Kadra I zespołu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Gość

#31 Post autor: Gość » 14 sty 2003, o 08:15

Widzę ,ze trochę dźwiga sie ciśnienie. Chyba nie wszystko wiemy o tym co jest miezy przesem a SuperMArio. Wydaje mi się ,że znowu próbuje się Mariusza wykołować , no ale nic poczekamy zobacyzmy jak rozwiąże się sprawa jego kontraktu.
Co do Wleciała (którego chyba nieopacznie przegapiłem w składzie :) ) no to jeśli On znalazł siew kadrze to już lekka przesada.
Mam nadzieje,że Prezes wie co mówi, i zmiany w składzie są jesczze możliwe. Bo pisałem już to w innym miejscu jak to możliwe, że w okół MAsternaka i Jamroza robi się taki szum a później okazuje się ,że Panowie Ci figurją w kadzre zespołu???
Sprawa druga jeśli MAriusz ma zamiar grać w zespole, gdyby Prezes podpisał z nim kontrak, na takich samych warunkach finansowych jak dotychczas , to niestety nie wydaje mi się to uczciwe, gdyż jego obecne zarobki - podane na styczeń i luty - nie są adekwatne do formy prezentowanej przez SuperMArio.

PS. A tak zupełnie na marginesie. Panowie czy w klubie zawsze musza być jakieś niesnaski? Czy o to chodzi ,żeby ciągle były konfilkty? Chyba nie...

krempy1

#32 Post autor: krempy1 » 14 sty 2003, o 08:52

Wszystko co chciałem tu napisac po przeczytaniu skłądu zostało już napisane przez moich poprzedników więc nie będe sie powtarzał. Napisze tylko że ręce mi opadły widząc ten skład a przed oczami mam taki wielki napis II LIGA. Więcej już nie pisze bo jak człowiek jest bardzo wq......y to może jeszcze kogoś obrazić a tego nie chce.
SERCEM I DUCHEM NA ZAWSZE Z RUCHEM.

WOJTEKK

#33 Post autor: WOJTEKK » 14 sty 2003, o 10:08

DjMaciar napisał MY SWOJE PREZES SWOJE I ZGADZAM sie z Dj. Panie Prezesie niech Pan siegnie wstecz i przeczyta swoje wypowiedzi wtedy kiedy powstało pierwsze nieporozumienie na forum(przy okazji pana przepraszałem)ale teraz niewiem czybym to zrobił teraz.Mówił Pan o roszadach kadrowych,o zmianach a tak naprawde jedynym kozłem ofiarnym jest Mariusz.Pisze Pan,ze przy ustalaniu kadry nie tylko o poziomie piłkarza,zdrowiu sie decyduje itd.według mnie totalan bzdura.To dlaczego w kadrze jest Jamróz,Wleciał i reszta o których Pan kiedys mówił,jak grali kazdy widział.W takim razie jakie sa pozostałe kryteria?????Jak tu szanowac Pana wypowiedzi jak tu wiecej kombinactwa niz faktów.W tej chwili w kadrze jest 5 zawodników,którzy gorzej grali niz Mariusz i CO ????????????????
Mariusz zbierz paru ludzi którzy chca naprawde cos zrobic i obalcie ten zarzed z dowodzacymi na czele,bo narazie to jedna wielka kpina

Gość

#34 Post autor: Gość » 14 sty 2003, o 10:41

Don't panic. Ku...mi będziecie rzucać jak zespól rzeczywiście będzie grał "kaszanę" ( a większej niż w ubiegłym roku się chyba nieda ).
Tak poza tym wszystkim to najlepszy okres Ruchu w ostatnich latach przypadł pod nieobecność Mariusza.
Niema Mariusza, niema Surmy, niema Wosia. Z jednej strony trzon drużyny i niewątpliwie świetni piłkarze ale z drugiej też była to tzw. "starszyzna". To właśnie oni (jak sądzę) rządzili i dzielili w drużynie. Wielu z nas przez większą część ub. roku domagała się zrobienia porządku w drużynie a teraz jak jest robiony porządek to też jest źle. Niemam zamiaru bronić zarządu ale te posunięcia można będzie ocenić dopiero na wiosnę.
Kompletnie nie przepadam za stylem działania sterników Ruchu ale patrząc obiektywnie, może jest biednie ale jest. Jest Ruch a nie Dospel etc... Ruchu poprostu niestać na utrzymywanie pewnych zawodników. Trzeba szybko czyścić długi (licencje!) nawet kosztem poziomu i ambicji.
I jeszcze jedno, do kolesi którzy tak "pięknie" się unoszą, rzucją ku***mi itd. Co Wy zrobiliście dla Ruchu oprócz chodzenia na mecze i pisania "mądrych" postów!? Wyślij jeden z drugim sto złotych, poszukaj na własną rękę firmy która się zareklamuje na stadionie. Dobija mnie to wieczne biadolenie w rodzaju : "To wszystko przez zarząd", "To wszystko przez nich..."

