Wypowiedz Srutwy z SPORTU

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
bluemario
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 593
Rejestracja: 21 gru 2002, o 21:45
Lokalizacja: NRŚL
Kontakt:

#16 Post autor: bluemario » 12 lut 2003, o 12:56

mnie interesuje bardzo czy ktoś z zarządu poparł Mariusza żeby został w klubie ? ile było głosów za i przeciw ?

Awatar użytkownika
L_M
Posty: 1137
Rejestracja: 16 gru 2002, o 13:20
Lokalizacja: z misji na Marsa
Kontakt:

#17 Post autor: L_M » 12 lut 2003, o 16:40

Ja tez nigdy nie uwazalem ze prezes jest swiety, nie wiem co zrobil dla tego klubu a co mogl zrobic. tez nie podobala mi sie wypowiedz ze sa waznejsze sprawy,i wiele innych. jestem zly ze w takim klubie jak Ruch Chorzow nie zrobiono jakiegos dobrego, naprawde dobrego wyniku w ostatnich ponad 10 latach. ale jak sami zauwazyliscie, nie wiemy nawet kto byl za odejsciem Mariusza Srutwy z Chorzowa a kto przeciw. slowo daje NIE WIEM. o wielu rzeczach nie wiem, i tak jak popieram ze powinno sie calkiem inaczej rzadzic tym klubem, tak twierdze, ze czlowiek ten nie zalsuzyl na miano winnego calej sytuacji i nie na nim powinna sie skupiac cala zlosc kibicow. z drugiej strony wiem, ze sytuacja jest chora i tak naprawde malo kto wie kogo winic.

I jeszcze jedno. bardzo latwo kogos kreslic. przypomnijcie sobie swoje posty sprzed paru miesiecy, kiedy domagaliscie sie odejscia... Mariusza Srutwy, kiedy za pilkarzem wstawiala sie jego zona. Oto pierwszy z brzegu cytat, autor Marcyk:
"Moja ciyrpliwosc sie skoncola MARIUSZ koniec twoich mondrych godek i moncynio w druzynie wy***rdalaj z Chorzowa. " tak wiec kiedys byly obelgi w strone maria, nawolywanie do jego odejscia. teraz sytuacja sie odwraca, nie chcecie zarzadu.

tak na marginesie. ja zawsze bylem za tym zeby MARIUSZ SRUTWA gral w Ruchu jak najdluzej. nadal twierdze ze to olbrzymi blad pozbywania sie tego pilkarza. boje sie ze teraz juz nie bedzie w klubie nikogo, kogo stac bedzie na powiedzenie co i jak wyglada. i chcialbym lepszego zarzadu, lepszego prezesa. chcialbym... ale nie uwazam zeby Krystian Rogala byl czlowiekiem ktory zasluguje na to co w wielu postach widac. takie jest moje osobiste zdanie.

Gość

#18 Post autor: Gość » 12 lut 2003, o 20:36

Łukasz masz rację. Ja zapewne też krytykowałem Mariusza, moze nie aż tak mocno (chodzi o wulgaryzmy). Ale pamiętaj ,że tylk okrowa nie zmienia pogladów. A tego co zaproponował Mario - SZCZEGÓLNIE DLA MNIE JAKO KIBICA WAŻNE PIENIĄDZE NA TEN ŻE KK, i na dom dziecka również nie mniej warzne- nie można nie doceniać. Dlatego ,też trudno się dziwić, że w więkoszości zmieniamy nastawienie do Mariusza. Bo jeśli moze to zrobić prezes, to my zwykli kibice nie mozemy?

Awatar użytkownika
L_M
Posty: 1137
Rejestracja: 16 gru 2002, o 13:20
Lokalizacja: z misji na Marsa
Kontakt:

#19 Post autor: L_M » 12 lut 2003, o 20:47

kazdy ma prawo do zmiany pogladow zgadzam sie. tylko bart, ja nie mam nic przeciwko tobie ani nikomu wypowiadajacemu sie na forum negatywnie o prezesie. zreszta po to jest forum zeby swoje opinie wyrazic. w moich postach w tym temacie chodzi w zasadzie o jedno: NIE BLUZGAJCIE A RZECZOWO OSKARŻAJCIE. i to wszystko. zreszta akurat w tym temacie ta sprawa wyglada bardzo fajnie. i dla mnie temat skonczony.

niebieski78

#20 Post autor: niebieski78 » 13 lut 2003, o 00:51

DZIEKUJEMY!!!!!!!!!

