Zmiany w zarzadzie???

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
piechol
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 243
Rejestracja: 22 wrz 2002, o 11:18
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#16 Post autor: piechol » 5 mar 2003, o 21:56

bluemario pisze:"W ciągu najbliższych dwóch tygodni powinniśmy podpisać umowy sponsorskie z dwoma poważnymi firmami. Jedna wejdzie z reklamą na koszulki, druga - na stadionowe banery. Nazwy na razie przemilczę. Nauczony doświadczeniem nie chwalę dnia przed zachodem słońca"
Oby... Mam nadzieje, ze tym razem sponsor, o ile dojdzie do podpisania umowy wywiąże się z umowy...
od małego NIEBIESKI

AndRe
Posty: 2204
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#17 Post autor: AndRe » 5 mar 2003, o 23:45

A mnie sie wydaje ze jest to ruch prezesa i reszty zarzadu aby odciagnac uwage kibicow od fatalnych wynikow w sparingach.
Mozna to bylo przeciez zrobic wczesniej.(chodzi redukcje zarzadu)
Co do sponsorow nie uwierze poki nie zobacze :na koszulkach i bandach.To jest ul.Cicha a tam dobre pozytywne rzeczy zdarzaja sie rzadko a dwa pozytywy w ciagu 1 miesiaca granicza z cudem

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10345
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#18 Post autor: gerhat » 6 mar 2003, o 08:59

wracając do tematu, cytat z tego samego wywiadu Prezesa:
Zmiany musi teraz zaakceptować walne zgromadzenie członków klubu, które odbędzie się po zakończeniu sezonu.
:lol: :lol: :lol: ktos tutaj ładnie napisał, że to mydlenie oczu, przecież za pół roku już nikt o tym nie bedzie pamiętał. Prościej będzie powołać spółke akcyjną, ale do tego nasz Prezes też chyba nie jest zdolny.

Co do tłumaczenia kłopotów finansowych transferami Śrutwy i Palucha to tez żenada, dlaczego nie wspomina że za Śrutwę dostał więcej kasy rok wcześniej niż wydał w dodatku dostał Włodara, którego opchnął za 2 mln zł, to kwota dziś niewyobrażalna na dzisiejsze czas, gdzie pozbył się Surmy i Wosia po 800 tys zł. A z S. Paluchem to już totalne przegięcie, to że nie gra jest przyczyną kłopotów finansowych??? a gdyby był zdrowy to zadłużenie za jego transfer byłoby mniejsze ??? To są bzdety.
Dlaczego Przezes nie powie wprost jakie były błedy w polityce transferowej.
Chciałbym zapytać dlaczego nieliczne transfery definitywne w ostatnich trzech latach to transfery Górskiego i Madeja, których po roku sie pozbylismy za grosze. Niech Prezes przedstawi bilans tych transferów, spłacamy je do dziś, aile za nich dostalismy?? W owym czasie można było wykupić Grzelaka, a postawiono na dwóch, którzy od poczatku byli nie akceptowani. Dlaczego co sezon fundujemy sobie nowego bramkarza, to też przecież kosztuje. Nie wspomnę już o takich wpadkach Prezesa gdy publicznie prosił aby ktos wziął za darmo Molka na rok. To jest zarządzanie klubem? Nie to się nazywa klika, która robi z nas kibiców w balona. Mam nadzieję że ta wiosna będzie dla tego towarzystwa ostatnia.

Trzymam kciuki za trenera Mandrysza i chłopaków z drużyny, ale dla kliki z Cichej nie mam juz wogóle szacunku.

