Zarzad nie zgadza sie na warunki Mariusza

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
WOJTEKK

#16 Post autor: WOJTEKK » 11 lut 2003, o 10:01

nie dziwie sie Mariuszowi,ze niechce pozegnania,mam tylko nadzije,ze z nami kibicami sie pozegna,co do zarzadu był jest i bedzie najgorszym zarzadem jaki był,nastepne moje zdanie niewiem dlaczego w tej całej sprawie milczy trener :?: :roll: moze zle to widze,ale mam wrazenie ze zatym stoi tez trener bo przeciez od niego zaleza decyzje kto gra :?: :?: :?: Panie TRENERZE MANDRYSZ MOZE PAN SIE TEZ WYPOWIE NA TEN TEMAT BO JA TWIERDZE,ZE TO OD PANA SIE ZACZEŁO :!: :!: CO DO PREZESA KIEDYS PISAŁEM,ZE JEST PAN MIEKKIM I TERAZ JESZCZE RAZ NAPISZE JEST PAM MIEKKIM.......DAJE SIE PAN W NIESAMOWITY SPOSÓB MANIPULOWAC,NIECH PAN PRZEANALIZUJE SWOJE WYPOWIEDZI Z OSTATNICH DNI-WNIOSEK NASÓWA SIE SAM POPROSTU PAN NAS OKŁAMUJE PRZYKŁAD?O MARIUSZU POROZMAWIAMY W CZWARTEK A TU DZISIAJ JEST DECYZJA.O ZARZADZIE-CAŁY ZARZAD CAŁY ZARZAD wy***rdolic
CAŁY ZARZAD CAŁY ZARZAD wy***rdolic :twisted: :twisted: WY hu** NA KACZYCH SZŁAPACH-JUZ CHOCBY ZA SAM WKŁAD MARIUSZA W KLUB POWINIEN ZOSTAC CHOCBY REZERWOWYM,ALE ZAWSZE Z RUCHEM

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#17 Post autor: Patton » 11 lut 2003, o 10:51

No to ladnie.... Ciekawie, czy panom z zarzadu spodoba sie widok z gory, jak zawisna na slupach oswietleniowych... Ktos tutaj niezle przegina... Oczywiscie - kazdy z tych panow ma na wzgledzie dobro klubu... Jeszcze ktos ma watpliwosci, dlaczego Edek Lorens odszedl wtedy? Bo ja juz chyba zadnych i nie dziwie sie trenerowi, ze to zrobil. W koncu zrobic majstra, to trzeba pozniej jakos sie zaprezetowac - ciepla wode miec, ogrzewanie, premie placic, stadion wyremontowac.... no ale w Ruchu sa "wazniejsze sprawy" Przyznaje sie do jednego wielkiego bledu - kilka razy uwierzylem w to co pan prezes pisal i mowil... Propaganda sukcesu - skad my to znamy... :roll: Popatrzmy co sie dzieje od 2000roku z klubem... Jedno glupie 3 miejsce, wszyscy obrosli w piorka... nikt ich teraz nie ruszy... I prosze co sie dzieje... Do nich nie dociera, ze to jeden z najbardziej utytulowanych klubow... qr** u nas w okregowce lepiej sie klubem zarzadza... Sprawa Mariusza - wiedzialem, ze tak zareaguje zarzad... kontrakt sie skonczyl i papa... Jedna dobra rada - sprobujcie przedluzyc teraz komus kontrakt, kto na to nie zasluzy.... zobaczycie co sie stanie 8) Jestem ciekawy, jednego - panowie z zarzadu... gdyby nie pomoc Mariusza, co WY ku*** BYSCIE ZROBILI?? Macie maly problem... bo z tego co widze, to kibice sa po stronie Mario - narobiliscie sobie bigosu niezlego teraz... A na co naszych wiernych kibicow stac, to chyba dobrze wiecie... Sprawa trenera... jestem na 99% przekonany, ze maczal palce w sprawie odejscia Mariusza... Tylko co mu przeszkadzalo? Moze mial jakies kompleksy.... moze klasa SuperMario mu przeszkadzala, albo te 100 bramek? Nie wiem... Panie trenerze - wiec co? Budujemy pake na puchary prawda? Nie panowie - bedziemy walczyc o miejsce w srodku tabeli... toz qr** napiszcie przed kazdym sezonem - Ruch konczy w srodku tabeli.... zaoszczedzicie nam tych nerwow... Napisze krotko - je***e SIE WSZYSCY NA RYJ! Caly zarzad, trener i doktorek z doktryn politycznych co mam u niego exam :lol: A dla Mariusza i reszty Prawdziwych Niebieskich tylko tyle: RUCH TO MY!!!

