Ruch - Wisla 0 -3

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Gość

#16 Post autor: Gość » 16 mar 2003, o 21:59

Uważ

Gość

#17 Post autor: Gość » 16 mar 2003, o 22:03

SZKODA ZE TAK SIE SKONCZYLO DO PIERWSZEJ BRAMKI wisly BYLO NAWET DOBRZE POZNIEJ ZLE . TROCHE NIE ROZUMIE MANDRYSZA PO CO WPUSZCZAL SZYNDROWSKIEGO A NIE SPUSCIL JAMROZA CZEMU NIE GRAL WIECHOWSKI . BARDZO DOBRZE ZAGRAL NOWAK NAWET DOBRZE LINES I NIEZLE KALASZ . MURAWA W DOBRYM STANIE CZEMU W WYWIADZIE ZAPRZECZAL MARIO . kibice wisly NIE POKAZALI SIE Z DOBREJ SATRONY (OPROCZ TEGO ZE MIELI KILKA ODPUSTOWYCH RAC )
PRZEZYWAC TO SE MOGA SWOICH KOLEGOW GOROLE SWINSKIE .
WRACAJAC DO MECZU TO MYSLALEM ZE BEDZIE GORZEJ . MOZE TERAZ Z gornikiem BEDZIE LEPIEJ

Awatar użytkownika
L_M
Posty: 1137
Rejestracja: 16 gru 2002, o 13:20
Lokalizacja: z misji na Marsa
Kontakt:

#18 Post autor: L_M » 16 mar 2003, o 22:04

ogolnie i tak na szybko: porazka za wysoka! do utraty gola bylo niezle. z nabytkow najbardziej podobal mi sie Nowak - pilkarz najlepszy w Ruchu i mam nadzieje 1 bramkarz! fajnie w 1 polowie gral Lines, w drugiej nieco siadl. Lasza ma duze mozliwosci chyba, pare fajnych solowek, ale widac brak zgrania i treme. mam nadzieje ze po paru nieudanych zagraniach sie nie spali.

w defensywie niezle Cecot i Wlecial. klopoty z pomoca, w ataku zawiodl troche biza, ozywil gre gora.

w nastepnych meczach bedzie lepiej - rozwalimy Gornik!!!!!!!!!!!!!

pozdRo

ps. juz za kilkanascie minut na stronie minuta po minucie, statystyki ( opis juz jest )

Darek

#19 Post autor: Darek » 16 mar 2003, o 22:06

MOJE SPOSTRZEZENIA CO DO MECZU NIE SA OPTYMISTYCZNE OBRINA DAREMNA ZERO KRYCIA ZERO BLOKAD SZCZAŁOW WISŁA W NASZYM POLU KARNYM BAWIŁA SIE W KOTKA I MYSZKE POMOCY CAŁKOWICIE BRAK A O ATAKU CIEZKOCOS POWIEDZIEC BO PRAKTYCZNIE GO NIE BYŁO BIZAK SAM Z PRZODU NIC NIE ZDZIAŁA. WYRAZNIE BYŁO WIDAC ,ŻE WISŁA GRALA NA LUZIE I TO WIELKIM A MY MYSLELISMY TYLKO O OBRONIE NIC WIECEJ. TYLE O MECZU TERAZ CHCE PARE SŁOW NAPISAC O INNYCH SPRAWACH. BILETY NA KRZESEŁKA PODROŻAŁY ALE GŁOSNIK NA SEKTORZE 4 BYŁ NIE SŁYSZALNY ZNOWU PRZY WEJSCIU NA SEKTORY 4,5,6 ZACIEŁA SIE BRAMKA. JEDNYM SŁOWEM IM DROŻEJ TYM GORSZE WARUNKI. SŁYSZAŁEM WIELKIE OBUŻENIE WIELU OSÓB JESLI NIC SIE NIE ZMIENI W PODEJSCIU DO KIBICÓW ZE STRONY KLUBU TO ZA NIE DŁUGO ZOSTANIE NAS BARDZO MAŁO A MOZE I MNIEJ JAK CENY BEDA DROŻEC A GRA BEDZIE CORAZ GORSZA. POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#20 Post autor: fuhr » 16 mar 2003, o 22:14

pierwszy 30 minut jeszcze jakos miare do wytrzymania a potem szkoda slow......nie bylo chopa ktory by u nas poprowadzil gre...co do debiutantow dla mnie wszysy na plus

lasza spoko zagral - bardzo mnie wnerwilo jak on strzelal a bizak i jamroz zdaje sie na niego z ryjem ze nie podawal


Kiwi tez spoko kilka fajnych klepek i w koncu ktos z rogu potrafi zacentrowc...