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1955
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#19 Post autor: wojt » 6 mar 2003, o 11:16

Pozostajac przy kwestii transwerów i kontraktów którą poruszył Gerhat, to ja sie pytam co się stało, ze nagle zarzad chce przedłuzyc na rok umowę z Jamrozem? Przecież jeszcze kilka tygodni temu, jak mozna było wnioskować z wypowiedzi działaczy, Jamróz był "personą non grata" w klubie. Rogala był nie pocieszony że Bartkowi nie udało sie dogadać z Lechem, potem były słuchy że będzie przesunięty do rezerw, miał jako pierwszy wylecieć z obozu ze Spały, a tu nagle taka propozycja. Co się stało? Czyzby Jamróz osiągnął życiową forme na treningach??To jest według mnie kolejny przykład, że w naszym klubie nie istnieje żadna planowana polityka kadrowa. Ten klub to jedna wielka prowizorka. Często przebywam w Krakowie i straszna zazdrość mnie ogarnia porównujac mój Ruch z Wisła. Niestety organizacyjnie jesteśmy za nimi 100 lat.

Awatar użytkownika
NIEBIESKI_
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 189
Rejestracja: 10 sie 2002, o 18:06
Lokalizacja: oRzesze-Jaśkowice
Kontakt:

#20 Post autor: NIEBIESKI_ » 6 mar 2003, o 15:53

Ja mam nadzieje że dojdzie do tego że pare osób odejdzie od koryta !
i może wtedy się coś zmieni w klubie !

AndRe
Posty: 2204
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#21 Post autor: AndRe » 6 mar 2003, o 18:02

No i powoli wszystko zaczyna sie wyjasniac w sprawie redukcji zarzadu

info ze strony glownej

"Zmiany w zarządzie wymagają zmiany w statucie i nad tym w tej chwili pracują działacze. Nie można się więc tym samych zmian spodziewać w najbliższym czasie. "

Czyli nic nowego.Ja to juz slysze od ponad roku.

Ale bardziej niepokoi mnie inne czesc tego sprostowania

"Transfer Sławka był drugim co do wielkości nieudanym z perspektywy czasu transferem naszego klubu."

Jesli ten transfer byl nieudany to jak nazwac transfery Terleckiego , Samuela czy tez Fornalika (ktory notabene jest u nas do dzis)
Katastrofa??
I ciekawe jak sie czuje sam Slawek czytajac takie cos??

Skoro transfer Palucha byl drugim w kategorii nieudanych , ciekawe ktory byl pierwszy??
Sprowadzenie Srutwy??
Przeciez sam p.Rogala na lamach tygodnika PILKA NOZNA mowil ze na tym transferze zarobili.

I kolejna sprawa poruszona juz przez WOJTA :Jamroz - jednego dnia niepotrzebny , teraz nagle potrebny??.
Nie zdziwi mnie wcale jak Ruch podpisze nowy kontrakt z Masternakiem.

Jak ktos sensownie odpowie mi na te pytania to bede wdzieczny (moze sam prezes by sie wypowiedzial bo dawno go na forum nie bylo)

ukasz77
Posty: 336
Rejestracja: 11 sie 2002, o 17:01
Lokalizacja: Świony/Bytom/Ahlen
Kontakt:

#22 Post autor: ukasz77 » 6 mar 2003, o 18:32

Gerhat pięknie to wyjaśnił nic dodać nic ująć.Ciekawe co robi Albin Wira który jest o ile się nie mylę Managerem Ruchu,czy tylko następnym figurantem.Jak objął to stanowisko to myślałem że wzorem R.Assauera i D.Hoenessa będzie wszystkie transfery planował zeby nie były przypadkowe. Ależ jestem naiwny :oops:

Nie ma co nasz Prezesik zaś snuje propaganda nie gorszo niż Adi :P

Awatar użytkownika
L_M
Posty: 1137
Rejestracja: 16 gru 2002, o 13:20
Lokalizacja: z misji na Marsa
Kontakt:

#23 Post autor: L_M » 6 mar 2003, o 20:20

no ukasz tela ze Wiry to juz dobrych para miesiecy w Ruchu niy mo...

ukasz77
Posty: 336
Rejestracja: 11 sie 2002, o 17:01
Lokalizacja: Świony/Bytom/Ahlen
Kontakt:

#24 Post autor: ukasz77 » 6 mar 2003, o 20:39

O k..... o tym nie wiedziałem. Dzięki za oświecenie :oops:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 192 gości