Rogala dlakogo te sektory...

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Viro

#16 Post autor: Viro » 8 mar 2003, o 10:23

gdyby bilety stanialy albo przynajmniej na sektory , ktore wymienilem czyli 7 i 10 byly by tansze no i jeszcze pomysl z karnetami napewno wplyneloby to na plus do kasy klubowej ale jak widac w naszym kraju stosuje sie metode opdstraszania kibicow a nie przyciagania ich na stadiony

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#17 Post autor: radzion » 8 mar 2003, o 10:53

viro dobrze pisze!przykladem na te karnety moze byc Widzew,na ktorego mecze zawsze przychodzi duzo ludzi!!
jednakze moim zdaniem nie ma co liczyc na te karnety!!!!nie w naszym klubie!

Blue-Boy-

#18 Post autor: Blue-Boy- » 8 mar 2003, o 11:57

ludzie z zarządu chyba ocipieli,15 zeta za krzesełko i 10 za beton.Wolę iść do knajpy kupić piwo i zobaczyć szpil w Canal + .Większość tak zapewne zrobi.

huta

#19 Post autor: huta » 8 mar 2003, o 23:51

łooo ku***. Lejcie mnie w dziesięciu :shock:
Gratuluje pomysłu. Osobiście pragnę uścisnąć dłoń pomysłodawcy

je*** zarząd :!: Tylko kibice :!: Ruch Ruch HKS

Darek

#20 Post autor: Darek » 9 mar 2003, o 21:58

Z TEGO CO WIDZE TO BILET NA KRZESEŁKA BEDZIE KOSZTOWAŁ TYLE CO DOLNA TRYBUNA JEZELI JUZ KTOS BYŁ TAKI MADRY I CHCE ZAROBIC NA KRZESEŁKACH TO MOZE ZA TO OBNIZYC NP. DO 5 ZŁ BILETY NA POZOSTAŁE SEKTORY. NO A JUZ NIE ZA BARDZO WIEM JAK KTOS MA ISC NP. Z DZIEWCZYNA NA MECZ I ZAPLACIC 30 ZŁ ( KRZESEŁKA) ZA MARNA GRE. WIEM JEDNO ZE ZAMIAST ZYSKU Z BILETÓW BEDA WPLYWY O DUZO MNIEJSZE A DLACZEGO TAK TO WSZYSCY ROZUMIEMY I WIEMY OPRÓCZ ZARZADU OCZYWISCIE BO ONI ZYJA W INNYM SWIECIE.POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH

Awatar użytkownika
19r20
Posty: 2357
Rejestracja: 23 sie 2002, o 10:33
Lokalizacja: Panewniki
Kontakt:

#21 Post autor: 19r20 » 12 mar 2003, o 14:46

nie za długo trwała moja radość z krzesełek
15zł to ku*** trochę za dużo
i znowu trzeba powrócić do betonu

na prawdę pojebało ich bo i tak więcej nie zarobią tylko mniej ludzi przyjdzie...

kibice znowu dostają po du***

WOJTEKK

#22 Post autor: WOJTEKK » 12 mar 2003, o 16:24

co do kobiet pomysł mam taki nich se wasy poprzyklejaja moze nasi dziadkowie na bramkach sie nie skapna :lol: oczywiscie kobitki bez obrazy to dla waszego dobra :wink: ale z dzieciakami gorsza sprawa i tu powinien Rogala zadziałac -za darmo wchodza dzieciaki no bo jak maja wyrastac nastepne pokolenia NIEBIESKIEJ WIARY jak od małego ich na trybunach braknie :!: :!: :!: :!: :!: :!:
ktos napisał o propozycji zbiórki róznych kwot-byłbym za ale jedynie po to aby dla dzieciaków bilety kupowac jezeli ku*** jego mac zatrzad nie stac na to aby darmoche im dac :twisted: :twisted: :twisted:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 191 gości