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#35 Post autor: vahanara » 14 sty 2003, o 10:52

Blue_R pisze:dziwia mnie te wypowiedzi prezesa pierw byly skierowane do Bizaka teraz do Maria . kur** mnie bardziej interesuje ile zarabiaja gwiazdy : Wlecial , Fornal ze ogranicze sie do tych dwoch zawodnikow . ciekawe czy bedzie jakis komentarz
Powiedz : Co Ci do tego kto ile zarabia!?

Blue_R

#36 Post autor: Blue_R » 14 sty 2003, o 10:59

chodzi mi glownie o te czepianie sie Mariusza . a co do ich zarobkow to ciekawi mnie to dlatego ze sam bez problemu moglbym prezentowac poziom sportowy tych grajkow wiec pytam ile bym wyciagnal kasy :lol:

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#37 Post autor: vahanara » 14 sty 2003, o 11:05

Blue_R pisze:chodzi mi glownie o te czepianie sie Mariusza . a co do ich zarobkow to ciekawi mnie to dlatego ze sam bez problemu moglbym prezentowac poziom sportowy tych grajkow wiec pytam ile bym wyciagnal kasy :lol:
No widzisz. Pierwsze co Cie interesuje to: "ile bym wyciągnał"
To smutne...

Blue_R

#38 Post autor: Blue_R » 14 sty 2003, o 11:13

interesuje mnie dobro Naszego klubu . chyba lepiej by bylo zeby zawodnicy byli tak ssamo traktowani . a juz smieszy mnie wyciaganie brudow w stosunku do gracza ktory tyle zrobil dla Ruchu :!: wiec przez to te gadki z kasa moj drogi przemowco . pozdro dla Ciebie i Reszty Niebieskich

Morris
Posty: 280
Rejestracja: 10 sie 2002, o 16:36
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#39 Post autor: Morris » 14 sty 2003, o 13:05

W połowie rundy Jesień2002 jeszcze pod trenerską batutą pana Lenczyka, jednym z tych którzy ciągnęli w największym stopniu nie w tym kierunku w którym mieli, wózek zwany Ruchem Chorzów był pan Bizacki. W tym czasie zapowiadał Pan, panie prezesie, że zrobi czystkę. Po zwolnieniu Lenczyka, Bizacki coś tam zaczął grać, nie były to cuda, ale jakiś postęp w porównaniu z czasem gdy miał wszystko gdzieś, był.

Teraz pisze Pan, że opiera grę ataku właśnie na Bizackim. Czy ma Pan zaufanie do człowieka, któremu jak cos się nie podoba, to olewa wszystko legalnie na oczach wszystkich robiąc sobie kpiny z obowiązków które powinien wykonywać??? Mariuszowi nie wychodziło, ale chyba(?) zawsze się chciało, kontrakt tez pewnie mają na porównywalnym poziomie, dlaczego ten tak, a ten nie?

Sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć... Dwoma rękami podpisywałem się za tym co prezes obiecywał - przewietrzenie składu, rozwalenie istniejących powiązań towarzyskich itp. Niestety wszystko to czcze opowieści, bajki z krainy mchu i paproci. Prezes pisze "W obronie mamy : Cecota i Wleciałowskiego jako środkowych, po bokach : Wiechowski,Szyndrowski.Jarczyk,Mateja,Balul" czyli tak na prawdę nie mamy nic, a przynajmniej nie mamy ludzi gwarantujących poprawną grę obrony - na środku uzbierałoby się pół solidnego gracza ligowego, a większość wymienionych jako "boki" dopiero wchodzi do ligowej piłki i trudno na nich oprzeć grę zespołu broniącego się przed spadkiem, do tego dwa wielkie znaki zapytania - Wiechowski (o czymś świadczą notoryczne kłopoty zdrowotne, brak miejsca w składzie w kiepskich zespołach w dodatku pamiętam go zawsze jako gracza mającego zadatki bardziej na gracza drugiej linii niż obrońcy) i Matyja, który choć ponoć solidny, dobrego meczu w Ruchu jeszcze nie zagrał. Nie wspomina Pan o Masternaku i Fornaliku, co prawda beznadziejnych ale jednak będących znacznie bliżej kadry 1 zespołu niż Balul czy chocby Jarczyk. Dziwne.

