Śrutwa,szkoda go rozmieniać na drobne

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10345
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#16 Post autor: gerhat » 19 sty 2003, o 12:20

Wiesz czemu inni siędzą cicho. Domyslam się, są trzy grupy:
- Ci którzy nienawidzili Śrutwy
- Ci co zarabiają podobnie jak on i boją się odezwać aby tez nie dostali po łapach
- Ci co nic nie znaczą w heirarchii drużyny, czyli młodzież

A swoja drogą, zarobki 15-25 tys zł. miesięcznie nie robią na mnie, żadnego wrażenia. Przy tym poziomie płaci się 40% podatku, czyli wychodzi na to, że Śrutwa nie zgodził się na 9.000,-zł na rekę. Tyle wyciąga miesięcznie byle radny miejski na dietach, nie licząc tego co ma na boku. Wiem, że zaraz posypią się głosy obużenia, że ktoś kto zap... na dole wyciąga 1,8 tys miesięcznie na rękę. Ale nie porównujcie tego z zarobkami zawodowych piłkarzy, i nie mam tu na myśli piłkarzy z lig europejskich, bo tyle co Śrutwa zarabia się tam w IV ligach.

WOJTEKK

#17 Post autor: WOJTEKK » 20 sty 2003, o 12:39

Dobrze napisane gerhat i kk,tak naprawde nic niwiemy o atmosferze wsród innych zawodników,ale tak jak gerhat napisał tam chyba wszyscy raczej siedza cicho i niebardzo im do wypowiedzi na ten temat a szkoda napewno pare wypowiedzi byóby bardzo ciekawych :roll: moze krzys uda ci sie kogos namówic do napisania pare słów na ten temat np.Bizaka,Wleciała...........hmmmmm

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10345
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#18 Post autor: gerhat » 20 sty 2003, o 13:33

Wojtekk, na głównej jest potwierdzenie gdzie SuperMario mówi, że nie rozmawia z Rogalą o zaległościach bowiem, inni zawodnicy nie podejmują tego tematu.
Dla nich umarł król, niech żyje król. No właśnie kto waszym zdaniem teraz powinien nosić opaskę kapitana. Puki co nie wybrano jeszcze nowego, wiec może zorganizujemy ankietę, kto naszym zdaniem powinien być kapitanem niebieskich

Gość

#19 Post autor: Gość » 20 sty 2003, o 14:55

gerhat pisze:No właśnie kto waszym zdaniem teraz powinien nosić opaskę kapitana.

wg mnie bedzie to ktos z trojki

Wlecialowski
Jamroz
Bizacki


ale prawde powiedziawszy nie ma teraz zawodnika o cechach przywodczych

ja bym powierzyl opaske kapitansa Wlecialowskiemu coprawda nei jest on wojownikiem w stylu Roya Keana ale ... :roll:

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#20 Post autor: fuhr » 20 sty 2003, o 15:03

to pisalem ja 8)
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#21 Post autor: radzion » 20 sty 2003, o 15:09

kapitan????
mysle ze zostanie nim wlecialowski albo .... matuszek :roll:

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10345
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#22 Post autor: gerhat » 20 sty 2003, o 15:14

stawiam na Matuszka, mimo że nie hanys

AndRe
Posty: 2204
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#23 Post autor: AndRe » 20 sty 2003, o 16:29

Moj typ to Wlecial. 8)

Gość

Buri

#24 Post autor: Gość » 20 sty 2003, o 17:26

A może my kibice zaczniemy budować przyszłośc naszego klubu. Pójdziemy na jakies studia. Poczytamy parę książek. Wiem że to nie tak za kilka miesiecy. Tu trzeba lat nauki. Teraz jest jak jest my tego nie zmienimy. Być może w przyszłości. Poczekamy zobaczymy.


RUCH TO MY-KATOWICE.

Bolek
Posty: 851
Rejestracja: 21 sie 2002, o 20:12
Lokalizacja: paryz
Kontakt:

#25 Post autor: Bolek » 20 sty 2003, o 17:29

Wydaje mi sie ,ze kapitanem zostanie Matuszek
[img]http://www.widzewlodz.pl/images/logo/chorzow_d.jpg[/img]

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#26 Post autor: DjMaciar » 20 sty 2003, o 19:00

W tej chwili chyba najodpowiedzialniejszym facetem na tym miejscu byl by MATUSZEK ale i tak bedzie BIZA
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10345
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#27 Post autor: gerhat » 21 sty 2003, o 10:00

Wracając do głównego tematu:
Mimo wszystko Śrutwa nadal ma nadzieję, że pozostanie w Ruchu. - Spotykamy się z prezesem, rozmawiamy. Jest szansa, że jednak się dogadamy. Chciałbym zostać na Śląsku, a w żadnym innym klubie z naszego regionu się nie widzę - podkreśla piłkarz.
SuperNiebieskiMario!!!
Komentarz zbyteczny.

WOJTEKK

#28 Post autor: WOJTEKK » 21 sty 2003, o 11:01

napisałem na ten temat w gazecie wyborczej,potej wypowiedzi MARIUSZ JEST NAPRAWDE NIEBIESKI i tylko szukac takich,którzy w taki sposób sa przywiazani do barw klubowych niejedeni mogliby sie tego uczyc od Mariusza i miom zdaniem jezeli mMariusz zostanie i bedzie grał stawiam na niego bo wiem,ze ambicje ma duze i wole walki tez,a zeszły sezon puscmy w niepamiec bo miom zdaniem byli gorsi od niego.Jestam na tak-Mariusz kapitanem

ord

#29 Post autor: ord » 22 sty 2003, o 15:24

WOJTEKK pisze:Jestam na tak-Mariusz kapitanem
jestem za nie dzielmy jeszcze opaska kapitana poki co jest nim mariusz i niech tak bedzie dalej bo co jak co ale zrobil on duzo dla klubu i troszke glupio tak konczyc kariere
troche szacunku mu sie nalezy

Bolek
Posty: 851
Rejestracja: 21 sie 2002, o 20:12
Lokalizacja: paryz
Kontakt:

#30 Post autor: Bolek » 24 sty 2003, o 18:28

Jak mozna przeczytac na stronie kapitanem został Krzysiek Bizacki, mimo ,ze stawialem na Matuszka to jednak mysle ,ze Bizak poradzi sobie z tym wyroznieniem, wkoncu nie pierwszy raz bedzie kapitanem.
[img]http://www.widzewlodz.pl/images/logo/chorzow_d.jpg[/img]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: blue1920, Majestic-12 [Bot] i 159 gości