Wyjaśnienia i propozycja

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#16 Post autor: KK » 9 lut 2003, o 17:06

Aha mam nadzieje ze DZIENNIKARZE nie zaczna masowo kopiowac tekstu Mariusza i naszych komentarzy!!!

Kosa

#17 Post autor: Kosa » 9 lut 2003, o 17:45

Kkubicki pisze:Aha mam nadzieje ze DZIENNIKARZE nie zaczna masowo kopiowac tekstu Mariusza i naszych komentarzy!!!
A mnie się wydaje, że właśnie powinni to opublikować. Przedtem bardzo nagłośnili sprawę odrzucenia przez Mariusza 15 tyś., to teraz niech napiszą jego oświadczenie. Jest taka zasada, ze powinno się publikować stanowiska obydwu stron konfliktu, by nie pozostać stronniczym i by czytelnicy mogli mieć pełny obraz sytuacji.
Mam jednak jedną prośbę. A mianowicie prosiłbym o publikowanie pełnego oświaczenia, a nie tylko pojedyńczych zdań. Takie zdania, wyrwane z kontekstu, często tracą lub całkowicie zmieniają sens wypowiedzi.

Pozdrawiam

PS - mam nadzieję, że jutro na pierwszej stronie SPORT-u, obok zdjęć Hannavalda skaczącego na 36 miejsce i obok zdjęcia naszych srebrnych medalistów Halowych MS w hokeju na trawie, znajdzie się PEŁNA TREŚĆ oświadczenia Mariusza, wraz z pełnym adresem źródła informacji :wink: (reklama rulezz)

Awatar użytkownika
Schlesien
Posty: 572
Rejestracja: 10 sie 2002, o 21:01
Lokalizacja: Batory / Hamilton
Kontakt:

#18 Post autor: Schlesien » 9 lut 2003, o 18:08

W koncu ktos wyjasnil nam ta cala sytuacje. Teraz mile widziana bylaby riposta prezesa.

Mariusz, za ta wypowiedz masz u mnie wielki szacunek. Teraz przeszkoda w Twoim pozostaniu w klubie nie moze byc wysokosc kontraktu, ale nadal nie spelniasz tego warunku o krytykowaniu zarzadu :wink: , a wychodzi na to, ze to najbardziej zniecheca do Ciebie niektore osoby.

Bardzo boli to, ze nie chce sie w Ruchu kogos, komu zalezy na tym klubie. Sprowadza sie zawodnikow ktorzy traktuja ten klub jako odskocznie do dalszej kariery... Tymczasem pozbywamy sie ludzi zwiazanych emocjonalnie z klubem i regionem.

Mariusz trzymaj sie. Dla mnie zawsze bedziesz NIEBIESKI!
Obrazek

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#19 Post autor: radzion » 9 lut 2003, o 20:03

loz kurna mac!!!!jak przeczytalem to co napisal Mario to az mnie zatkalo!nie wiem nawet co mam powiedziec!zreszta ci co wypowiedzieli sie przede mna napisali chyba juz wszytsko co mozna napisac!zobaczymy co teraz zrobi zarzad!

ja osobiscie mam wielka nadzieje na to ze jeszcze nie raz bedziemy mogli zaspiewac :

MARIO MARIO MARIO GOOOOOOOOOOOOL,MARIO GOOOOLL, MARIO GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL :D :D :D :D

Awatar użytkownika
Schlesien
Posty: 572
Rejestracja: 10 sie 2002, o 21:01
Lokalizacja: Batory / Hamilton
Kontakt:

#20 Post autor: Schlesien » 9 lut 2003, o 20:03

Jeszcze jedno
w szeregach działaczy tych klubów nie ma miejsca dla osób ,które zachowują się tak jak np: w Wilnie (bieżnia) w Mediolanie(przerwa meczu) czy w Maroku(prezenty na oficjalnej kolacji)
Cos tam obilo mi sie o uszy na temat Wilna, ale moglby mi ktos to wyjasnic co tam (oraz w Mediolanie i Maroku) sie dzialo?

Z gory dzieki
Obrazek

DIDI
Posty: 480
Rejestracja: 24 sty 2003, o 21:23
Lokalizacja: Myslowice-Duesseldorf
Kontakt:

#21 Post autor: DIDI » 9 lut 2003, o 20:37

Mario udowodniles ze jestes Chorzowski z JAJAMI.Teraz kolej na Rogale!Jesli niezagrasz w rundzie wiosennej Rogala zostanie WYGNANY!Kibice i dziennikarze sie o to POSTARAJA.Pozdrowka
FREIES Oberschlesien!
Ernst Otto Pradella

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1955
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#22 Post autor: wojt » 9 lut 2003, o 20:43

Uważam tak samo jak Kosa. Tekst Mariusza nie tyle powinien co musi znależć sie na łamach prasy. Jest nas tu na forum garstka i tak na prawde wielu kibiców Ruchu zupełnie nie wie co się dzieje w naszym klubie. Prasa trafia do szerszego grona ludzi i sadze że wszyscy sympatycy "niebieskich" powinni wiedzieć jak wspaniale kierowany jest nasz Ruch i jak traktuje się zasłużonych ludzi.
Mysle także że Śrutwa pisząc ten post doskonale zdawał sobie sprawe z tego że predzej czy pózniej jego list dostanie sie na łamy gazet. I bardzo dobrze.

