Mariusz Śrutwa c.d.

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów

Czy chcesz aby Mariusz Śrutwa grał wiosną w Ruchu

tak
43
84%
nie
8
16%
 
Liczba głosów: 51

Wiadomość
Autor
DIDI
Posty: 480
Rejestracja: 24 sty 2003, o 21:23
Lokalizacja: Myslowice-Duesseldorf
Kontakt:

#16 Post autor: DIDI » 28 sty 2003, o 20:07

Jak dostanie szanse to musi strzelic minimum 10 bramek do konca sezonu,bo nic nam po drogich legedach.

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10345
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#17 Post autor: gerhat » 29 sty 2003, o 08:46

musi?
zabawne poczucie humoru :D
jak się musi, to zazwyczaj nie wychodzi
lepiej gdyby zamiast stawiania warunków, kibice zajęli się dopingiem

WOJTEKK

#18 Post autor: WOJTEKK » 29 sty 2003, o 13:05

tak sie zastanawiam kto tak naprawde rzadzi w klubie ? czy Pan Prezes ma decydujace zdanie i jest pierwszym :roll: czy tez moze zarzad miłosciwie nam panujacy ma decydujace zdanie i rzadzi samym prezesem :roll: ,Prezes ma wazne sprawy osobiste o.k ale czy ta sprawa nie jest wazna :?: :?: moze dla Prezesa nie,ale w felietonie na temat Mariusza jest ładnie napisane CAŁA Polska ZACHICHOTAŁA,kurwosci totalny wstyd jezeli dwóch kiedys przeciez przyjaciół niepotrafi sie dogadac Panie Prezesie gdzie jest Pana decydujace zdanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!chyba,ze opinie kibiców ma Pan poprostu w du*** i nieliczy sie z nami wogóle :?: :?:

marcyk
Posty: 704
Rejestracja: 22 sie 2002, o 13:21
Lokalizacja: Naklo Slaskie
Kontakt:

#19 Post autor: marcyk » 30 sty 2003, o 09:10

ku*** mac niy wyczimia. zarzad i prezes som slabi wszyscy to potwierdzajom, ale przestoncie jus robic z Mariusza swietego meczennika to jest sprawa miedzy nim i rogalom. a 15000 na miesiac czy jak kto woli ok 9000 po potraceniu podatku to dla niektorych kupa kasy.
Wg mnie jak Mariusz ma niebieskie serce i krew i naprawde chce grac tylko w RUCHU to powinien przyjac te kwote, pokazac sie z jak najlepszej strony w zblizajacej sie rundzie udowadniajac prezesowi ze sie mylil i usiasc z nim do stolu w sprawie zmiany kwoty kontraktowej.I nie mowcie mi, ze to jest niemozliwe.
Jo go na chwila obecno z formom jako prezyntuwol na jesiyn niy widza go nawet na lawce. Zas mozecie mie wszyscy zj***c ale niystety osobiscie SuperMaria niylubia.

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10345
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#20 Post autor: gerhat » 30 sty 2003, o 11:19

marcyk - każdy ma prawo do swojego zdania, taka jest istota tego forum i tej ankiety. Tematem ankiety nie jest to kto lubi bądż nie lubi Mariusza, tylko zupełnie coś innego.

Każdy wypowiada się w swoim imieniu, Ty też masz do tego prawo, więc uszanuj to i nie oceniaj wypowiedzi innych (to apropos pierwszego Twojego akapitu, bo reszta jest ok)

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#21 Post autor: KK » 30 sty 2003, o 12:14

Tak jak juz mowilem kibice nie wiedza o wielu roznych kwestiach rozstania z Mariuszem Srutwa...
Oprocz tych juz przyslowiowych za niedlugo 15.000 Mario dostal podobno jeszcze jedna oferte o ktorej wspominaliscie, ale ktora wiaze sie z duzo mniejszymi pieniazkami...
Moze wiec wstrzymiecie sie z ta cala krytyka, bo to sie robi juz nudne... Maslo maslane, kilka tematow, a w kazdym ta sama sytuacja, zobaczymy jak ostatecznie sprawa sie zakonczy, z tego co mi wiadomo to jeszcze wszystko w rekach Srutwy...

Pozdro

WOJTEKK

#22 Post autor: WOJTEKK » 30 sty 2003, o 17:35

kk z twojego postu wnioskuje,ze cos wiesz konkretnego takie mam wrazenie,ale poczekajmy wtakim razie do rozpoczecia sezonu,chyba ze cos napiszesz :wink:

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#23 Post autor: radzion » 30 sty 2003, o 18:52

kk piszesz ze wszytsko w rekach mariusza.czyli co?prezes zlozyl kolejna oferte?ja juz tu nic nie rozumiem,raz pisze sie ze klub nie chce maria,teraz piszesz ze wszytsko zalezy od niego!a na stronie jest napisane ze Piotrk Mandrysz nie przewiduje go w sparingach!
wydaje mi sie ze teraz jerst najlepszy moment aby glos zabraly zainteresowane osoby!niech w koncu zakoncza jakos ten temat,bo do czasu kiedy to sie nie stanie to beda ciagle komentarze

Mariusz

#24 Post autor: Mariusz » 30 sty 2003, o 23:06

K.K. przy całym szacunku piszesz to co myślisz czy to co Ci podsuną przemyśl pewne sprawy i wyciągnij wnioski z tego jak wypowiadają się chłopaki do gazet pozdrowienia.