Nie interesują mnie przepychanki w klubie, to kto ile zarabia, kto ile jest komu winien i z niesmakiem przyjmuje dyskusję na ten temat na łamach publicznych. Prawda jest taka - nikomu z żyjących z futbolu krzywda się nie dzieje. Zaległości występują wszędzie, nie mamy już czasu gospodarki centralnie sterowanej gdzie słabo bo słabo ale zawsze na czas wszystko było i nawet kilkuletnie zaległości w przypadku kopaczy, działają na nich mniej niż miesięczne opóźnienie w przypadku hutnika, stolarza piekarza czy innego akrobaty.
Z równym niesmakiem przyjąłem formę pożegnania z Mariuszem, jeśli już trzeba było, to można było to zrobić w inny sposób. Czy to ta rodzinna atmosfera z której słynie Ruch???

Mnie interesuje jedno - dobra gra Ruchu na pierwszoligowym poziomie, a obecny skład personalny, przy całym szacunku, niestety tego nie gwarantuje.

AndRe
Posty: 2204
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#40 Post autor: AndRe » 14 sty 2003, o 13:56

Widze ze temperatura dyskusji siega zenitu.
Zgadzam sie z tym ze nie nalezy prac brudow publicznie a tym bardziej na forum.Niektorych z forumowiczow poniosly nerwy (nie dziwie sie wcale).
Prowadzimy bardzo niezrozumiala polityke transferowa.Lista obroncow przedstawiona przez Prezesa z calym szacunkiem dla umieszczonych w niej pilkarzy nie gwarantuje pierwszoligowego bytu.Wiechowski jako boczny obronca??-mam zdanie podobne do Morrisa -pierwsze slysze.
Ile razy bylo na forum blagalne zdanie-KUPIC SOLIDNEGO OBRONCE(OW)

Co do czystki w klubie-zdanie rownie czesto powtarzane na Cichej jak budowa nowego stadionu -zaliczam to do kategorii fantastyka.

Osobiscie zobacze jak bedziemy wygladali po 5 meczach.Jezeli nic sie nie zmieni trzeba bedzie zrobic porzadek .Tylko tym razem zaczac od zarzadu a dopiero pozniej na trenerze i pilkarzach.AMEN :wink:

Pozdro

niebieski78

#41 Post autor: niebieski78 » 14 sty 2003, o 14:27

Morris piszac ten dlugi tekst odwaliles za wiele osób kawal roboty bo kibiców odnoszacych sie z niesmakiem do tego co sie dzieje jest wielu
jesli chodzi o wine to po czesci ponosi ja kazdy

pilkarze-dlugi,zla atmosfera? co wy sobie myslicie swiete krowy-mozna z klasą nie odbierac premi i walczyc z sercem a jesli nie wierzycie to zapraszam na mecze Dospelowcow -tak nie jestescie godni noszenia tych koszulek !

prezes i zarzad - Panie prezesie MY CHCEMY ZMIAN ale zmian prawdziwych i gruntownych nie kosmetyki nie chce by Ruch opieral swoj atak na Bizackim -dlaczego? bo sam slyszalem jak pieprzy Surmie ze mu Legii zazdrosci,juz mu Pan zapomnial Oresta? a co jak na wiosne trener Mandrysz podpadnie naszej lewonoznej :lol: gwiazdce :lol: ? spadek? tylko czego formy czy z ligi? dlaczego zawsze obrywa sie Prezesowi ?
bo 25 ludzi kierujacych naszym klubem nie znamy -nic o nich nie wiemy
a skoro jest tak biednie to trzeba powiedziec wprost nie sprawdzaja sie!
Tak czesto powtarza pan ze na kresach trenuje ok 500 dzieciakow -misja spoleczna? super tylko co Ruch z tego ma? gdzie oni sa ? od znajomych sedziow wiem ze maja sie dobrze niczego im nie brakuje tylko czemu Amica trenujac 50 robi mistrzostwo Polski juniorów?
i jeszcze jedna sprawa zmiany wiaza sie z tym ze w miejsce pilkarzy ktorzy odchodza sprowadzani sa nowi -kiedy Lukasz Surma przyjechal do Ruchu z Krakowa i gral slabo spokojnie z Orestem powtarzaliscie przyjdzie jego czas -o ilu pilkarzach Ruchu z obecnej kadry moglby pan to dzis poiedziec chyba nie o Fornaliku i Bizackim :twisted:


