tranfery!!!

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Gość

#16 Post autor: Gość » 15 sty 2003, o 23:36

Z tego co ja sie orientuje to nawet i Maciej Bykowski jest obecnie wolnym piłkarzem. No nie wspominam o Citce bo jego chyba nikt specjalnie w Chorzowie by nie chciał. Ale na przykład swoja kartę na ręku ma również Sławomir Wojciechowski.

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#17 Post autor: radzion » 16 sty 2003, o 08:17

bart racja, ale....
z tego co wiem to ani na bykowskiego ani na "wojciecha" ruchu nie stac!
poza tym wojciechowski grajac w radomsku nic ciekawego nie pokazal,a kasy bierze duzo
poza tym co do bykowskiego to atak mamy nawet dobry(jesli porownac z innymi formacjami)
a do pomocy to szczerze wolalbym andruszczaka ktory moze nie jest takim technikiem jak wojciechowski ale jest walczakiem a takich przede wszystkim potrzebujemy

Morris
Posty: 280
Rejestracja: 10 sie 2002, o 16:36
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#18 Post autor: Morris » 16 sty 2003, o 09:59

Anonymous pisze:nie wiem czy to najlepsze miejsce do podawania tej propozycji ale może by się tak zakręcić koło sprawy pozyskania Cisielskiego. dziś na różnych forach pisza, że musi odejść z Widzewa, że w Polonii do której ma wrócić sytuacja kiepska...

potrzebujemy obrońcy bo z tego co widac nie ma konkretnych zawodników w tej formacji Ruchu. Ciesielski jest młody, potrafi grać w piłkę, no i ta ksywka "killer" mówi chyba sama za siebie. takich ludzi nam potrzeba!
to była moja, rozsądna chyba propozycja (zapomniałem się zalogować z uczelnianego kompa), jednak na takiego gracza troszkę pieniążków trzeba pewnie wysupłać, a z tym krucho...

AndRe
Posty: 2204
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#19 Post autor: AndRe » 22 sty 2003, o 20:10

Ze strony Widzewa

"Inny obcokrajowiec Żelijko Mrvaljević także zastanawia się nad odejściem: "Obawiam się, że trener nie będzie na mnie stawiał" - mówi. Piłkarz ma kilka ofert, interesują się nim Ruch Chorzów, KSZO Ostrowiec, Pogoń Szczecin, GKS Bełchatów i ŁKS."

Kojarzy go ktos?? Bo mi szczerze mowiac nie te nazwisko nie mowi.

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#20 Post autor: KK » 22 sty 2003, o 22:29

Mrvaljević ?? Pierwsze slysze ale spytam kogo trzeba 8)
Na google szukalem nic nie znalazlem... Tyle ze w sparingach Widzewa spisywal sie bardzo dobrze...

Gudrun/Dortmund

#21 Post autor: Gudrun/Dortmund » 23 sty 2003, o 02:30

Słuchajcie, a co z Andruszczakiem? Pojawi się na Cichej? To faktycznie bardzo waleczny zawodnik, zadziora jakich mało, ale właśnie takich potrzebujemy!!! Uważam, że może wnieść w grę Niebieskich ożywienie, poderwać chłopaków do walki!!! :wink: :wink: :wink:


BUZKI DLA WSZYSTKICH NIEBIESKICH CHŁOPAKOW!!!!!!! (i wcale nie mam na myśli mundurowych) : :wink: :twisted: roll:

WOJTEKK

#22 Post autor: WOJTEKK » 23 sty 2003, o 13:43

gudrun piszesz o ozywieniu gry,popatrz na to z innej strony przeciez jakby tak walnac w potylice w tamtym sezonie paru grajków typu Bizak ,Wleciał,Wos i inni i jakby im sie naprawde chciało grac nie było by takiego zamieszania w transferach,wszystko odbyłoby sie w sposób kulturalny,zadnych pomówien,oskarzen,docinek itd. My obwiniamy graczy i zarzad,gracze siedza coniektórzy cicho i akceptuja to co robi góra,Prezes swoje,zarzad swoje i trach ATMOSFERA RODZINNA POSZŁA SIE J....C i niewiadomo kiedy bedzie znowu dobrze,mysle ze naprawde trzeba trzepnac paru przed sezonem a bedzie dobrze z tymi co sa teraz plus Mariusz

Gosc

#23 Post autor: Gosc » 30 sty 2003, o 00:04

Na stronie GW podali ze Marcin Chyła podpisał kontrakt Górnikiem. Ciekawe czy bedzie to nastepna perełka na ktorej nie poznali sie nasi łowcy talentów :?:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19HKS20, 9chomik9, Google Adsense [Bot], HullCityFC, kibol-siem-ce, pedro-sbl, uszy i 167 gości