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#25 Post autor: KK » 30 sty 2003, o 23:52

Mariusz - ja nie wiem jaka jest dokladnie sprawa...
Wiem tyle ze powinien pan jakos porozumiec sie z prezesem...
Mysle ze znajdzie sie mimo wszystko wyjscie z tej sytuacji!
Obie strony musza miec troche dobrej woli i bedzie dobrze
Cos slyszalem o jakies dodatkowej ofercie. Ale nie wiem ile w tym wszystkim jest prawy, bo juz chyba wszyscy sie pogubilismy sie w tej sprawie

Pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
Schlesien
Posty: 572
Rejestracja: 10 sie 2002, o 21:01
Lokalizacja: Batory / Hamilton
Kontakt:

#26 Post autor: Schlesien » 31 sty 2003, o 03:36

A ja nie wiem co o tym wszystkim myslec. Wiem, ze tak nie powinno wygladac pozegnanie z pilkarzem ktory tyle zrobil dla tego klubu. Wydaje mi sie, ze na to pozegnanie jest jeszcze za wczesnie.

Co do tych pieniedzy to nie mysle, zeby to byl powod do wyrzucenia (bo tak to trzeba nazwac) Srutwy z klubu. On nie byl najslabszy, on byl tylko (az) najbardziej niewygodnym zawodnikiem dla niektorych dzialaczy...

Z racji mojego miejsca zamieszkania bylem w tym roku tylko na dwoch meczach, wiec moze sie nie powinienem wypowiadac, ale Mario gral w nich bardzo ambitnie. Byl bardzo widoczny na boisku, cofal sie pod bramke kiedy bylo trzeba czego nie moge powiedziec o takiej postaci jak Wos (w czym nie byl odosobniony). W tych meczach bardziej mi sie podobali tylko Marcin Molek i Damian Gorawski.

Obecna polityka klubu polega na sprowadzaniu zawodnikow z karta na reku, to mozna zrozumiec, ze klub ma problemy finansowe, ale niech to beda pilkarze ktorzy chca grac dla Ruchu a nie dla kasy! Jesli nie ma takich lub na takich nas nie stac, to niech zarzad postawi sprawe jasno, pare cienkich lat, bo pieniadze zostaja inwestowane w mlodziez. Na kresach jest pelno dzieci ktorych marzeniem jest gra w niebieskiej koszulce. Trzeba im tylko pomoc i nie marnowac tych talentow. A tym czasem... najbardziej niebieski pilkarz w kadrze zostaje wyrzucony...

Mariusz, mam nadzieje, ze kiedys sie dowiemy o co poszlo i zycze sobie (i Tobie), abys zostal i pokazal wszystkim ktorzy Cie juz skreslili, na co Cie stac.
Obrazek

Marik
Posty: 217
Rejestracja: 14 sie 2002, o 13:33
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#27 Post autor: Marik » 31 sty 2003, o 06:37

Temat rzeka i ilu kibiców tyle punktów widzenia. Ja zastanawiam sie tylko kim bedziemy grać w ataku przy kontuzjach "Kałacha", Gorawskiego i Narwojsza. Sam "Bizak" raczej nie gwarantuje gradu bramek. Co prawda ostatnio najwiecej bramek strelali pomocnicy ale ich też juz w składzie nie ma. Tak więc wydaje mi się, że dla dobra klubu dogadanie się z Mario powinno być sprawą priorytetową, chociaż nie wiem czy Mariusz po tym jak został na Cichej potraktowany ma jeszcze ochotę grać w niebieskiej koszulce.

gregor
Posty: 747
Rejestracja: 30 wrz 2002, o 20:12
Lokalizacja: Katowice-Janów
Kontakt:

#28 Post autor: gregor » 31 sty 2003, o 22:01

ku*** pozbywamy się ludzi którzy chcą grać w Ruchu a ci którzy oficjalnie mówią że chcą odejść dalej są w kadrze. wy***ać Jamroza i Masternaka....
Sory za przekleśtwa ale się wkurzyłem

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#29 Post autor: radzion » 1 lut 2003, o 08:14

kur... ja juz tez trace cierpliwosc!!!teraz czytam ze kontuzja gorawskiego jest powazniejsza,odpukac,a co bedzie jesli cos mu sie stanie w trakcie rundy wiosennej!do tego by doszly kontuzje kalasza i narwojsza!!!!
ciekawe kogo wtedy trener wstawi do ataku!!!!
moze jacka matyje!juz raz gral w ataku\!
gregor bardzo dobrze napisal!ci co chca grac w ruchu zostaja wypier!a ci co chca odejsc graja dalej!
kurw.. Pnie Prezesie zastanow sie Pan wreszcie co Pan robi!
a moze to Pan wyskoczy na boisko jak nie bedzie kim grac????

Lofs
Posty: 346
Rejestracja: 30 sty 2003, o 18:51
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#30 Post autor: Lofs » 1 lut 2003, o 12:17

Jestem oczywiscie za tym, zeby Mario zostal. Przede wszystkim zbyt wiele Mu zawdzieczamy, by Go wywalic jak gowniarza.
Jednak, zeby wszystko skonczylo sie happy endem, potrzebna jest dobra wola i rozsadek z obydwu stron. Obaj panowie w imie interesu wyzszego powinni zapomniec sobie dawne urazy (jesli takowe sa),natomiast sam Mario nieco stlumic swoje apetyty finansowe. Jest w tym klubie juz 12 lat z okladem i wie, jaka jest sytuacja. Niech przynajmniej raz zwyciezy Ruch, a nie partykularne interesy

POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH NIEBIESKICH :idea:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19aRtuR20, Bing [Bot], Google Adsense [Bot], HullCityFC, Marcus, Radvan138 i 206 gości