kibice-mam takie pytanie do wszystkich którzy wysylaja posty typu
Rogala ty... jaka jest alternatywa ? w czasach kiedy pol Bundesligi nie potrafi dopiac kasy?co wy sobie myslicie ze jak Rogala odejdzie to Mercedes i Opel wykupia Ruch? nie wiec nie zachowujcie sie jak panna histeryczka na wydaniu przestancie prezesa obrarzac to nic nie da .
Panie prezesie minol rok moze pan usiasc i wypisac 25 nazwisk/inicjalow obojetnie i przy kazdym wypisze co ci ludzie w minionym roku zrobili waznego dla niebieskich pozdrawiam

skoro odpowiadal pan na posty ktore pana obrazaly to mam nadzieje ze odpowie pan napost z konkretnymi pytanami

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#42 Post autor: DjMaciar » 14 sty 2003, o 15:13

gosc napisal
Co Wy zrobiliście dla Ruchu oprócz chodzenia na mecze i pisania "mądrych" postów!?
madre pytanie a co ty zrobiles :?:
a po drugie jak Ruch dajmy nato straci wszystkich kibicow to co wtedy :?:
i jeszcze jedno sport zostal stworzony po to by go uprawiac ,mozna w ten sposob ale skad poplyna dobra jesli nie bedzie kibicow pomysl sobie ze stadion jest pusty nie ma nawet nic w telewizji internecie i gazetach to znaczy ze gramy sobie rekraacyjnie jak plac na plac automatycznie nie ma reklam i sponsoringu w konsekwecji tego brak jest zainteresowania ta dyscyplina dalej brak kasy i upadlosc
WIEC Z CALYM SZACUNKIEM DO TWOJEJ OSOBY NIE PISZ GUPOT CO KIBIC ROBI DO SPORTU (w tym przypadku dla RUCHu)
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#43 Post autor: KK » 14 sty 2003, o 15:37

DjMaciar a odpowiedz sobie na drugie pytanie...
Wystarcyz byc kibicem, aby oceniac i bluzgac innych?
Spojrz jaka jest sytuacja gospodarcza
Ile kibicow przychodzi na Ruch? Tlumaczenie ze przez slaba gre jest zbedne... Mielismy III miejsce nie bylo wiele wiecej widzow, a na Lech ktory gral w II lidze przychodzilo 20.000 ludzi
Na Slasku jest trudna sytuacja, a jak sie pojawi sponsor, to znowu zespol stacza sie na niziny gry...:(

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#44 Post autor: KK » 14 sty 2003, o 16:37

Znów stronka jest reklamowana za darmo :D
I o to chodzi KOSA:) Jak cos robic to dobrze, jeszcze zeby nauka tak szla 8)

WOJTEKK

#45 Post autor: WOJTEKK » 14 sty 2003, o 16:42

Morris nic dodac nic ujac,jest to wszystko smutne,ale prawdziwe :cry: Swego czasu spotkałem w firmie Macka Mizie,i jak wtedy mi opowiadał o atmosferze w Ruchu niechciało mi sie wierzyc,ale do czasu,o jego zaległosciach w wypłatach z klubu tez cos niecos powiedział,ciekawe czy dane które mam zgadzaja sie w rzeczywistosci,ale po tych wszystkich wypowiedziach i informacjach wniskuje,ze gdzies jak narazie bezpowrotnie uciekła ta nasza rodzinna atmosfera :cry: :cry: :cry: jaka zawsze była w Ruchu.Pozatym macie wszyscy pozdrowienia od Macka Mizi

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot] i 161 gości