KTO ZA ? KTO PRZECIW ?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
L-o
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2326
Rejestracja: 5 paź 2002, o 21:41
Kontakt:

#16 Post autor: L-o » 3 mar 2003, o 22:42

Ja też bede patrzal na C+ :!:

Jak ktoś chce jechac to niech jedzie nikt mu nie rozkaze zostac i patrzec w TV :!:

MikoRuch jedź i śmiej sie z nich po przegranej gornika :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
NIEBIESKI_
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 189
Rejestracja: 10 sie 2002, o 18:06
Lokalizacja: oRzesze-Jaśkowice
Kontakt:

#17 Post autor: NIEBIESKI_ » 6 mar 2003, o 21:58

Mikoruch kto ty jesteś ?? ze starej ekipy jesteś z Mikolowa ? jeździsz jeszcze ? :wink:

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#18 Post autor: Mikoruch » 7 mar 2003, o 09:13

Jakieś 15 lat temu mój brat miał Fana Mikołów. Teraz razem jeszcze jeżdzimy na Ruch, ale już coraz częściej "pod krawatem" na trybuna.

I jeszcze jedno. Powiedziałem, że jada na inauguracja i tak zostanie tylko, że do Chorzowa.

Do Zabrza ... przekonaliście mnie też nie pojadę.

Cóż, Niebiescy też muszą nauczyć się grać bez naszego wsparcia. Zobaczymy czy w 11 dadzą radę. W końcu nie będzie dwóch najlepszych graczy NIEBIESKICH - Śrutwy i NAS KIBICÓW.

Pozdrowienia dla wszystkich z FRC

PS
FRC - Forum Ruchu Chorzów

Darek

#19 Post autor: Darek » 7 mar 2003, o 16:45

bardzo żałuje,że nie ma wyjazdu do Zabrza ja raczej ?? pojade mimo wszystko choc rozumie decyzje góry i ją szanuje wiec jesli pojade to usiade wsród dziadkow. napewno nie w naszym sektorze. a tak apropo to kto uprzedzi naszego dziadka który zasiada na kazdym meczu u nas a jak nie było wyjazdu do Zabrza bo mielismy zakaz to dziadek wlasnie byl w naszym sektorze :wink: haha!!Pozdrowienia dla wszystkich

Gość

#20 Post autor: Gość » 7 mar 2003, o 17:22

WITAM JESTEM TROCHE NIE W TEMACIE BO SZŁYSZAŁEM KILKA WERSJI ALE CZY MOŻE MI KTOŚ NAPISAĆ JAKA JEST GŁÓWNA PRZYCZYNA ŻE NIE MA WYJAZDU NA GÓRNIK ????? DZIENKI I POZDROWIENIA DLA PSYCHO FANS. SERCEM I DUCHEM NA ZAWSZE Z RUCHEM

_MIKOLOW_

#21 Post autor: _MIKOLOW_ » 7 mar 2003, o 21:47

Mikoruch, 15 lat to dosyć sporo czasu temu :) Ale jako konkretnie fana, bo jo pamietam 3-4 flagi Mikołowa, obecnie jedna jest w "naszym" posiadaniu, wisiała ona teraz na szpilu w Grodzisku!!! Zauważylem także Twoj wpis na stronce AKS-y, mógłbyś na maila napisać skad dokladnie jesteś, no i właściwa ksywa:)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#22 Post autor: Mikoruch » 8 mar 2003, o 12:27

Trochę czasu już minęło.... Ta fana była nie za wielka - jakieś 2 metry.

Jeżeli chodzi o mnie to niestety praca zajmuje większość czasu i zostaje go trochę jeszcze na mecze na Cichej oraz to forum. Jakiejś specjalnej ksywy brak. Pozdrawiam

Szymi

#23 Post autor: Szymi » 8 mar 2003, o 19:39

Ja nie jade. Uszanujmy wole PF i ś.p Rajmunda !!! Wiem ze derby Ruch-gornik bez niebieskich balonikow itp. to nie to samo ale wierze ze pilkarze bez problemu wygraja NIEBIESCY GÓRĄ !!! :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: k0ciak i 171 gości