P.S. A teraz zwisa mi, czy prezesik sie bedzie tutaj wpisywac - pewnie KK bedzie zalalamny, ale ja to w du*** mam....
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

WOJTEKK

#18 Post autor: WOJTEKK » 11 lut 2003, o 11:49

Patton 100% racji mnie tez to teraz zwisa koło hu** czy prezesina bedzie sie pojawiał na forum czy nie,tak jak on ma nas w du*** tak ja tez mam to w du***,bo uwazam ze nie był do konca z nami szczery a chyba na tyle to sie mógł postarac

Morris
Posty: 280
Rejestracja: 10 sie 2002, o 16:36
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#19 Post autor: Morris » 11 lut 2003, o 11:59

Za Trubuna Śląską:
"Na wczorajszym posiedzeniu zarządu Ruchu Chorzów najprawdopodobniej definitywnie została zamknięta tzw. sprawa Mariusza Śrutwy. Miała ona charakter wielowątkowy. Między innymi piłkarz nie przystał na warunki zaproponowane przez klub- 15 tysięcy złotych miesięcznie z tytułu kontraktu oraz funkcję dyrektora sportowego po zakończeniu bieżącego roku kalendarzowego. Ze swej strony Śrutwa zaoferował ostatnio swoje usługi za... 800złotych miesięcznie brutto plus 1500 złotych, także miesięcznie na wybrany dom dziecka.
Klubowi działacze wydali wczoraj stosowne oświadczenie. Wynika z niego, że dla piłkarza nie mam miejsca w składzie pierwszej drużyny, a ponieważ 9 lutego 2003 skończył mu się kontrakt z Ruchem, klub zamierza urządzić mu uroczyste pożegnanie.
Klubowi działacze mieli i mają sporo żalu do Śrutwy o jego ostatnie wypowiedzi, zwłaszcza na stornach internetowych kibiców niebieskich, gdzie padło sporo mocnych słów. Ale na wniosek Geradra Cieślika, postanowili nie komentować ich.
Innymi słowy Mariusza Śrutwa jest wolnym zawodnikiem. Ciekawe czy w najbliższym czasie znajdzie dla siebie miejsce w I-ligowej piłce. Alternatywą pozostaje Polonia Bytom..."

najgorsze w tym wszystkim, że jest to, że nikt nie był na tyle odważny żeby przytoczyć racjonalne argumenty wyrzucenia Śrutwy i całe to bagno zasłonięto osobą pana Gerarda Cieślika Obrazek

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1955
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#20 Post autor: wojt » 11 lut 2003, o 12:14

MARIUSZ DZIĘKUJEMY I NIEZAPOMNIMY!!!!!!!!!!!!!!!!!
ROGALA I BANDA NIGDY NIEZAPOMIMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TERAZ NA WAS CZAS, WASZ KONTRAKT JUZ SIE KOŃCZY.TO BEDZIE DLA WAS CIĘŻKA WIOSNA I MAM NADZIEJE OSTATNIA.
"A NA WIOSNE ZAMIAST LISĆI BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI"

Gość

#21 Post autor: Gość » 11 lut 2003, o 13:26

Pożegnanie????? Rogala ty sam siebie pożegnaj!!! Mario już powiedział ,że w dupę sobie możesz jakieś pozegnania wsadzić pzperowski komuchu.
Mariusza pożegnać mogą kibice, ew. drużyna, ale ty!

Możesz być pewien nie zapomnimy Ci tego, to już ostatni rok kiedy jesteś prezesem obym się NIE MYLIŁ!. Przypomnij sobie , jak skonczył urzędować dziurowicz i moze lepiej podnieś ogrodzenie na stadionie szanowny panie prezesie - z małej litery!

grhoak

#22 Post autor: grhoak » 11 lut 2003, o 14:12

To że te ku*** z zarządu wciągają w to wszystko GERARDA CIEŚLIKA to już naprawde sk***ysyństwo.Normalnie aż się chce się rzygać.

Peepek

#23 Post autor: Peepek » 11 lut 2003, o 14:35

JA pi***ole SUPERMARIO CHCE GRAC ZA 800ZŁ!!!
A TAKIE ci*** W ZARZADZIE SIE NIEZGADZAJA!!! PANIE PREZESIE TO NIECH PAN UDOWODNI ZE PAN CHCE ZEBY MARIUSZ ZOSTAL I wy***ie TEN CALY ZARZAD !!! CHYBA ku*** MAC PANA ZDANIE JEST NAJWAZNIEJSZE!!!
PANIE PREZESIE NIECH PAN WRESZCIE COS POZYTECZNEGO ZROBI!!!
ZAPROPONOWAL PAN MU NA POCZATKU 15000 A TERAZ PAN NIECHCE MU PLACIC 3800ZŁ MIESIECZNIE!!!
CHYBA ZE PAN TEZ NALEZY DO TYCH CIULI CO INO BIORA KASA I GUWNO ROBIA ICH POPROSTU NIE INTERESUJE DOBRO KLUBU!!!
A NASZ RUCH TO PRZECIEZ 14KROTNY MISTRZ Polski !!!
MY CZEKAMY NA 15MISTRZA ALE SIE CHYBA NIE DOCZEKA DOPUKI TEN ZARZAD JESZCZE BEDZIE W RUCHU!!!