WOJTEKK

#21 Post autor: WOJTEKK » 13 lut 2003, o 12:50

LUKASZ -w kazdym zakładzie pracy odpowiedzialny jest kierownik lub dyrektor i oni odpowiadaja za zakład za produkcje za stanowiska pracy.tak samo w klubie piłkarskim jest prezes i zarzad-a jako prezes to on odpowiada za wszystkie decyzje,które wspólnie zostały podjete przez nich na obradach .tak wiec normalna koleja jest to ze my krzyczymy na prezesa na pierwszym miejscu,potem zarzad jezeli chodzi o decyzje.jezeli piłkarze beda zle grali to na pierwszym miejscu bedziemy na nich krzyczec a potem na trenera,wiec w tym przypadku ja nie widze niczego złego,inaczej jeszcze jezeli Mariusz został ofiara to dlaczego niemoze nia byc prezes :?: :?:

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10345
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#22 Post autor: gerhat » 13 lut 2003, o 13:10

To że ktoś krytykował Mario za słabą grę, to wcale nie znaczy że jest za gnojeniem go w taki sposób jak robi to zarząd. Pewnie że wielu jest takich dla których slaby występ jest jednoznaczny ze słowem "wipier...", ale to oczywiście są ludzie mocno ograniczeni.

Wczoraj się ździwiłem, ze decyzję zarządu o tym że nie przyjmują oefrty Srutwy tłumaczył przed kamerami TVN Jacek Blok. Nikt z tych 25 nie miał odwagi stanąć przed kamerą i to powiedzieć, nawet ten Pan co niby chce ale nie za bardzo może.
Ten Pan poprostu nie ma jaj.

WOJTEKK

#23 Post autor: WOJTEKK » 13 lut 2003, o 17:11

gerhat przeciez ty rzadasz niemozliwego jak ci ktos z zarzadu stanie przed kamera jak oni nawet postawowej jedenastki z nazwisk niepotrafia powiedziec czujesz jaki bybył wstyd dla tagiego goscia jak sie go reporter pyta w jakim składzie wyjdzie Ruch i kto bedzie rezerwowym,wiec co dopiero maja odpowiadac na temat Mariusza :?:

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#24 Post autor: vahanara » 13 lut 2003, o 19:27

Gerhat nie popadaj w paranoje. Dziwi Cię że w TV występuje rzecznik prasowy? Chyba od tego jest...
Poza tym faktycznie cała reszta kiepsko wygląda.

Pozdrowienia

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10345
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#25 Post autor: gerhat » 13 lut 2003, o 20:31

Tylko zauważ że Bloka wypychają tylko wtedy gdy są jakieś awantury.
Jak działo się dobrze to Rogala sam rozmwiał z mediami. Jak był strajk klubów przeciw Dziurowiczowi to do Warszawy i przed kamerę wysyłali Bloka bo Rogala wolał sie nie wychylać. To jest facet od czarnej roboty.

Teddy

#26 Post autor: Teddy » 14 lut 2003, o 00:48

mario czimej się, zima sie juz koncy i bydzie wiosna za niedugo, przilecą ptoszki z ciepłych krajów, słonce przigrzeje nom na dekle, trowka bydzie zielono, a dziołszki łoblekom krótkie kiecki - zobocymy se to i owo. Bydzie fajnie, godom Ci, Mario. :P I pozdrów swoja zonka - Bogusia. Bo to bardzo fajno frelka!!!!!!!!!!!!!!!!!

WOJTEKK

#27 Post autor: WOJTEKK » 14 lut 2003, o 11:03

w kazdym klubie jest człowiek od czarnej roboty,zawsze tak było,ze jak sa same sukcesy to wychylaja sie prezesi,dyrektorzy aby zebrac chwałe,a jezeli jest chaja i konflikty to ten człwowieczek jest puszczany na pierwszy ogien,tak było jest i bedzie!!!!!tak,ze niespodziewajmy sie szybkiego komentarza pANA rOGALI i reszty "członków" przed kamerami i w prasie bo chyba zdaja sobie sprawe,ze stali sie posmiewiskiem na cała piłkarska Polske :oops:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot] i 162 gości