Ruch - Wisla 0 -3

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Saga

#31 Post autor: Saga » 17 mar 2003, o 14:00

Acha dwie rzeczy mnie maxymalnie wkurzyly - zachowanie Baszcza -chlopak chyba powolo zapomina gdzie sie wychowal oraz sedzia (kartki dla Nas dla Wisly tylko slowne upomnienia)
a czym konkretnie Baszczu Cie wkurzyl??

Gość

#32 Post autor: Gość » 17 mar 2003, o 15:31

WITAM.WIEDZIAŁEM ŻE BEDZIE TRUDNO,ALE LICZYŁEM PRZYNAJMNIEJ NA REMIS.W TYM MECZU JESZCZE RAZ POTWIERDZIŁO SIE ŻE NAJWAŻNIEJSZA W PIŁCE JEST KASA :(

Gość

#33 Post autor: Gość » 17 mar 2003, o 19:05

"NA TYPERZE POSTAWILEM 2-1 DLA WISLY (ALE TO JEST TYLKO TYPER)
WIERZE W TO ZE RUCH WYGRA !!! I WIEM ZE WYGRA !!!
P.S ALE BEDZIE CIEZKO..."
Tak napisałeś "Niebieski Brzozo" w typowaniu meczu Ruch-Wisła.
"WRACAJAC DO MECZU TO MYSLALEM ZE BEDZIE GORZEJ . MOZE TERAZ Z gornikiem BEDZIE LEPIEJ": to juz twój tekst który przeczytałem po meczu. Jesli przed meczem wierzysz w zwycięstwo a po bardzo słabym meczu w naszym wykonaniu przegranym u siebie 0-3 , piszesz ze myslałeś że będzie gorzej to ja już nic nie rozumie. Wszyscy twierdzą że do pierwszej bramki wszystko było ok, muszę jednak przypomniec ze w pilke nozna gra sie 90 min."
SORRY ,ZLE TO NAPISALEM CHODZILO MI OTO ZE MYSLALEM ZE RUCH BEDZIE JESZCZE SLABSZY NIZ BYL WIEM GRAL SLABO ALE PO SPARINGACH MYSLALEM ZE BEDZIE JESZCZE BARDZIEJ SLABSZY . A Z TYM ZE NAPISALEM ZE WIERZE ZE RUCH WYGRA TO CHYBA KAZDY KIBIC RUCHU WIERZY JAK IDZIE NA MECZ ZE RUCH WYGRA
PS DZIEKI ZA PRZYPOMNIENIE NAM WSZYSTKIM ZE MECZ TRWA 90 MINUT !!!

Jakob

#34 Post autor: Jakob » 17 mar 2003, o 19:32

Szkoda ze ruch przegral a dalem wynik 1:1 ale kcialem zeby ruch wygral no ale muwi sie trudno




RUCH RUCH RUCH !!!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: blue1920, HullCityFC, Janochaaa, klimz(R)owiec, NG1920, pyjter1920, Raulito i 175 gości