś 10 lat siedzieli obok nas i było spokojnie to czemu niby teraz rozwalimy pół stadionu. 21 wiek a na największe sportowe wydarzenie roku na śląskim nie będzie mógł przyjść kibic innej drużyny
Kabaret
Idą wybory a przy odpowiednim nagłośnieniu sprawy można z tego zrobić małą burzę a jeśli dodamy wczorajsza Legię i sytuację w Holandii to może s tego powstać kilkanaście artykułów czy wywiadów do mediów

scaneRboy
Posty: 8361
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch na Stadionie Śląskim

#48 Post autor: scaneRboy » 6 paź 2023, o 06:37

Legia i wywiady mnie nie obchodzą ani odrobinę, natomiast idea nie jest zła. Jak wielu z Was byłem tak samo we Wrocławiu "na zakazie" i nie było żadnych problemów.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

COBRA
Posty: 4413
Rejestracja: 12 sty 2004, o 14:18
Lokalizacja: Bytom,Tarn-Góry
Kontakt:

Re: Ruch na Stadionie Śląskim

#49 Post autor: COBRA » 6 paź 2023, o 07:12

scaneRboy pisze:
6 paź 2023, o 06:37
Legia i wywiady mnie nie obchodzą ani odrobinę, natomiast idea nie jest zła. Jak wielu z Was byłem tak samo we Wrocławiu "na zakazie" i nie było żadnych problemów.
Trochę się pozmieniało od tego czasu

scaneRboy
Posty: 8361
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch na Stadionie Śląskim

#50 Post autor: scaneRboy » 6 paź 2023, o 07:16

no tak...

niemniej wtedy graliśmy prawie cały sezon "na zakazie" i prawie wszędzie byliśmy.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

JEDI_V
Posty: 723
Rejestracja: 27 wrz 2005, o 19:47
Lokalizacja: TATOOINE
Kontakt:

Re: Ruch na Stadionie Śląskim

#51 Post autor: JEDI_V » 6 paź 2023, o 09:18

:wsciekly: ku*** śmierdzi tu amatorkom zarządu na odległość, żygać się chce :wsciekly:
OFICJALNY KLUB ŚLONZOKÓW/R\, NIY GOROLI, NIY LWOWIOKÓW

uszy
Posty: 245
Rejestracja: 3 maja 2004, o 14:28
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Ruch na Stadionie Śląskim

#52 Post autor: uszy » 6 paź 2023, o 09:28

Zarząd ma na głowie widmo spadku i tym się zajmuje najpewniej a reszta jak to w Polsce bywa ,,a jakoś to bedzie''

scaneRboy
Posty: 8361
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch na Stadionie Śląskim

#53 Post autor: scaneRboy » 6 paź 2023, o 09:43

JEDI_V pisze:
6 paź 2023, o 09:18
:wsciekly: ku*** śmierdzi tu amatorkom zarządu na odległość, żygać się chce :wsciekly:
jesteś pewny? Ile byś nie władował kasy w marketingowe czary-mary te pieniądze się nie zwrócą. Promocję tych meczów mogą zrobić tylko kibice przyprowadzając ze sobą nowych, przynajmniej na jakiś czas. Najpilniejsza sprawa to poprawa wyników sportowych!
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

arcio
Posty: 4793
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:14
Kontakt:

Re: Ruch na Stadionie Śląskim

#54 Post autor: arcio » 6 paź 2023, o 10:07

Fajnie jest walić w zarząd ale czy my w ogóle wiemy co się zadziało? Może ktoś zawalil a może to policja wymyśla? Może ploty są a policji mało? A może stadion Śląski zawalil bo nie zdążył? A może... A może... Nie wiemy a pomyje wylewamy :(
nigdy nie jest za późno

robotrix
Posty: 1144
Rejestracja: 21 maja 2011, o 22:50
Lokalizacja: Mikołów\ Katowice
Kontakt:

Re: Ruch na Stadionie Śląskim

#55 Post autor: robotrix » 6 paź 2023, o 10:15

Lothar Ślązok pisze:
5 paź 2023, o 23:44
Dla przypomnienia...
Stadion Śląski nie jest naszym stadionem, będziemy go wynajmować na podstawie zawartej umowy z jego włascicielem/administratorem tak samo jak teraz wynajmujemy stadion w Gliwicach. I dla tego przystosowanie sektorów do przyjęcia gosci leży po stronie SŚ, a nie naszego Zarządu. Jeżeli SŚ (możliwie że np. na wniosek policji) nie wyraził zgody na przyjmowanie gosci do czasu wygrodzenia sektora dla przyjezdnych to pozostaje nam to zaakceptować lub zerwać umowę i szukać nowego stadionu, ale wtedy możemy stracić licencję na Ekstraklasę. Podobna sytuacja była w Gliwicach gdzie było kilka meczy (ŁKS, Tychy, Raków) bez kibiców przyjezdnych (bo takie były uzgodnienia w umowie wynajmu) i nikt nie wpadł na pomysł żeby bojkotować mecz... lub atakować za to nasz Zarząd.
Niestety jestesmy najemcą i musimy respektować warunki umowy... , a tymczasem działajmy dla dobra Ruchu i róbmy frekwencję na SŚ z nadzieją, że jak najszybciej będziemy wpuszczać gosci.
Wlasnie o to sie rozchodzi, som my najemca, ktory placi za wynajem tylu a tylu miejsc i sektora gosci na tyle i tyle miejsc i jak placymy to wymagomy a nie pozwoalomy se psuc swoj wizerunek przez niechlujstwo spolki stadion slaski ktoryj placymy.