Gość

#23 Post autor: Gość » 9 lut 2003, o 21:23

Może nie zgadzam się z niektórymi decyzjami Zarządu,ale nie chciałbym mieć za pracownika faceta,który sra w swoje gniazdo,który za forsą biegł grać do legii.Bez Śrrutwy RUCH był najlepszą drużyną w lidze - jesień 1999r.,by póżniej zająć 3 miejsce w lidze.Nikt go z Klubu nie wyrzuca,poprostu skończyła się umowa o pracę i basta.

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#24 Post autor: KK » 9 lut 2003, o 21:39

Nie widze nic dobrego w publicznym praniu brudow...
Nie powinni ich zaczynac dzialacze, nie powinni kontynuowac pilkarze
To jest chore. Trzeba rozwiazac problemy na wlasnych smieciach, a nie byc posmiewiskiem calej Polski...
Ciekawe czy tego chcecie, zeby jutro gadal Wam Legionista z szyderczym usmiechem czy to prawda ze na Ruchu nie ma cieplej wody itp!
Jeszcze nie dawno coniektorzy ktoryz teraz to popierdaja smiali sie z Gieksy. A pismaki pochwyca temat, dopisza jeszcze jakas swoja bajeczke i daja na pierwsze strony gazet
Ja nie chce miec doczynienia z klubem w ktorym dzialacze i pilkarze kloca sie miedzy soba na pierwszych stronahc gazet
Powiedzcie mi gdzie tak jest zagranica? Oczywiscie nie mam tu pretensji do Mariusza, bo on tylko ripostuje, odpowiada, bo watek jest juz dluzszy
Ale zamiast go skonczyc, coniektorzy chca go kontynuowac jak widze, bo im sie to podoba (kilku osobom na tym forum:( ). Mi sie takowe klotnie nie podobaja. Dla wszystkich RUCH jest chyba wazny, a po co szargac jego nazwa?!
Nie po to Wilimowski, Cieslik, Marx, Warzycha i Śrutwa pracowali na dobre imie RUCHU zeby teraz uchodzic za sklocony miedzy soba klub, w ktorym nie ma wody, sa gigantyczne dlugi...
Niech zarzad i pilkarze wyjasnia to jakos miedzy soba, nawet z udzialem chorzowskich kibicow, ale po jakiego maja wiedziec o naszej wewnetrznej sytuacji inni?!
Ja juz koncze, ale jak jutro zobacze w ktores z gazet watek z dzisiejszego listu Mariusza to spale kiosk...

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#25 Post autor: Patton » 9 lut 2003, o 22:32

gosc - zaloguj sie... to nic nie kosztuje. KK - dlaczego maja niby nie pisac? Mamy kolorowac cos co jest czarno - biale? Chcesz, zeby byla sielanka, jak jest dupne bagno? Pomysl troche. Wilimowski, Cieslik itp... tak - ONI budowali dobre imie KLUBU... ale nie dzialaczy i zarzadu! A kto to dobro niszczy? Mariusz, ze pisze prawde? Gazety, ze opisuja prawde? Dlaczego 30 ludzi ma to czytac na forum, a kilkadziesiat tysiecy lub wiecej innych Niebieskich ma o tym nie wiedziec? Moze wlasnie te wiadomosci wkoncu podzialaja mobilizujaco na ten "nierzad". KK - szanuje Cie naprawde bardzo za to co robisz, ale wydaje mi sie, ze chcesz wybielac caly zarzad... robisz to wprawdzie dyplomatycznie, ale jakos to Ci nie wychodzi... Niemiej tego za zle akurat mi... Kiedys na IRCu rowniez broniles postawy prezesa wobec Mariusza... teraz raczej nie wiem, jak mozna bronic zarzad i reszte... Zle jest w klubie - i to wiemy wszyscy od kilku dobrych lat... dziwne, ze najbardziej zainteresowani czyli zarzad&co nie chce o tym slyszec... jest dobrze, krzeselka, oswietlenie, remont trybuny, bramki... szkoda gadac... pewnie, na zewnatrz wszystko elegancko wyglada, a srodek wpier... pasozyt... Pozostaje jedno pytanie bez odpowiedzi - Kiedy to sie skonczy wreszcie?? I niech gazety to opisuja! Niech kazdy wie wreszcie jak jest! I nawet niech gorole sie smieja, ze nie ma cieplej wody - to jest prawda KK.... a prawda bardzo boli... niestety! Pozdrawiam! Nie pal kioskow... Anarchia jest okrutna doktryna polityczna :wink:
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

