LICYTUJ ORYGINALNA KOSZULKE!

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Bolek
Posty: 851
Rejestracja: 21 sie 2002, o 20:12
Lokalizacja: paryz
Kontakt:

#31 Post autor: Bolek » 8 sty 2003, o 20:41

Niejaki matluskysly1 oferuje 510 zł, mam nadzieje ,ze to jakis niebieski :)
[img]http://www.widzewlodz.pl/images/logo/chorzow_d.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#32 Post autor: Mikoruch » 8 sty 2003, o 21:05

Nie liczyłem, że dojdzie do takiej kwoty. Jeszcze pewnie trochę się zadziwię :)

choRz
Posty: 85
Rejestracja: 26 lis 2002, o 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Aukcja oryginalnej koszulki PUMY z 1991 roku !!!!

#33 Post autor: choRz » 8 sty 2003, o 22:16

Przedmiotem aukcji jest oryginalna koszulka Ruchu Chorzów. W takich koszulkach zawodnicy RUCHU grali w latach 1991- 1993 po zdobyciu pamiętnego mistrzostwa z roku 1989.

Jest to nie lada rarytas dla każdego NIEBIESKIEGO kibica, jak również innego kolekcjonera, dlatego nie wymaga chyba dalszych komentarzy.

Koszulka w stanie bardzo dobrym, zawiera wszystkie metki PUMY, jakość materiału bardzo dobra (dodatkowo wchłania powietrze i oddaje pot).


OTO LINK DO AUKCJI: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=9656981

GORACO ZAPRASZAM
Szefie my tu razem wypili 16 piw, dostanemy pół piwa gratis?

Kosa

#34 Post autor: Kosa » 9 sty 2003, o 14:26

Kkubicki pisze:Na razie wszystkie traksankcje zawarte na ALLEGRO ma pozytywne, czyli pieniadze przeslal i wszystko bylo ok
otóż mój drogi on nie ma samych pozytywów, a mianowicie:
Użytkownicy allegro pisze:Neutralne:

BielasPL (44) 3523082 Neutralny sob 26 sty 2002 02:23:44 CET Kupujący
cze stary nie wiem czy moje maile do ciebie nie dochodza ale ja jeszcze nie dostalem od ciebie kasy a w allegro powiedziales ze ja wyslales! cos chyba jest nie tak nie chodzi mi o te bilety ani nawet o to że musialem zaplacic za przysyłke ale nie dostalem od ciebie pozytwnego komentarza a i allegro sciagnelo odemnie prowizje. wystawim ci neutralny komentarz bo mam nadzieje ze jeszcze dojda do mnie pieniadze.
[Odpowiedź z:nie 03 lut 2002 04:38:10 CET] sluchaj stary w allegro powiedzialem, ze zaplata zostala wyslana zgodnie z prawda i informacja jaka zostala do Ciebie wyslana! Twoje trudnosci z serwerem , który nie wysyla mail'i na adres zagraniczny nie powinny byc moim problemem, natomiast brak oplaconego towaru jest!
krw1618 (11) O mnie 3626425 Neutralny pon 21 sty 2002 21:36:50 CET Kupujący
Jako kupujący, tylko dla cierpliwych !!! Z nieznanych powodów (może jest za bardzo zapracowany??) nie jest w stanie nawiązać korespondecji, a co za tym idzie dokonać ustaleń technicznych dot. transakcji (w moim przypadku!). Domniemuję, że ma ograniczony dostęp do internetu ! Poza tym mieszka daleko! W moim zawodzie współpraca z amerykanami (firmami z USA) ze wzgledu na przesunięcie czasu jest wspaniała! W dzień tzn. gdy u nich jest noc wysyłamy wiadomości, a nastepnego dnia po przyjściu do pracy mamy odpowiedzi. W przypadku tego użytkownika - system ten się nie sprawdza. Bardzo długo czeka się na odpowiedź, a czas leci !
[Odpowiedź z:nie 03 lut 2002 04:32:19 CET] musisz miec ciekawy zawód? osoba nie nadazajaca intelektualnie , a znajdujaca zatrudnienie to prawdziwy rarytas!Twoje wyjasnienia odnosnie dnia i nocy sa wrecz rewelacyjne i mysle , ze nikt z czytajacych o tym nie mial zielonego pojecia!natomiast masz racje odnosnie dostepu do internetu w USA - jest wrecz niedostepny!


