kiedy sie zaczyna liga i jaki sklad Ruchu??

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#31 Post autor: DjMaciar » 3 sty 2003, o 00:29

ja zostane soba nie mam juz wzorcow do nasladowania bo jestem za stary mysle ze te nasladowanie naszym kopacza niebieskim tylko szkodzi chca byc bog wie kim a sa tylko grajkami czasrm lepszymi czasem gorszymi :wink:
jednego faceta ktorego moge zaczac nasladowac jest RAMBO jak nasi chopcy zas beda h..ja grali na wiosna to zalatwi sie wszystkich :wink: :lol: :lol: :lol:
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

WOJTEKK

#32 Post autor: WOJTEKK » 3 sty 2003, o 12:15

jest 29 zawodników,miało byc mniej podobno po obozie bedzie kadra na lige ano zobaczymy.Jak zagraja zobaczymy,mysle,ze ostanie wydarzenia w Ruchu dały coniektórym wiele do myslenia i sami dojda do tego,ze tylko dobra gra wypracuja sobie pewny byt w klubie jak do tego dołacza checi,zaangazowanie i wole walki bedzie dobrze a jezeli oleja sprawe tak jak Wos i stwierdza,ze o puchary beda grac w innych klubach sami zostana Rambami i sami sie wykoncza :roll:

marcyk
Posty: 704
Rejestracja: 22 sie 2002, o 13:21
Lokalizacja: Naklo Slaskie
Kontakt:

#33 Post autor: marcyk » 6 sty 2003, o 09:24

Czesc wszystkim w nowym niebieskim 2003 roku. Mam jeszcze jedna propozycje na lawke . To jest HUTA jako maser. Bo bedzie np. tak ze zle pojdzie(w co niewierze) HUTA w przerwie walnie jakis wierszyk (pod warunkiem ze bedzie na rauszu) i mamy 15 Mistrza Polski. Nie mowiac juz o LM. Jo do kadry sie niy cisna bo z moim wiekym (34-wiym niyma sie cym chwolic) bych ino niypoczebnie dzwignol srednio. Wiym byda robiol za mlyn. POWODZYNIA gromy.

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#34 Post autor: DjMaciar » 7 sty 2003, o 01:06

Gromy juz od 28 grudnia a jeszcze my meczu nie wygrali nie wiem czy to przez okres swiateczny czy co? :wink:
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#35 Post autor: KK » 7 sty 2003, o 16:20

DjMaciar ty tu robisz jakies sklady, to moze na swoja nowo strona wymyslisz jakis dzial?
To nie ma jakis zly pomysl, szloby to jakos obmyslec i zrobic jakis konkurs, zawody 8)

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#36 Post autor: DjMaciar » 7 sty 2003, o 16:41

KRISZO szlo by pomyslec nad tym a co do skladu to tak sobie napisalem a wszyscy podchwycili temat i zrobilo sie ciekawie normalnie to ten post byl by juz dawno zapomniany a tak mamy dobra zabawe :wink:
POZDRAWIAM
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19HKS20, 9chomik9, Google [Bot], Google Adsense [Bot], HullCityFC, kibol-siem-ce, pedro-sbl, uszy i 161 gości