Wiem ze nasz wyjazd do Breslau na zakazie to czasy sprzed WRWE ale powinni my ich przyjac jakos jesli to tylko mozliwe zeby ekipy sie dogodaly, tym bardzij po tym jak traktowano jest w kwestii wyjazdow Wisla byloby to pokozanie fucka wszystkim tym wsiokom co maja nagle remonty borsztajnow przy stadionie itp.

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6244
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch na Stadionie Śląskim

#56 Post autor: heli » 6 paź 2023, o 10:24

Oni w ostatnim tygodniu sierpnia dopiero pomiary robili, więc raczej wtedy już było wiadomo, że szans na to, że sektory gości będą przygotowane były zerowe.
Pytanie czy do końca lecieli w kulki czy też wszyscy wiedzieli jak będzie to wyglądało tylko nie wypłynęło to do ogólnej wiadomości.
Bo jak rozumiem teraz też nie SŚl czy nasz klub o tym poinformował tylko wypłynęło to ze strony Śląska po otrzymaniu pisma.

Owszem czasy się zmieniają ale od wielu lat będąc po dwóch stronach barykady to jednak dużo większe było ciśnienie pomiędzy Śląskiem i naszymi zgodami niż nami, ale taka dyskusja na forum nie ma najmniejszego sensu. Bo co do wpuszczenia na nasze sektory, to takie sprawy i rozmowy prowadzi się po cichu w zainteresowanym gronie.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

tynbydziedobry
Posty: 1031
Rejestracja: 10 kwie 2018, o 18:19
Kontakt:

Re: Ruch na Stadionie Śląskim

#57 Post autor: tynbydziedobry » 6 paź 2023, o 10:25

[quote
Wiem ze nasz wyjazd do Breslau na zakazie to czasy sprzed WRWE ale powinni my ich przyjac jakos jesli to tylko mozliwe zeby ekipy sie dogodaly, tym bardzij po tym jak traktowano jest w kwestii wyjazdow Wisla byloby to pokozanie fucka wszystkim tym wsiokom co maja nagle remonty borsztajnow przy stadionie itp.
[/quote]

Legia potrafiła wpuścić Lech na swoje sektory, zabezpieczyć itd. Ale z drugiej strony mimo ich nienawiści nie uważam aby to były ekipy piorące się między sobą przy lepszej pierwszej okazji.

Ze Śląskiem mam spore obawy zwłaszcza, że również Wiślacy się pojawią. No ale ja to ostatnia osoba do takich decyzji. Jeszcze cholera wie co policja odjebie jak ich zobaczy pod stadionem albo odwali do łbów tym ze stadionu w sprawie zmian w umowie. niestety, ale oni wszyscy po kolei mają nasrane

scaneRboy
Posty: 8361
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch na Stadionie Śląskim

#58 Post autor: scaneRboy » 6 paź 2023, o 10:25

pisaliśmy wiele razy o tym, że ten stadion w zasadzie nie nadaje się do piłki ligowej: technicznie, ekonomicznie i politycznie. Niczego trwałego NIE DA się tam zbudować, zawsze ktoś będzie musiał do tego dopłacać, zawsze coś będzie do naprawy/przeróbki, zawsze ktoś będzie miał jakieś "ale"... itp. itd. dlatego co chwilą będą się pojawiały mniejsze lub większe problemy.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

robotrix
Posty: 1144
Rejestracja: 21 maja 2011, o 22:50
Lokalizacja: Mikołów\ Katowice
Kontakt:

Re: Ruch na Stadionie Śląskim

#59 Post autor: robotrix » 6 paź 2023, o 10:34

heli pisze:
6 paź 2023, o 10:24
Oni w ostatnim tygodniu sierpnia dopiero pomiary robili, więc raczej wtedy już było wiadomo, że szans na to, że sektory gości będą przygotowane były zerowe.
Pytanie czy do końca lecieli w kulki czy też wszyscy wiedzieli jak będzie to wyglądało tylko nie wypłynęło to do ogólnej wiadomości.
Bo jak rozumiem teraz też nie SŚl czy nasz klub o tym poinformował tylko wypłynęło to ze strony Śląska po otrzymaniu pisma.

Owszem czasy się zmieniają ale od wielu lat będąc po dwóch stronach barykady to jednak dużo większe było ciśnienie pomiędzy Śląskiem i naszymi zgodami niż nami, ale taka dyskusja na forum nie ma najmniejszego sensu. Bo co do wpuszczenia na nasze sektory, to takie sprawy i rozmowy prowadzi się po cichu w zainteresowanym gronie.
Wiem heli i nie miolech zamiaru sie wp***dalac do niy swojij piaskownicy. Ale boli mie to jak hu* kiedy ktos w pewnym sensie psuje nom takie wielkie wydarzenie.
Stadion slaski jest nasza kula u nogi a my se jeszcze doklodomy obciazenie.
To pewnie jeszcze mnij realne ale przeszlo mi przez mysl zeby Simon zaprosil na jakis wydzielony sektor ich odpowiednik sektora rodzinnego bo pewnie maja taki.

Awatar użytkownika
Adam1983
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2615
Rejestracja: 7 paź 2009, o 10:48
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: Ruch na Stadionie Śląskim

#60 Post autor: Adam1983 » 6 paź 2023, o 10:49

Ino tu na wszystko zawsze musi zgoda wydać zarząd SŚ. To nie nosz stadion, że się zawsze idzie dogodać z Siemionem i jest git.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BandzioR, Bing [Bot], dako, Ejsi87, kibol-siem-ce, Krzymp, Majestic-12 [Bot], Pulocini i 60 gości