NEGATYWNE:

student80 (84) O mnie 4116723 Negatywny nie 17 lut 2002 21:06:44 CET Kupujący
Jedyne co mogę powiedzieć temu gościowi zza oceanu to to,że polskie chamstwo zostaje we krwi nawet gdy wyjedzie się do Ameryki...
[Odpowiedź z:nie 17 lut 2002 22:42:47 CET] uzywajac okreslenia "polskie chamstwo" obrazasz duza ilosc Polaków, natomiast okreslenie to idealnie pasuje do Ciebie!
student80 (84) O mnie 4116662 Negatywny nie 17 lut 2002 21:01:30 CET Kupujący
Ostrzegam wszystkich Allegrowiczów przed tym cwaniaczkiem zza oceanu. Kupił u mnie na aukcji kilka przedmiotów. Pierwsza przesyłka z pieniędzmi wogóle nie doszła, kilka następnych bez problemu. W ostatnim liście nie było pieniędzy, a Ja nie mam zamiaru ponosić odpowiedzialności za złodzieji (nie musi być to Polska Poczta). Poza tym "Szanowny Pan" wysyła obrażliwe emaile. Jeżeli chcecie robić z nim interesy to żądajcie wpłaty na konto - inaczej każdemu z Was będzie wmawiał, że w liście były pieniądze !!!
[Odpowiedź z:nie 17 lut 2002 22:52:20 CET] chcialbym Ci przypomniec, ze przesylka z zaplata dotarla do Ciebie w stanie nienaruszonym, przed jej otwarciem, z Tobie tylko znanego powodu zrobiles skan i mi go przeslales, nastepnie stwierdziles ze zaplaty w srodku nie bylo?!
pozwolisz , ze jeszcze raz cie obraze: od $15 sie nie wzbogacisz natomiast reputacje sobie mocno zaszargales!
takiowaki (26) O mnie 3404935 Negatywny sob 02 lut 2002 13:27:15 CET Kupujący
Nie dosc, ze nie dostalem od tego Pana pieniedzy, to jeszcze wystawil mi wulgarnego negatywa, musialem placic prowizje i tak dalej. Jezeli bawi Was wlasnie takie otrzymywanie negatywow za darmo, to prosze bardzo, sprzedawajcie temu Panu przedmioty - na pewno Was wyroluje. NIE POLECAM PO STOKROC!!!
[Odpowiedź z:sob 02 lut 2002 13:40:06 CET] ty takiowaki, kilkakrotnie prosilem o podanie mi adresu na który mam wyslac zaplate bez zadnej odpowiedzi wiec przyszla pora na NEGATYW, za darmo!
zaj20 (10) 3567351 Negatywny śro 30 sty 2002 13:19:22 CET Kupujący
Wyslalem koszulke - pieniedzy nie dostalem - aukcja zakonczyla sie juz ponad miesiac temu. Dosteje zworty mejli bo odbiorca ustawil sobie na skrzynce ze nie chce ode mnie otrzymywac mejli!!!! 100 zl straty !!!!
Nie wiem dlaczego tak sie stalo bo inne aukcje przebiegaly ok ale niestety - ta nie zakonczyla sie pomyslnie :(
[Odpowiedź z:czw 31 sty 2002 04:10:58 CET] wyjasnilem Ci dokladnie co i jak sie wydarzylo w moim ostatnim mail'u i wiecej na ten temat nie zamierzam z Toba dyskutowac. jeszcze raz potwierdzam, ze zaplata zostala wyslana, a koszulki nie otrzymalem chociaz kurtuazyjnie wystawilem Ci pozytywny komentarz po otrzymaniu informacji , ze ja wysylasz?!
zaj20 (10) 2967353 Negatywny pon 17 gru 2001 13:44:07 CET Kupujący
Przykro mi to pisac po tylu udanych tranzakcjach ale niestety nie otrzymalem zaplaty za aukcje, a dnia 29.11 otrzymalem pozytywa ze przesylka dotarla. Ciesze sie ze Otrzymal Pan moja przesylke ale ja do dzisiaj (17.12) nie otrzymalem zaplaty ani zadnych wyjasnien (pomimo wielu mejli wyslanych przeze mnie).
[Odpowiedź z:nie 03 lut 2002 04:43:51 CET] dziekuje za przeprosiny z 23-12-01,tylko szkoda, ze najpierw dzialasz , a pózniej myslisz!
Z tego wynika, ze na gościa też trzeba uważać i że nie jest taki czysty jak piszesz.
Moja propozycja (o ile on wygra): wpierw kasa na koncie potem wysyłka i nie daj się zwieść obiecankom, ze posłana już kasa (wcale nie twierdzę, że oszukuje, ale trzeba mieć się na bacznosci). I nie daj sobie wcisnąć kitu, że wyśle Ci kase w liscie bo to przesada. potem powie, ze była w środku.