pko

#24 Post autor: pko » 11 lut 2003, o 14:59

nie uwazam zeby odejscie maria bylo jakas wielka tragedia natomiast sposob jest zeczywiscie niesmaczny mam tylko nadzieje ze wreszcie cos sie ruszy i pojdziemy tam w przyplywie chwili i rozpierdolimy to w proch czekam na to juz kilkanascie lat teraz chyba sie miarka jednak przebrala jedno mnie tylko martwi a co wtedy jak jednak beda wyniki (spokojne utrzymanie w lidze) co wtedy ilu dzisiejszym krzykaczom starczy sil i odwagi zeby wjechac w zarzad? ..................................... ilu? ktos kto czyta to forum stale bezproblemowo dostrzeze jak skrajne poglady tu panuja a ludzie ustawiaja sie jak proporce na wietrze dzis tak jutro totalnie na nie i powiem tylko ze neichcialbym widziec w skaldzie NOWEGO (bo jakis musi powstac po obaleni dzisiejszego) zarzadu takich wlasnie ludzi bo na tych patrze juz dosc dlugo !!!! RUCH TO MY !!! BYLISMY JESTESMY BEDZIEMY - oNI byli sa ale to juz KONIEC !!! no i zeby mi sie lepiej oddychalo ... gIEKSA SUX!!!

WOJTEKK

#25 Post autor: WOJTEKK » 11 lut 2003, o 15:14

pko mysle,ze takiego numeru nikt niezapomni z kibiców a najgorsze jest to ,ze wciagneli juz w to gówno Pana Gerarda :oops: i najwyzszy czas aby zmieniono całe towarzystwo zarzadzajace klubem

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#26 Post autor: fuhr » 11 lut 2003, o 15:15

:evil:
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

Kosa

#27 Post autor: Kosa » 11 lut 2003, o 15:23

Chciałbym wyjaśnieć jedną kwestę, bo powoli robi się mentlik.
Niektórzy z nas krzyczą, by prezes przegonił zarząd. Niestety to nie jest tak. A wręcz na odwrót. Tzn. to nie prezes wybiera zarząd - a zarząd prezesa. Czyli to zarząd moze pogonić prezesa, ale prezes zarządu NIE!!!
Nie znam dokładnie naszego statutu odnośnie odwołania członków zarządu, ale wydaje mi się, że poszczególnych członków zarządu moze odwołać tylko sam zarząd!!! I nikt więcej!!!!!!!!
DLATEGO WŁAŚNIE NIKOMU NIE SPIESZNO DO ZAŁOŻENIA SSA, BO WTEDY RZĄDZIŁBY WŁAŚCICIEL I MÓGŁBY NIMI POZAMIATAĆ!!!

Pozdrawiam

PS - jedynym sposobem do obalenia zarządu jest zniechęcenie poszczególnych jego członków do współpracy z Ruchem (a w jaki sposób to się domyślcie :wink: )

ukasz77
Posty: 336
Rejestracja: 11 sie 2002, o 17:01
Lokalizacja: Świony/Bytom/Ahlen
Kontakt:

#28 Post autor: ukasz77 » 11 lut 2003, o 15:52

Rogala raus z całym zarządem!!!!!!!!!!!!!

sekretarz

#29 Post autor: sekretarz » 11 lut 2003, o 16:34

Nie mogę nie skomentować zawartej w cytacie pierwszego posta Schlesien'a informacji ( podanej przez Dziennik Zachodni) że Mariusz Śrutwa dowiedział się o całej sprawie od dziennikarzy. Nie brałem udziału w posiedzeniu Zarządu, byłem jednak świadkiem, że przed podaniem komunikatu do prasy, jako pierwszy został powiadomiony telefonicznie sam zainteresowany.
Pozdrawiam sekretarz K.S. RUCH

Gość

#30 Post autor: Gość » 11 lut 2003, o 17:05

sekretarz pisze:Nie mogę nie skomentować zawartej w cytacie pierwszego posta Schlesien'a informacji ( podanej przez Dziennik Zachodni) że Mariusz Śrutwa dowiedział się o całej sprawie od dziennikarzy. Nie brałem udziału w posiedzeniu Zarządu, byłem jednak świadkiem, że przed podaniem komunikatu do prasy, jako pierwszy został powiadomiony telefonicznie sam zainteresowany.
Pozdrawiam sekretarz K.S. RUCH
sorrki ale dla mnie to ty nawet wiarygodny nie jesteś... zresztą wszyscy straciliście wiarygodnośc w moich oczach... moze by tak opublikowac rozmowe Rogali z jednym z mozliwych sponsorow... moze by pan panie sekretarzu powiedzial dlaczego pieniazki mialy przejsc przez pewne konta 'A' 'B' 'C' ... i ile z tyh pieniazkow trafilo by tak naprawde do klubu, a moze p. jacek blok cos wiecej nam powie na forum :?:

PS.
Llodziejami byliscie w tamtym ustroju i teraz tez jestescie ale okradania RUCHU wam nie daruje...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 9chomik9, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kibol-siem-ce i 156 gości