Gość

#26 Post autor: Gość » 9 lut 2003, o 22:57

Patton myśle że żądna gazeta nie opublikuje w całości tego tekstu. Po prostu oni szukają jakiejś sensacji, wytną kilka zdań które zupełnie ozanaczają coś innego i to pogrubią i wstawią na pierwszą stronę. Z tutułem"wielka niebieska sensacja". To są wilki czychające na zdobycz. NIe obchodzi ich kto m rację.

Jeżeli dałoby się (to jest tylko moj pomysł) skontaktować z zaprzyjaźnioną
gazetą i tam to opublikować byłoby dobrze. Ale kto ma takie kontakty jest to prawie nie możliwe.

Co do postu Mariusza to brawo za coś tak objawiającego prawde tej sprawy. Obawiam się jednak że to kolejna sprawa która może wkurzyć prezesa. Dla niego tu bedzię za dużo prawdy lub dla niego nieprawdy.

Gość

#27 Post autor: Gość » 9 lut 2003, o 22:59

Słyszałem od mojego sasiada,ktory gra w Ruchu,ze Mariuszowi konczy sie kontrakt 9 lutego/dzisiaj/dlatego jest moze rozgoryczony.Sasiad powiedzial mi,ze w ostatnich latach jak kogos chcieli sie pozbyc z Klubu to druzyna sie wstawiala za nim u prezesa.Tak mialo byc kiedys z MIzia i Grzanka.W gazecie wyczytalem ze na obozie druzyna wstawila sie za Jamrozem.Za Mariuszem nikt z druzyny nie wstawil sie.A na ostatnim obozie druzyna wybrala nowego kapitana-Bizackiego-by po powrocie do Chorzowa poinformowac ze Mariusz nie jest juz kapitanem.
Panie Kubicki ,ma pan racje by zale Mariusza byly rozpatrywane w Klubie a nie na forum.Kiedys na forum o to samo prosilem prezesa.
Pozdrawiam . Od 21 lat kibic NIEBIESKICH

Mariusz

#28 Post autor: Mariusz » 9 lut 2003, o 23:38

Sorry "gościu" trochę się zdekonspirowałeś.Żaden z piłkarzy (Twoich sąsiadów) nie wiedział o tym ,że kontrakt kończy się 9 lutego,.Nawet trener dowiedział się o tym w sobotę już po mojej rozmowie z Prezesem.
Różnica pomiędzy Tobą a mną jest taka ,że ja swoje posty podpisuję.
Tak na przyszłość : gdybyś się zdecydował to wpisz prawdziwe dane.

gosc - inny

#29 Post autor: gosc - inny » 10 lut 2003, o 00:15

Kto moglby sie wpisac pod gosciem - ktorego Mariusz zdekonspirowal ?
Ja odnosze wrazenie - ze albo osoba ktora zna Mariusza i mu jest nieprzychylna albo ktos z klubu ?
Jedno jest pewne - osoba w jakis sposob wtajemniczona...
Co sadzicie ?

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1955
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#30 Post autor: wojt » 10 lut 2003, o 00:16

Zaraz mnie szlag trafi.Brawo Patton!! Ukrywanie całego gnoju jaki jest w tym klubie, braku wody, pradu, itp. smierdzi głeboka komuna.Pare osób w klubie doskonale pamieta czasy pzpr i wie jak zamknąc geby tym co chca krzyczec.Zna sposoby tuszowania matactw, wie co to jest propaganda wątpliwego sukcesu. Na szczescie to nie te czasy. Sa jeszcze wolne media które nie wiem dlaczego tak niektórym przeszkadzaja. Gówno mnie obchodzi śmiejacy sie Legionista, mamy w Chorzowie "stajnie Augiasza" i jesli nie posprzątało sie w niej przez tyle lat to trzeba o tym mówić otwarcie.Każdy z nas chce znać sytuacje w swoim ukochanym klubie. Dlaczego wszyscy mają milczec bo 25 nieudaczników nie radzi sobie z utrzymaniem klubu??Śrutwa napisał list może trochę "pod publiczke "co nie zmienia faktu że jako jedyny nie boi sie powiedzieć tego czego zabraniaja mówić innym piłkarzom i chwała mu za to.
Na temat "gościa" który ma sąsiada szkoda nawet sie wypowiadać to napewno jakis wiedzący z "listy dwudziestu pięciu".

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19gorek20, Bing [Bot], Google [Bot], JSensei i 177 gości