Pozdro

PS - a poza tym to już niezła sumka

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#35 Post autor: DjMaciar » 9 sty 2003, o 20:33

No to jest duza szansa ze jak ta koszulka trafi za ocean ta ani kasy nie bedzie ani koszulki
nie wiem co myslec o tym
najlepiej jednak bylo by gdyby trafila w rece chorzowskie
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#36 Post autor: KK » 9 sty 2003, o 21:47

Przeciez jest napisane ze PRZELEW NA KONTO
Czyli kto postawi najwieksza sume, ten musi najpierw przelac kase, a dopiero potem wysylam koszulke...
Najlepiej gdyby byl to ktos z Slaska... No ale zobaczymy

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#37 Post autor: Mikoruch » 10 sty 2003, o 19:01

Szkoda, że przy takich cenach zwykły kibol nie może sobie pozwolić na taką koszulkę.

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#38 Post autor: KK » 10 sty 2003, o 20:04

Mikoruch - moge zdradzic ze juz niebawem bedziesz mogl sobie kupic repliki za kilkanascie zloty...
Chce aby mozna byo je zakupic takze poprzez strone...

Pozdro

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#39 Post autor: DjMaciar » 11 sty 2003, o 01:32

replika Kriszo tz.taka sama jak orginal tylko material slapszej jakosci czy to bedzie taka sama kopia czy beda jakies zmiany?
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#40 Post autor: DjMaciar » 11 sty 2003, o 03:24

o Legiafan1 podbil koszulke do 620 zl.a jeszcze rowne dwa tygodnie licytacji :P
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

Gość

#41 Post autor: Gość » 11 sty 2003, o 08:49

O repliki fajknie, byleby to jakoś wyglądało normalnie a nie herb Ruchu czerwony jak to różnie bywa w takich przypadkach.
No i żeby cena była przystępna, a nie kolekcjonerska , bo będzie ciężko.

Gość

#42 Post autor: Gość » 11 sty 2003, o 08:53

Kriszo nie wiem czy ty myślisz tak samo jak ja, ale moze by ten temat zamknąć? Jaki jest sens pisania ,ze cena kosuzlki podskoczyła np do 400 skoro każdy moze wejść na aykcję i to zobaczyć, a tutaj tylko zapycha się forum takimi postami??

Dzięki za ustosunkowanie się do moich przemyśleń.

Morris
Posty: 280
Rejestracja: 10 sie 2002, o 16:36
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#43 Post autor: Morris » 11 sty 2003, o 11:51

...kurde, nie wiedziałem że koszulka w której rąbię na placu w fussball może osiągnąć taką wartość :shock: mam co prawda wcześniejszy pumowski model z C+ i Generali, jeszcze niebieski bez nazwiska, ale cena nonono...
jakby po studiach nie było roboty to na parę dni jestem zabezpieczony finansowo :wink:

Gość

#44 Post autor: Gość » 14 sty 2003, o 08:30

No moze z zamknięciem przesadziłem ,ale po co pisać o czymś o czym mozna przeczytać za pomocą odnośnika??? To tak jakby każdy nius był przeklejany ze strony oficjalenj i wklejany tutaj.
Wiadomo,że dyskutujemu tutaj na temat rzeczy zamiesczzanych na stronie, ale nikt nie kopijue każdego niusa, po to tylko rzeby skopiować. Bo jak kogos interesuje o czym rozmawiamy, ale dlaczego taki a nie inny jest temat postu to wchodzi na stronę (nie na forum najpierw) i wszystko wie.
Prośba o wykasowanie rangów- jak najbardziej. Nie było na początku rangów i było dobrze. Ja jestem za obiema rękami. A pisałem juz wcześniej z DJ Maciarem zachaczając o ten temat. Tylko nie wiem czy Kriszo przychyli się do tej decyzji.
A rangi wcale nie muszą być powiazane z ilośćią postów, po prostu można je zlikwidowć i tyle. Tylko ,ze to jest moje i twoje zdanie a nie innych urzytkowników forum.

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#45 Post autor: DjMaciar » 14 sty 2003, o 14:30

widze ze stary temat wraca jak juz kiedys pisalem to kto ma jaki status o niczym nie swiadczy poprostu to taka zabawa na ktora wpadl Kriszo
reasumujac wasze posty to prawie na kazdym forum klubowym czy to w lubinie szczecinie krakowie sa prowadzone statusy i licznik postow ale nikt nie ma takich problemow jak my i nikt sie nie czepia czemu ty masz to a ja tamto bo to dziecinada
jak to komus przeszkadza mozna to zlikwidowac nie widze problemu tylko prosil bym o to zeby kazdy forruchowiec mogl sobie sprawdzic ilosc postow tylko do wlasnej dyspozycji reszta mi wisi

i tak wszystkich predzej czy pozniej czeka to samo czyli ostatni z statusow jaki jest TRENER i co dalej o co sie potem bedziemy klucic :?:


POZDROWIENIA dla piknikow trampkarzy juniorow seniorow gosci oraz oldboja
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BandzioR, Google [Bot], Google Adsense [Bot], HullCityFC, Majestic-12 [Bot], niebieski77, OLSZA, Rafal1920, Stasiu19R20 i 192 gości