A pan torman przy zadnej bramie nie zawinil a kilka wybronil

dla mnie porazka dzis byl jamroz i przede wszyskim brak walki w drugiej polowie


bedzie ciezko w tym sezonie :)
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1955
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#21 Post autor: wojt » 16 mar 2003, o 22:30

"NA TYPERZE POSTAWILEM 2-1 DLA WISLY (ALE TO JEST TYLKO TYPER)
WIERZE W TO ZE RUCH WYGRA !!! I WIEM ZE WYGRA !!!
P.S ALE BEDZIE CIEZKO..."
Tak napisałeś "Niebieski Brzozo" w typowaniu meczu Ruch-Wisła.
"WRACAJAC DO MECZU TO MYSLALEM ZE BEDZIE GORZEJ . MOZE TERAZ Z gornikiem BEDZIE LEPIEJ": to juz twój tekst który przeczytałem po meczu. Jesli przed meczem wierzysz w zwycięstwo a po bardzo słabym meczu w naszym wykonaniu przegranym u siebie 0-3 , piszesz ze myslałeś że będzie gorzej to ja już nic nie rozumie. Wszyscy twierdzą że do pierwszej bramki wszystko było ok, muszę jednak przypomniec ze w pilke nozna gra sie 90 min. i wcale nie do pierwszej bramki. To że gralismy "w miare" do 41 min. też b. łatwo mozna wytłumaczyc, Wisła chciała to spotkanie wygrać i atakowała a my moglismy wtedy kontratakowac. Kiedy krakowianie zdobyli bramki to my musielismy przejsc do ofensywy.Jak to wygladalo kazdy widzial. Reasumując wydaje mi sie że kontry wychodzą nam jako tako, ale czuje ze znowu bedzie tragedia jak zagramy mecz o 6 punktów i to my bedziemy musieli strzelic bramki i wygrać. Jedyny jasny punkt tego fatalnego(wybaczcie ale nie potrafię sie cieszyc kiedy bezdyskusyjnie przegrywamy) meczu to Nowak.

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#22 Post autor: vahanara » 16 mar 2003, o 22:47

Zadziwia mnie optymizm wielu wypowiedzi. Bardzo przęciętny mecz. Wisła wyluzowana od początku do końca, Ruch - jak ktoś to tu dobrze określił : jak skazaniec. Szczerze mówiąć nie widzę zbyt wielu pozytywów. W I połowie podobała mi się lewa strona (klepy Linesa) ale za to prawa - beznadziejnie. Jarczyk bardzo anemiczny a sprinterskie popisy Matyji wręcz żenujące. Z Kałacha może kiedyś coś będzie, dziś był wyraźnie stremowany. Nieźle Nowak ale to reguła że w takich meczach stosunkowo dobrze wypada bramkarz. Powinien uczyć się od Matuszka "motywowania" kolegów - zwłaszcza obrońców. Mam wrażenie że założenie przed meczem było takie : bronimy się do póki się da a potem kapa... W grze nie było żadnego pomysłu. Wyjścia z kontrą w dwuch lub trzech bez pomocy reszty drużyny nic nie mogły przynieść tym bardziej że wszystko było b. chaotyczne. Obawiam się że czeka nas bardzo trudna walka o utrzymanie - choć chciałbym się mylić.
Pozdawiam

Tomasz_W

#23 Post autor: Tomasz_W » 16 mar 2003, o 23:50

Mecz jak mecz, do utraty bramki nawet nasi mnie zaskoczyli, Wisla grala na luzie. Porazka raczej wkalkulowana. Od momentu straty bramki zero gry.

Fotki okolo 21 wrzucilem na stronke - zapraszam !

