Ruch - Odra 1:3 w sparingu!!!!

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Schlesien
Posty: 572
Rejestracja: 10 sie 2002, o 21:01
Lokalizacja: Batory / Hamilton
Kontakt:

#16 Post autor: Schlesien » 27 lut 2003, o 15:32

No ja tez sie zgodze z Lukasem, ze to akurat wyszlo nam na dobre. Stracilismy niby kogos kto ma niebieskie serce, ale i Wierzchowski i Surma i Paluch nie traktowali Ruchu jako odskoczni, tylko grali dla nas z calego serca. Wiadomo, ze Surma i Kuba odeszli, ale to nie byly odejscia w stylu Wosia...

Co do roznicy miedzy Wisla a Ruchem bardziej chodzilo mi o to, ze tradycje mamy lepsze a jednak Krakow ma wieksze szczescie do sponsora.
Obrazek

pko

#17 Post autor: pko » 27 lut 2003, o 15:45

bzdura zaden z powyzszych nie byl nawet w polowie tak niebieski jak baszczu a co gorsze u baszcza ostatnio ktos bardzo mi bliski ogladajac z nim wywiad zauwazyl zmanierowanie i brak tego zawadjackiego blysku w oku dziwne bo o ty samym pomyslalem ... a przychodzic to se moga tylko co nam nawet po 10-ciu jak im sie grac srednio chce a jak chce to nie potrafia

pko

#18 Post autor: pko » 27 lut 2003, o 16:01

krakow jest wiekszym miastem ... tradycje ma wielsze ... a sponsora to maja normalnego a zeby juz calkiem poplatac watek to

LAZIO GOLLLLLLLLLLLL!!!!!

jak nie ruch to nikt!!!!!

WOJTEKK

#19 Post autor: WOJTEKK » 27 lut 2003, o 16:09

och kulwa mac,przyczyna porazek jest przeciez to,ze nie wyjechalismy na Cypr bo zarzad nie dał pieniazków,przeciez sa zmeczeni bezsensownym wyjazdem do Łodzi,po kiego hu** to było :?: aha bo tam zielone boisko było !!!hmmmmm sztuczne,no cóz!!! zawsze cos,jak by kulwa miało nagle +25 stopni byc za dwa tygodnie i murawa nagle kulwa zakwitnie soczysta zielenia :roll: no bo tak nasze jest zmrozone a innych chyba nie kulwa mac :!: chyba teraz urlop by sie im przydał bo sa zmeczeni tymi grami kontrolnymi :!: :?: hmmmm kulwa mac za chwile derby a my baty zbieramy pokolei,ale kadre mamy przeciez super z najlepszym atakiem w lidze no i obrona łałłłłłł najszczelniejsza :twisted: no i przedewszystkim te wyjazdy,sparingi,zakupy,sprzedaze,oh oh ohhhhhh zarzadzie nasz j......y kulwa mac :twisted:

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#20 Post autor: Patton » 27 lut 2003, o 16:34

No coz - Panowie, czy ktos sie jeszcze ludzi, ze jest w miare dobrze. Chocbym Kur#$ nie wiem jakim byl optymista, to zle to widze... bardzo zle. A jaka na to rada? Bylo juz poruszane kilkanascie razy :P
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

deniss
Posty: 194
Rejestracja: 13 sie 2002, o 03:04
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

#21 Post autor: deniss » 28 lut 2003, o 03:37

ja wierze ze bedzie dobrze jestem niepoprawnym optymista zabolom jebniemy 1-0 i wisla terz wyjedzie bez punktow z Chorzowa
mom dosc juz placzypitow :evil:
trzeba wierzyc w zwyciestwo 8) NIEBIESCY DO BOJU :!: :!: :!:
MOJA JEDYNA MIŁOSC TO
NIEBIESCY

DIDI
Posty: 480
Rejestracja: 24 sty 2003, o 21:23
Lokalizacja: Myslowice-Duesseldorf
Kontakt:

#22 Post autor: DIDI » 28 lut 2003, o 07:39

Czesc Niebiescy,badzmy realistyczni jest cianko i to sie tak szybko nie
zmieni.Miejmy nadzieje ze NOWAK bedzie drugim Khanem,LINES-Beckhemem,SZWILI-Ronaldo bo bedzie bardzo ciezko.(obym sie mylil)
Pozdrowka dla wszystkich NIEBIESKICH
FREIES Oberschlesien!
Ernst Otto Pradella

Dzyn

#23 Post autor: Dzyn » 1 mar 2003, o 09:53

Nie ma co pisać ... jes słabo, bardzo słabo

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], HullCityFC, Marcus, pedro-sbl, Pulocini, Radvan138 i 189 gości