SPONSOR W RUCHU!

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
jalboss
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1263
Rejestracja: 12 sie 2002, o 07:50
Lokalizacja: gdzieniegdzie!
Kontakt:

#16 Post autor: jalboss » 12 mar 2003, o 10:00

Nazwa sponsora to tajemnica, poczekamy to na bandach zobaczymy kto to. No chyba że reklamy będą zakamuflowane. :P
Byleby jakaś kasa trafiła do klubu. I żeby przeznaczyli ją najlepiej na remont stadionu, bo jak patrzę na te smutne szare betony to nic tylko płakać.
:idea: A może by tak raz sie szarpnąc i załozyć podgrzewaną murawę :!: :?:
NIEBIESCY KIBICE MÓWIĄ...

Marik
Posty: 217
Rejestracja: 14 sie 2002, o 13:33
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#17 Post autor: Marik » 12 mar 2003, o 13:04

Z racji miejsca w którym pracuję wiem, że Roboprojekt jest jednym z głównych dostawców gazów przemysłowych w polsce, a firma matka BOC Gaz z Wielkiej Brytani jest w pierwszej 3 firm tego typu na świecie. Po tym jak zobaczyłem stoisko Roboprojektu na targach w Katowicach wiem, że na reklamie ta firma nie oszczędza. Oby było to z dobrym skutkiem dla naszego klubu.

Gość

#18 Post autor: Gość » 12 mar 2003, o 15:56

WITAM.CO DO NOWEGO SPONSORA TO NAPEWNO NIE JEST TO NP. OPEL (CHODZ JAKIŚ CZASZ TEMU SŁYSZAŁEM ŻE SPONSOREM RUCHU MA BYĆ OPEL ALBO TP SA) ALE LEPSZY TAKI SPONSOR NIŻ WCALE. MAM NADZIEJE ŻE DOBREGO Z TEGO BĘDZIE. POZDRAWIAM

Marek Nowak
Posty: 345
Rejestracja: 10 sie 2002, o 23:40
Lokalizacja: Glinde
Kontakt:

#19 Post autor: Marek Nowak » 12 mar 2003, o 21:56

Dobrze ze wreszcie ktos sie znalazl, ale kokosow bym sie nie spodziewal - tym bardziej , ze narazie jest owiane tajemnica ile zainwestuja , na jak dlugo zostala podpisana umowa i co oprocz logo na koszulkach chca w zamian...

ord

#20 Post autor: ord » 13 mar 2003, o 09:47

miejmy nadzieje ze cos drgnie :) tylko mozna by uderzyc do jakiegos konkretnego browaru skoro pajace z sejmu zrobily raz cos normalnego i pozwolily na reklame browaru a oni kase maja tym bardziej ze juz niedlugo zagraniczne browary wkrocza na nasz rynek

Gość

#21 Post autor: Gość » 13 mar 2003, o 14:23

No ten sponsor to jakis bardzo powazny jak jest nawet o tm ze Ruch ma nowego sponsora na telegazecie , cos w tym musi byc ?

ukasz77
Posty: 336
Rejestracja: 11 sie 2002, o 17:01
Lokalizacja: Świony/Bytom/Ahlen
Kontakt:

#22 Post autor: ukasz77 » 13 mar 2003, o 15:03

Na razie się dobrze zapowiada,koszulki chopcy mają fajne ino się boja że jak nie będzie w miara normalnych wyników na wiosna to sponsor pójdzie papa.
Ciekawe co to za drugi sponsor?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BandzioR, blue1920, Ejsi87, Google Adsense [Bot], k0ciak, pepson19R20, Rickenn10, tuRin i 218 gości