WIŚLAK

#24 Post autor: WIŚLAK » 17 mar 2003, o 02:06

WISŁA MISTRZEM Polski.[/color][/size]

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#25 Post autor: Patton » 17 mar 2003, o 10:31

Osobiscie, to zawsze wydaje mi sie, ze jezeli tracimy bramke, to powinno sie atakowac, aby przynajmniej strzelic jakas kontaktowa. Akurat wczoraj Ruch dal popis, jak sie broni wyniku 0-2 :cry: Z taka gra to szybko mozemy sie obudzic. Zero ataku, pomoc w rozsypce, obrona... eh jak od kilku dobrych sezonow niepewna... Nie wiem, jak niektorzy moga sie cieszyc, ze bedzie dobrze, bo 30 min. Ruch gral niezle. Tylko, ze w meczu jest jeszcze 60 min.... Pozdrawiam...
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

deniss
Posty: 194
Rejestracja: 13 sie 2002, o 03:04
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

#26 Post autor: deniss » 17 mar 2003, o 12:26

Patton niektorzy nie ciesza sie ze bedzie dobrze ale raczej chyba maja nadzieje ze bedzie lepiej tak jak ja bo.....Wisla jest najlepszym klubem w polsce niestety i narazie nie ma bata na nich
a co do niektorych pilkarzy moim skromnym zdanim to
Bizacki waleczny ale cieko ze skutecznoscia i nie rozumial sie z kalaszem
Rechwiaszwili na poczatku meczu spiety puzniej lepiej cos z niego bedzie(nawet zaczol op***dalac innych :) )
Lines cieko bez szybkosci i zrozumienia z innymi, zachowywal sie jak zagubiony dzieciak tylko jedna wrzodka na pole karne to nie to co sie po nim spodziewalem moze co z niego bedzie
Cecot chyba to on byl odpowiedzialny za krycie Uche (nie jestem pewien bo jego nikt nie pilnowal) a ten murzyn robil co chcial na prawej stronie
Matyja zero szybkosci z 10 kg nadwagi Kosowski osmieszyl go jak razem startneli do pilki
Wlecialowski nawet niezle
Gorawski i Molek to nasza nadzieja na nastepne mecze Gora jest super nawet po kontuzji jest szybki i cwany mam nadzieje ze w zabrzu zegra caly mecz
ogolnie w meczu z Wisla wypadlisny bardzo bardzo blado pocieszam sie tylko tym ze Wisla to druzyna ktora moze walczyc z najlepszymi w europie
pozdro
MOJA JEDYNA MIŁOSC TO
NIEBIESCY

Gość

#27 Post autor: Gość » 17 mar 2003, o 12:53

Myślałem że mecz odbywał się w krakowie,cały czas doping ze strony wiślaków,a u nas tylko wasze matki to są k..... żenada.Spodobała mi się ich oprawa meczu za***ista.a piosenka "la lalalala la lalalala"+gwizdek do tego-rewelacja można byłoby to wnieść do naszego repertuaru.

Viro

#28 Post autor: Viro » 17 mar 2003, o 13:25

ta piosenke chyba przywiezli z Rzymu ale mi osobiscie tez sie podobala
pozdRo

Fidel z Jastrzebia

#29 Post autor: Fidel z Jastrzebia » 17 mar 2003, o 13:38

Występuję teraz w roli pośrednika Sebastiana:

"Dziękuję wszystkim za miłe słowa na mój temat po meczu na forum.
W tej chwili nie mam dostępu do neta - więc pisze mój kolega.

Seba Nowak"

piechol
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 243
Rejestracja: 22 wrz 2002, o 11:18
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#30 Post autor: piechol » 17 mar 2003, o 13:53

podobała mi się gra Nowaka.

obrona - słabiutko

pomoc - prawa strona ok, dobra gra Jarczyka. Lines ? Niech jeszcze troche pogra, to będę wiedział na czym stoimy, aczkolwiek lepszy defensor.

atak - Łasza - ok, lecz brakowało mu zdecydowania, a mógł jedną bramkę strzelić. Podobał mi się Gorawski. Bizacki zdecydowanie nie.
od małego NIEBIESKI

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], HullCityFC, Marcus, pedro-sbl, Pulocini, Radvan138 i 201 gości