Zmiana nazwy klubowej !?!?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Viro

#16 Post autor: Viro » 7 sty 2003, o 11:02

takie firmy ktore zmieniaja nazwy sa ch*** warte razem z prezesami klubow ktorzy na to sie zgadzaja
taka Wisla ma sponsora Telefonice i kazdy ku*** wie , ze sponsorem Wisly jest telefonica i nie musieli zmieniac nazwy do tego
ja wole chodzic na 3 lige na Ruch Chorzow niz na 1 lige poczta Chorzow
uwazam, ze to plotki ale mam nadzieje , ze nie damy dupy tak jak gieksiarze i jakby cos takiego sie stalo to pokazemy tym wszystkim pierdolonym ciulom z kasa co to znaczy RUCH

Piter

#17 Post autor: Piter » 7 sty 2003, o 11:08

Viro ty wszystkich załatwisz w pojedynke? :lol:


U nas po ogłoszeniu decyzji z dupspelem, opinie były bardziej gorące, zresztą sam wiesz.
Pewne rzeczy trzeba na spokojnie przemyśleć, niestety... :(

Morris
Posty: 280
Rejestracja: 10 sie 2002, o 16:36
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#18 Post autor: Morris » 7 sty 2003, o 12:04

sam już nie wiem co myśleć o wejściu sponsora w nazwę klubu, ale moim zdaniem akurat ten artykuł to plotka wyssana z palca - taki podmiot jak Poczta Polska jeżeli już weszłaby w sponsorowanie piłki nożnej, czy jakiegokolwiek innego sportu, to nie jest jej potrzebne umieszczenie swojej nazwy w nazwie klubu bo jest na tyle rozpoznawalną marką, że może sobie pozwolic na nie stosowanie takiego wybiegu. co innego jakieś małe przedsiębiorstwo, które chce szybko zaistnieć na rynku poprzez wejście do świadomości opinii publicznej, co innego monopolista, od lat istniejący na rynku. nie wydaje mi się to realne.

w końcu Adam Małysz nie musiał zmienic nazwiska na Adam Poczta Polska Małysz :mrgreen:

WOJTEKK

#19 Post autor: WOJTEKK » 7 sty 2003, o 12:16

ktos napisał,ze Adasia Małysza tez poczta sponsorowała i dobrze na tym wyszedł,ale jak dobrze wyczytałem jest sprawa w sadzie gdyz poczta nie wypłaciła wszystkich pieniedzy ujetych w kontrakcie,Pytanie co sie stanie jak zagraja tak samo z Ruchem :?: czy jezeli to jest prawda do konca wywiaza sie z umowy :?: bo chyba Ruch nie stac na to aby sie jeszcze procesowac :?:

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#20 Post autor: radzion » 7 sty 2003, o 12:46

hmm nie bede komentowal tego czy mozna zmienic nazwe klubu bo chyba kazdy z nas ma takie samo zdanie
wkleje wam tylko cos co napisano na tej samej stronie co info o poczcie


Dnia 6.01.2003 roku, strona redakcji www.ekstraklasa.com.pl została zaatakowana. Na naszej stronie głównej zostały dodane informacje nieprawdziwe, nie mające żadnego związku z rzeczywistością. Serwis www.ekstraklasa.com.pl nie ponosi winy i odpowiedzialności za zamieszczone informację. W tej chwili jest wszystko O.K. i za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Viro

#21 Post autor: Viro » 7 sty 2003, o 12:56

Piter wg mnie wy jako kibice poprostu poddaliscie sie
pokazaliscie na 1 meczu swoje niezadowolenie wyslaliscie listy do prasy itp i na tym koniec
nie bylo zadnej bardziej spektakularnej akcji pokazujacej wasze niezadowolenie
inna sprawa jest kiedy klub zachowuje pierwotna nazwe a tylko dodaja mu jakis czlon bezsensowny hoop polonia wawa itd
a wam za***ali cala nazwe jestescie nowym tworem, jakby nowo powstalym klubem docwel was wyjebal jednym slowem
znasz moje zdanie na ten temat
i chocby nam mial sprowadzic nawet Ronaldo do klubu to niechcialbym zmieniac nazwy
jezeli Ruch zmienilby nazwe to bylaby ganba dla calej pilki
najstarszy i jeden z najbardziej utytuowanych klubow nie moze zmienic nazwy

bolo23

#22 Post autor: bolo23 » 7 sty 2003, o 13:53

Tylko nie to! :evil:
To już przesada, żeby schodzić do poziomu dospelu...
Jeszcze Poczta Polska :evil: - dobrze mają kasę, ale nie mam zamiaru żeby Ruch był kojarzony z tak niefachową i niekompetentna firmą. Zgodziłbym się już jakby to była porządna niemiecka marka jak Deutche Post :!: .

Gość

#23 Post autor: Gość » 7 sty 2003, o 14:22

ktos wam jao zrobił a wy sie podniecacie....... :D

Gość

#24 Post autor: Gość » 7 sty 2003, o 14:23

jajo...

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10345
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#25 Post autor: gerhat » 7 sty 2003, o 14:34

no właśnie, ale dla niektórych Deutsche jajo jest do zaakceptowania :lol:
pko - gdybym chodził tylko na majstra to od kilkunastu lat nie byłoby mnie na cichej, a w d... mam gówno i zabobony

Już raz pisałem, że Ruch już dawno temu przyjął nazwę sponsora do nazwy klubu, wtedy gdy naszym sponsorem był Ruch S.A. i nikt wówczas nie płakał że tradycja, że po moim trupie, że lepsza III liga.

VFLTHOMYBOCHUM

#26 Post autor: VFLTHOMYBOCHUM » 7 sty 2003, o 14:49

TERAZ POCZTA POTYM OPEL MOZE JESZCZE WTOS INNY BYDOM SIE CHCIELI WCIS NAZWOM DO NOS ZA SPONSOROWANIEA ,JAK TROCHA SIE TYM FIRMOM POGORSZY I BYDZIE IM CIYNZKO SZLO TO PIYRSZE CO ZROBIOM TO TO ZE O RUCHU ZAROZ ZAPOMNOM ITYLA NIYSTETY TAKO JE PROWDA.POZDROWIOM WSZYSKICH NIYBIESKICH!!!

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#27 Post autor: KK » 7 sty 2003, o 15:15

LUDZIE EKSTRAKLASA.COM.PL ZOSTAŁA ZAATAKOWANA PRZEZ HACKEROW Z RYWALIZUJACEGO SERWISU PILKARSKIEGO, I MOWILEM O TYM BOLKOWI, KTORY ZALOZYL TEMAT, ALE BYL CIEKAWY CO Z TEGO WYNIKNIE:)
A TU AFERA. ZAMYKAM TEN TEMAT, BO KOLEJNE OSOBY WEJDA W BLAD!

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 203 gości